Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Nejvýhodnější nabídka
Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti

Náš příběh

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovské doline na úpatí Nízkých Tater je již léta známý jako oáza pokoje a relaxu. Wellness s horskou pláží, zážitková gastronomie, harmonie a relax v hotelu dokážou zastavit dnešní rychlou dobu. Dopřejte si ničím nerušenou pohodu, čas jen pro sebe, pro svého partnera, přátelé, nebo dospělé děti, odpočinek u dobré knihy v hotelovém lobby. Zaposlouchejte se do zvuku zurčícího potoka v prvním ADULT FRIENDLY hotelu v Jasné.

Čo je to ADULT FRIENDLY?

V době, kdy nemáme čas se na chvíli zastavit, vnímat okolí, nebo dokonce vnímat samých sebe a lidi kolem, jsme se v Třech Studničkách rozhodli soustředit se výlučně na dospělého klienta. Stylová oáza ticha a zeleně v lůně nádherné přírody Demänovské doliny je na to jako stvořena. Cena za ubytování dětí je u nás stejná jak u dospělé osoby. Hotelové služby jsou přizpůsobeny právě dospělým klientům a teda nemáme dětský koutek nebo dětské menu a naše wellness je otevřeno jen osoby starší než 15 let.

Wellness pro pokoj, zdraví a krásu

Při vstupu do našeho boutique wellness vás čeká píling s himalájskou solí. Uvolnění najděte při masážích nebo zábalech, relax ve vířivkách nebo saunách. Jako novinku jsme si pro vás připravili masáž pro dva v absolutním soukromí, po které dodá tečku za skvělým dnem už jen západ slunce na první horské pláži u řeky Demänovka.

Maximální komfort

Hosté u nás vítáme welcome drinkem a chutným občerstvením. Na pokoji vás budou čekat bambusové polštáře s paměťovou pěnou pro dokonalý spánek. Z pokoje se kdykoliv můžete přesunout do prostoru našeho elegantního lobby baru s výhledem na Demänovskou dolinu. Vychutnejte si čas jen pro sebe, vašeho partnera nebo přátele u společenské hry, sklenky vína anebo při chutném dezertu.

Unikátní gastronomie

Jestli se rozhodnete pro speciality naší kuchyně, naservírujeme vám jídla připraveny z lokálních a sezónních surovin. Naše zdravé a pestrobarevné snídaně doplňuje například i prosecco. Pro zájemce organizujeme degustační večery nebo školy vaření.