Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí (12+ rokov)
Juniori (6-11 rokov)
Deti (0-5 rokov)
VENUJTE ZÁŽITOK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Náš príbeh

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier je roky známy ako oáza pokoja a relaxu. Wellness s horskou plážou, zážitková gastronómia, harmónia a relax v hoteli dokážu zastaviť uponáhľanú dobu. Doprajte si ničím nerušenú pohodu, čas iba pre seba, pre svoju polovičku, priateľov, či dospelé deti, oddych pri dobrej knihe v hotelovom lobby. Započúvajte sa do zvuku zurčiaceho potoka v prvom ADULT FRIENDLY hoteli v Jasnej.

Čo je to ADULT FRIENDLY?

V dobe, kedy nemáme čas na chvíľu sa zastaviť, vnímať okolie, či dokonca vnímať samých seba a ľudí naokolo, sme sa v Troch Studničkách rozhodli sústrediť výlučne na dospelého klienta. Štýlová oáza ticha a zelene v lone nádhernej prírody Demänovskej doliny je na to ako stvorená. Cena za ubytovanie detí je u nás rovnaká ako pre dospelú osobu. Hotelové služby sú prispôsobené práve dospelým klientom a teda nemáme detský kútik, detské menu, detské postieľky ani detské animácie. Naše wellness je otvorené pre osoby staršie ako 15 rokov, a tak si môžete nerušene oddýchnuť a v pokoji vychutnávať ticho a atmosféru hotela. 

Službami sa špecializujeme výhradne na dospelého klienta, avšak stále sú u nás vítaní hostia všetkých vekových kategórii. Pokiaľ sa rozhodnete cestovať s deťmi a hľadáte plný komfort v rámci detského vybavenia a služieb, odporúčame Vám navštíviť Hotel Grand Jasná priamo v centre Jasnej – tu nájdete všetko pre ideálnu rodinnú dovolenku >>

Wellness pre pokoj, zdravie a krásu

Pri vstupe do nášho boutique wellness vás čaká píling s himalájskou soľou. Uvoľnenie nájdete pri masáži či zábaloch, relax zase vo vírivkách či saunách. Ako novinku sme si pre vás pripravili masáže pre dvoch v absolútnom súkromí, po ktorých dá bodku za skvelým dňom už len západ slnka na prvej horskej pláži pri rieke Demänovka.

Maximálny komfort

Hostí u nás vítame welcome drinkom aj chutným občerstvením. V našich izbách nájdete komfort v príjemnej horskej atmosfére. Z izby sa kedykoľvek môžete presunúť do priestoru nášho elegantného lobby baru s výhľadmi na Demänovskú dolinu. Vychutnajte si čas len pre seba, vášho partnera či priateľov pri spoločenskej hre, pohári vína alebo pri chutnom dezerte. 

Unikátna gastronómia

Ak sa rozhodnete pre špeciality našej kuchyne, naservírujeme vám jedlá pripravené z lokálnych a sezónnych surovín. Naše zdravé a pestrofarebné raňajky dopĺňa napríklad aj prosecco. Pre záujemcov organizujeme degustačné večery či školy varenia.