Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najlepsza oferta
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli
Dzieci
Informacje dla odwiedzających: Opatrenia - Aktualizacja COVID-19

Nasza historia

Boutique hotel Tri Studničky w Dolinie Demianowskiej, u podnóża Tatr Niskich, znany jest jako oaza spokoju i relaksu. Spa z górską plażą, wyśmienita kuchnia, harmonia i relaks w hotelu pomagają uciec od codziennego zgiełku. Podaruj sobie niczym niezakłócony spokój, czas tylko dla siebie, dla bliskiej osoby, przyjaciół lub dorosłych dzieci. Odpocznij przy dobrej książce w hotelowym lobby. Wsłuchaj się w dźwięk szumiącego potoku i zrelaksuj się w pierwszym ADULT FRIENDLY hotelu w Jasnej.

Co to znaczy ADULT FRIENDLY?

W dzisiejszych czasach, gdy ciągle doskwiera nam brak czasu, aby się zatrzymać, zwrócić uwagę na otoczenie, a nawet dostrzec samych siebie i ludzi wokół, hotel Tri Studničky postanowił skupić się wyłącznie na dorosłych klientach. Stylowa oaza spokoju i zieleni na łonie cudownej przyrody Doliny Demianowskiej jest wprost stworzona dla takich wyzwań. Cena noclegów dla dzieci jest identyczna jak dla dorosłych, a usługi są dostosowane do potrzeb dorosłych. Nie ma tu kącika dla dzieci ani specjalnego menu dla maluchów, a wellness jest dostępne wyłącznie dla osób powyżej 15 roku życia.

Wellness dla zachowania spokoju, zdrowia i urody

Przy wejściu do naszego boutique spa oferujemy peeling z solą himalajską. Relaks przynoszą masaże i okłady, pobyt w jacuzzi i saunach. Nowością jest oferta masaży dla dwojga w prywatnej strefie wellness, a po całym dniu wystarczy już tylko napawać się cudownym widokiem zachodzącego słońca na pierwszej górskiej plaży przy rzece Demänovka.

Maksymalny komfort

Na powitanie podajemy gościom welcome drink i smaczną przekąskę. W pokoju czekają bambusowe poduszki z pamięcią kształtu, które gwarantują doskonały sen. Z pokoju można w dowolnym momencie przejść do naszego eleganckiego lobby baru z widokiem na Dolinę Demianowską. Delektuj się chwilą tylko dla siebie, swojego partnera lub przyjaciół przy wspólnej grze, lampce wina lub pysznym deserze.

Unikalna gastronomia

Jeśli wybierzesz spacjały naszej kuchni, zaserwujemy Ci danie przygotowane z lokalnych i sezonowych składników. Nasze zdrowe i kolorowe śniadanie możesz uzupełnić kieliszkiem prosecco. Dla zainteresowanych organizujemy wieczory degustacyjne lub kurs gotowania.