Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Team buildingi

Nagródź swój zespół fundując mu pobyt w przepięknym otoczeniu Tatr Niskich, odkryjcie harmonię i zaczerpnijcie nowej energii w pierwszym adult friendly hotelu w całorocznym ośrodku Jasna. Jazda na nartach w największym ośrodku narciarskim na Słowacji, letnie wędrówki i niekonwencjonalne aktywności przyczynią się nie tylko do integracji Twojego zespołu, ale także powstania wielu nowych kreatywnych pomysłów. Wyróżnij swoich przyjaciół, partnerów lub pracowników – zaproponuj zabawę i odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody z hotelem Tri Studničky.

Turystyka rowerowa

Jasna oferuje optymalne warunki dla wszystkich miłośników turystyki rowerowej. W okolicy znajdują się trasy rowerowe o różnych poziomach trudności. Wynajmij rower elektryczny lub zwykły i odkrywaj piękno regionu podczas wygodnej jazdy na rowerze. Liptów oferuje odwiedzjącym wiele pięknych miejsc i zakątków, a odkrywanie ich na rowerze sprzyja zdrowiu i dobrej kondycji. Wypróbuj hit sezonu letniego i wybierz się na wycieczkę na Ebiku lub rowerze.

Turystyka

Świeże powietrze, górskie słońce, relaks i najpiękniejsze wycieczki na Słowacji. Chopok latem zmienia się w oazę zieleni. Grzbiet o długości około 100 km otwiera swoje podwoje i zaprasza ciekawych turystów na wędrówki po sieci szlaków turystycznych. Swoją przygodę rozpocznij przy największym naturalnym jeziorze w Tatrach Niskich – Jeziorze Vrbickim i już tylko od Ciebie zależy, jaki poziom trudności trasy wybierzesz, po grani na najwyższy szczyt Tatr Niskich - Dziumbier (2043 m n.p.m.) lub rodzinny spacer po ścieżce edukacyjnej Doliny Demianowskiej. Ośrodek oferuje możliwość wjazdu na szczyt Chopoka w kilka minut kolejką Funitel od północnej i południowej strony także w sezonie letnim.

Gokarty górskie

Gokarty górskie lub Mountain Carts to trzykołowe pojazdy bez silnika, które mogą zapewnić każdemu dużą dawkę adrenaliny. Dziś to popularna atrakcja letnia w światowych ośrodkach górskich, dedykowana wszystkim pokoleniom użytkowników. Gokarty górskie poruszają się w każdym terenie (po polu, po drodze leśnej oraz trasie narciarskiej), niezbędna jest tylko dobra, bezdeszczowa pogoda. Ta zabawa jest bezpieczna i dostosowana do każdego, także początkujących. W Jasnej istnieje możliwość zjazdu gokartem z przewyższeniem nawet 662 metrów, z jednoczesnym podziwianiem widoków na piękny Liptów i Dolinę Górnego Hronu. Po prostu zabawa dla każdego.

Bary aprés-ski

Bary après-ski w ośrodku to synonim niekończącej się zabawy, dobrego nastroju i odpoczynku na stoku. Swoim gościom oferują codziennie świetną kuchnię, regularne promocje, wyśmienitą muzykę, drinki i miejsce na przyjemne spotkania. Przez cały dzień dobre rytmy i program towarzyszący – nastaw się na całodzienną imprezę właśnie tutaj. Odwiedź jeden z czterech barów FUNIBAR na Priehybie z otwieraną, przeszkloną kopułą, która w słoneczne dni oferuje wyjątkowe widoki na wierzchołek Chopoka. Jeden z pierwszych tego rodzaju w Europie Środkowej.

Happy End Jasna

Wyjątkowy klub muzyczny jest centrum życia nocnego w ośrodku Jasna. Może pomieścić do 1000 gości i jest wręcz na wyciągnięcie ręki od hotelu Grand Jasna. Happy End to połączenie wyśmienitej zabawy ze smaczną kuchnią. Restauracja ski-in / ski-out z tarasem na stoku serwuje tradycyjne dania. Wyjątkowa, dwupiętrowa przestrzeń dla nawet 1 000 osób jest idealna na duże wydarzenia firmowe. Podczas imprezy budynek wibruje od kryształowego dźwięku płynącego z najlepszych urządzeń nagłaśniających.

Bar Crystal

Nasyć się niepowtarzalną atmosferą i zanurz w luksusie. Usiądź wygodnie na ciepłych skórach i rozkoszuj lampką dobrego szampana. W obrębie nowopowstałej bramy ośrodka Jasna, która nazywa się Jasna Centrum, znajdziesz nowy, luksusowy bar Crystal. Wraz z Centrum Jasna bar Crystal znajduje się po północnej stronie Chopoka, na wysokości 1 117 m n.p.m., w pobliżu trasy Biela púť (nr 13) i hotelu Grand Jasna. Bar, który dysponuje 120 miejscami dla gości i przestronnym tarasem zewnętrznym z pierwszym ogrzewanym „płonącym“ stołem na Słowacji, swoją atmosferą zaciekawi niejednego narciarza.

Impreza na stoku

Chcesz zorganizować prywatne après-ski party na śniegu? Tylko Ty i Twoi znajomi! Wynajmij część stoku. Postawimy namiot, zaserwujemy pyszne dania, zadbamy o napoje i DJa i impreza może się zacząć.

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z nami, a my się wszystkim zajmiemy.

Planujesz teambuilding lub inne wydarzenie? Gwarantujemy moc wrażeń i najwyższą jakość usług. Wypełnij niezobowiązujący formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę.


Ewentualnie skontaktuj się z nami drogą e-mailową na event@tmr.sk

Demänovská Dolina 5
Liptovský Mikuláš 1
031 01 Slovensko