Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najlepsza oferta
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli (12+ lat)
Juniorów (6-11 lat)
Dzieci (0-5 lat)

APARTAMENT MIROSLAV DONUTIL

Apartament nr. 305 jest poświęcony czeskiemu aktorowi i humoryście Miroslavowi Donutilowi. Podczas swojej kariery zagrał w wielu znanych filmach i serialach znanych od pokoleń. Do najbardziej znanych należą Pelíšky, Czarni Baronowie, Doktor Martin i Román pro muže, który kręcono w Tatrach Wysokich. Do najnowszych filmów, w których zagrał główną rolę należy Atlas ptaków, który miał premierę w 2021 roku.

POKÓJ RODZINNY DANIEL HEVIER

Pokój rodzinny typ Deluxe nr. 213 poświęcony jest znanemu słowackiemu poecie, autorowi tekstów, powieściopisarzowi i artyście Danielowi Hevierowi. Szczególnie znane są jego legendarne piosenki, które napisał dla znanego słowackiego zespołu Team, którego wokalistą był Paľo Habera. Ponadto od ponad 30 lat poświęca się pisaniu poezji i prozy dla dzieci i młodzieży a także maluje obrazy.

W jego pokoju rodzinnym znajdziecie literaturę dziecięcą, listę piosenek, które napisał dla zespołu Team, a także nuty i tekst słynnej piosenki Severanka. Nad kanapą wisi obraz przedstawiający Tatry, świadectwo szkolne Daniela z IX klasy szkoły podstawowej oraz jego portret z dzieciństwa.

APARTAMENT EMÍLIA VÁŠÁRYOVÁ

Apartament nr 221 poświęcony jest wielkiej damie i charyzmatycznej aktorce - Emilii Vášáryovej. Podczas swojego życia zagrała wyjątkowe role w ponad stu filmach. Właśnie wśród pięknej przyrody Tatr zrodził się jeden z najbardziej romantycznych filmów słowackiego kina „Miedziana wieża” (słow." Medená veža").

APARTAMENT VLASTA BURIAN

Apartament nr 105 nosi nazwę po namiętnym miłośniku Tatr - Vlastowi Burianowi. Król komików, ojciec czeskiego humoru i komedii filmowej był wiernym gościem Grandhotelu. Jako namiętny sportowiec podczas pobytu w Tatrach nie przegapił okazji i wziął udział w wyprawie do schroniska Zbojnícka chata.

APARTAMENT DANA I EMIL ZÁTOPEK

Apartament nr 121 poświęcony jest ważnym legendom sportu - Danie i Emilowi Zátopek. Małżonkowie Zátopek wpisali się w historię sportu jako zwycięzcy olimpijscy, mistrzowie świata, posiadacze tytułów, rekordów oraz innych nagród i wyróżnień. Emil Zátopek został zapamiętany w naszym hotelu zwłaszcza jako zagorzały smakosz.

APARTAMENT LUCIE BÍLA

Apartament nr 205 został poświęcony czeskiej wokalistce popowej i aktorce Lucii Bílej. Dzięki swojej bezpośredniości, poczuciu humoru i chęci niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują, stała się jedną z najpopularniejszych osobistości nie tylko w Czechach, ale też na Słowacji. Wielokrotna zdobywczyni prestiżowych nagród w przeszłości zaszczyciła Grandhotel swoją obecnością.