Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najlepsza oferta
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli
Dzieci
Informacje dla odwiedzających: Opatrenia - Aktualizacja COVID-19

Nasza historia

Grandhotel **** Starý Smokovec swoją bogatą historię w sercu Tatr Wysokich pod Sławkowskim Szczytem pisze od 1904 roku. Ten pierwszy duży hotel tatrzański odwiedziło wiele osobistości – książę saski Fryderyk August, czechosłowacki prezydent Eduard Beneš, brytyjski premier Harold Wilson, Fidel Castro i wielu innych. 

Mimo burzliwych czasów i dwóch wojen światowych Grandhotel **** nadal należy do nieodłącznego kolorytu Starego Smokowca. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się stacja naziemnej kolejki linowej na Smokowieckie Siodełko (Hrebienok), dzięki czemu hotel posiada doskonałą lokalizację na wycieczki piesze i uprawianie turystyki w Tatrach Wysokich. Po całodziennych wędrówkach lub szusowaniu na nartach w pobliskich ośrodkach narciarskich nasi goście mają do dyspozycji hotelowe centrum Wellness & Spa z ofertą masaży i zabiegów.

Poczuj to wszystkimi zmysłami

Zanurz się w prawdziwych smakach, zapachach i efektach leczniczych jagody i wiciokrzew. Właśnie jagoda i spadzi stały się elementem lato w naszym hotelu. Przygotowaliśmy specjalną ofertę masaży, kosmetyków, dań i napojów. Wystarczy szukać symbolu “ Poczuj wszystkimi zmysłami ” a wszystkie oznaczone produkty i usługi wskażą Ci naszą ofertę specjalną.

Jabłkowa harmonia

Masaż relaksacyjny delikatnym słodkim olejem jabłkowym o działaniu kojącym. Masaż łagodzi ból i ogólne napięcie mięśni. Jednocześnie korzystne działanie naturalnego oleju wzmacnia odporność i regeneruje skórę. Po masażu skóra jest gładka, nawilżona i elastyczna.

Relaksacyjny masaż z naturalnym olejkiem waniliowym

Relaksacyjny lub klasyczny masaż całego ciała z olejkiem waniliowym. Relaks i aromaterapia w jednym. Pozwól się rozpieszczać wyjątkowym zapachem wanilii, którego dobroczynne działanie zostało docenione już w starożytności.     

Smak wanilii i jabłek

Delektuj się bogatą ofertą À la carte menu. Możesz zacząć od Foie Gras Créme brûlée z sosem jabłkowym, następnie skosztować Iron steka z waniliową polentą i zakończyć posiłek słodkim deserem: strudlem orzechowym z jabłkami.