Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najlepsza oferta
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli (12+ lat)
Juniorów (6-11 lat)
Dzieci (0-5 lat)

Gaspad

(06/03/2023)

Personel recepcji i restauracji bardzo przyjazny i uprzejmy. Pokoje nie są duże, ale idealne na pobyt. Ogrzewanie, ciepła woda, czystość, taras - wszystko było w porządku. Śniadania bardzo dobre i duży wybór, obiady bardzo dobrze dobrane, wystarczające i smaczne. Kominek i lobby są bardzo przytulne, przekąski owocowe i woda są w pełni dostępne dla gości. Strefa wellness jest bardzo przyjemna. Dobrze zlokalizowane i praktyczne pomieszczenie na buty narciarskie, parking bezpośrednio przed hotelem, przystanek skibusa obok hotelu.

Martin

(11/02/2023)

Nic nie można zarzucić. Zawsze pozytywnie nastawieni i pomocni w recepcji. Czystość. Świetne śniadanie i wellness. Wiemy, gdzie wrócić, gdy jedziemy na Słowację.

Katarzyna

(08/02/2023)

Hotel jest kameralny z pięknym wystrojem, wellness oferuje duży wybór zewnętrznych i wewnętrznych jacuzzi, saun wewnętrznych i zewnętrznych, oferta gastronomiczna jest po prostu fantastyczna - obfite śniadania i wyszukane dania obiadowe (przystawka, zupa, danie główne i deser) . lokalizacja jest bardzo dobra - za hotelem płynie rzeka z drewnianym mostkiem, po którym można spacerować. Do stoków i Tatralandii można dojechać ski & aquabusem, który kursuje co 20 minut - przystanek znajduje się tuż przed hotelem, co jest bardzo wygodne.

Monika

(06/11/2022)

Bardzo przyjemny hotel w standardzie, piękne wnętrza z restauracją, doskonałe jedzenie oraz miła i pomocna obsługa. Piękne, czyste centrum odnowy biologicznej z pokojem relaksacyjnym. Hotel jest naprawdę doskonały i polecamy go na relaksujące i przyjemne wakacje dla dorosłych.

Milan

(17/10/2022)

Bardzo przyjemny hotel w standardzie, piękne wnętrza z restauracją, doskonałe jedzenie oraz miła i pomocna obsługa. Piękne, czyste centrum odnowy biologicznej z pokojem relaksacyjnym. Hotel jest naprawdę doskonały i polecamy go na relaksujące i przyjemne wakacje dla dorosłych.

Henrieta

(28/08/2022)

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Od wejścia do hotelu do wyjścia z hotelu. O cokolwiek poprosiliśmy lub o cokolwiek poprosiliśmy, otrzymaliśmy. Dokładnie to, czego potrzebowaliśmy, aby uczynić nasz pobyt przyjemniejszym. Niezwykle przychylny personel, bardzo mili i pomocni pracownicy hotelu, czy to w recepcji, w strefie wellness, czy przy śniadaniu. Zamówiliśmy tylko śniadanie z menu i było bardzo urozmaicone i bez żadnych błędów.

Helena

(03/08/2020)

Piękny hotel z doskonałą kuchnią. Idealny dla wymagających gości. Personel również działał doskonale. Przyjemne wellness, w którym można cieszyć się spokojem i dobrym samopoczuciem.

Karolína

(05/08/2020)

Naprawdę doceniamy koncepcję przyjazną dorosłym i wynikający z niej komfort braku chaosu i hałasu rodzin z małymi dziećmi. Doskonały personel i strefa wellness.

Markéta

(24/01/2019)

Piękny hotel, świetna obsługa, pomocny personel, doskonałe jedzenie. Bardzo polecam wszystkim.

Michaela

(24/06/2018)

Wspaniały hotel z przyjemną atmosferą i bardzo smaczną kuchnią. Okolica również bardzo ładna i spokojna. Na pewno tu wrócimy i gorąco polecamy.

Martina

(12/05/2016)

Doskonały! Bardzo przyjemne, przytulne otoczenie. Personel jest bardzo pomocny, uśmiechnięty i zrobi wszystko, co chcesz. Kuchnia jest idealna, lepszej jeszcze na Słowacji nie jadłem - czapki z głów. Gorąco polecam nawet wymagającym klientom.