Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najlepsza oferta
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli (12+ lat)
Juniorów (6-11 lat)
Dzieci (0-5 lat)
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Znane twarze u nas

Z błogiego spokoju oferowanego przez Hotel Tri Studničky regularnie korzystają wraz z naszymi gośćmi także znane osobistości i artyści znani ze scen lub ekranów telewizyjnych. Cieszymy się, że nasz hotel stał się miejscem, w którym mogą zaczerpnąć nowej energii i odzyskać siły. Poczucie oazy spokoju dopełnia kolekcja drzewek Bonsai, które przywożą do hotelu jako miłe wspomnienie z pobytu.

Jest tu bardzo przytulnie, atmosfera hotelu jest bardzo intymna i to jest w nim najbardziej intrygujące. Kocham Tatry Wysokie i Tatry Niskie całą duszą. Całe życie lubiłem tu przyjeżdżać, przyjeżdżałam tutaj z mamą i z moją pierwszą żoną Sonią. Są tu najpiękniejsze widoki, teraz jak o tym mówię, łzy cisną mi się do oczu.

Richard Müller, słowacki wokalista i kompozytor

Hotel Tri Studničky bardzo mi się podoba. Zawsze najbardziej interesują mnie relacje, więc od razu spodobał mi się miły i pomocny personel. Podoba mi się, że jest przytulnie od holu aż do pokoi. Wnętrza hotelu są urocze i doskonale współgrają z otaczającą przyrodą. Mieszkaliśmy w przyjemnym i wygodnym apartamencie. Jestem maniaczką świata wellness, a ten w hotelu Tri Studničky jest naprawdę oazą spokoju. Potok Demänovka zamiast basenu chłodzącego to wspaniałe przeżycie. Polecam masaż w saunie, wyśmienite jedzenie, a także spacery po okolicy.

Bibiana Ondrejková, słowacka aktorka i prezenterka.

Pierwsze wrażenia były bardzo przyjemne, ponieważ lubię kamień i naturalne materiały. Bardzo urzekło mnie lobby, które sprawia ciepłe i przytulne wrażenie z pięknym dominującym kominkiem. Idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu po jeździe na nartach lub pieszej wędrówce. Kuchnia jest genialna, jestem wielkim miłośnikiem dobrego jedzenia, a moje kubki smakowe były w siódmym niebie. Cudownie wypoczęłam w hotelowej strefie wellness, po masażu wykonanym przez wykwalifikowaną masażystkę poczułam się jak nowo narodzona. Jestem niezwykle zadowolona.

Andrea ,,Karny” Karnasová, słowacka aktorka

Bardzo przyjemny hotel. Lubię naturalne, wysokiej jakości materiały, takie jak drewno, kamień, miedź... i ogólnie przyrodę, zieleń i zwierzęta. Od pierwszej chwili, co jest dla mnie osobiście bardzo ważne, czułam się tutaj przyjemnie. Niezależnie od tego, czy było to spowodowane feng shui, zen, czy czymkolwiek innym, pierwsze wrażenie było naprawdę niesamowite...

Eva Vacvalová, aktorka, prezenterka, humorystka

Dziękuję za możliwość zrelaksowania się w Hotelu Tri Studničky. Czułam się tutaj świetnie i cudownie się odprężyłam. Żaden „austriacki” hotel nie może się równać z waszym. Uwielbiam go!

Zuzana Šebová, słowacka aktorka