Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Nejvýhodnější nabídka
Příjezd
Odjezd
Dospělí (12+ let)
Junioři (6-11 let)
Děti (0-5 let)
VĚNUJTE ZÁŽITEK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Náš příběh

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovské doline na úpatí Nízkých Tater je již léta známý jako oáza pokoje a relaxu. Wellness s horskou pláží, zážitková gastronomie, harmonie a relax v hotelu dokážou zastavit dnešní rychlou dobu. Dopřejte si ničím nerušenou pohodu, čas jen pro sebe, pro svého partnera, přátelé, nebo dospělé děti, odpočinek u dobré knihy v hotelovém lobby. Zaposlouchejte se do zvuku zurčícího potoka v prvním ADULT FRIENDLY hotelu v Jasné.

Čo je to ADULT FRIENDLY?

V době, kdy nemáme čas se na chvíli zastavit, vnímat okolí, nebo dokonce vnímat samých sebe a lidi kolem, jsme se v Třech Studničkách rozhodli soustředit se výlučně na dospělého klienta. Stylová oáza ticha a zeleně v lůně nádherné přírody Demänovské doliny je na to jako stvořena. Cena za ubytování dětí je u nás stejná jak u dospělé osoby. Hotelové služby jsou přizpůsobeny právě dospělým klientům a tudíž nemáme dětský koutek, dětské menu, dětské postýlky ani dětské animace. Naše wellness je otevřeno pro osoby starší 15 let, a tak si můžete nerušeně odpočinout a v klidu vychutnávat ticho a atmosferu hotelu. 

Službami se specializujeme výhradně na dospělého klienta, avšak stále jsou u nás vítáni hosté všech věkových kategorií. Pokud se rozhodnete cestovat s dětmi a hledáte plný komfort v rámci dětského vybavení a služeb, doporučujeme Vám navštívit Hotel Grand Jasná přímo v centru Jasné – zde naleznete vše pro ideální rodinnou dovolenou >>

Wellness pro pokoj, zdraví a krásu

Při vstupu do našeho boutique wellness vás čeká píling s himalájskou solí. Uvolnění najděte při masážích nebo zábalech, relax ve vířivkách nebo saunách. Jako novinku jsme si pro vás připravili masáž pro dva v absolutním soukromí, po které dodá tečku za skvělým dnem už jen západ slunce na první horské pláži u řeky Demänovka.

Maximální komfort

Hosté u nás vítáme welcome drinkem a chutným občerstvením. V našich pokojích naleznete komfort v příjemné horské atmosféře. Z pokoje se kdykoliv můžete přesunout do prostoru našeho elegantního lobby baru s výhledem na Demänovskou dolinu. Vychutnejte si čas jen pro sebe, vašeho partnera nebo přátele u společenské hry, sklenky vína anebo při chutném dezertu.

Unikátní gastronomie

Jestli se rozhodnete pro speciality naší kuchyně, naservírujeme vám jídla připraveny z lokálních a sezónních surovin. Naše zdravé a pestrobarevné snídaně doplňuje například i prosecco. Pro zájemce organizujeme degustační večery nebo školy vaření.