Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najlepsza oferta
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli
Dzieci
Informacje dla odwiedzających: Opatrenia - Aktualizacja COVID-19

Nasza historia

Grandhotel **** Starý Smokovec swoją bogatą historię w sercu Tatr Wysokich pod Sławkowskim Szczytem pisze od 1904 roku. Ten pierwszy duży hotel tatrzański odwiedziło wiele osobistości – książę saski Fryderyk August, czechosłowacki prezydent Eduard Beneš, brytyjski premier Harold Wilson, Fidel Castro i wielu innych. 

Mimo burzliwych czasów i dwóch wojen światowych Grandhotel **** nadal należy do nieodłącznego kolorytu Starego Smokowca. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się stacja naziemnej kolejki linowej na Smokowieckie Siodełko (Hrebienok), dzięki czemu hotel posiada doskonałą lokalizację na wycieczki piesze i uprawianie turystyki w Tatrach Wysokich. Po całodziennych wędrówkach lub szusowaniu na nartach w pobliskich ośrodkach narciarskich nasi goście mają do dyspozycji hotelowe centrum Wellness & Spa z ofertą masaży i zabiegów.

Poczuj to wszystkimi zmysłami

Zanurz się w prawdziwych smakach, zapachach i efektach leczniczych pomarańcza i goździki. Właśnie pomarańcza i goździki stały się elementem jesień i zima w naszym hotelu. Przygotowaliśmy specjalną ofertę masaży, kosmetyków, dań i napojów. Wystarczy szukać symbolu “ Poczuj wszystkimi zmysłami ” a wszystkie oznaczone produkty i usługi wskażą Ci naszą ofertę specjalną.

Pomarańczowo-czekoladowe marzenie

Kojący masaż relaksacyjny olejkiem pomarańczowym. Masaż łagodzi bóle głowy, napięcia nerwowe i pomaga przy bezsenności. Czekoladowy okład na plecy dostarcza skórze witamin, aminokwasów, minerałów, antyoksydantów. Po zabiegu jest się rozluźnionym i rześkim

Wypoczęte stopy

Regenerujący masaż kończyn dolnych i stóp olejkiem goździkowym przynosi ulgę po wyprawie w góry i niweluje skurcze mięśni. Okład ma dobroczynny wpływ na zmęczone mięśnie.

Smak pomarańczy i goździków

Delektuj się bogatą ofertą À la carte menu.

Na początek proponujemy stek z polędwicy wołowej w sosie ze śliwkami i świeżą pomarańczą, zapiekane warzywa korzeniowe z ziemniakami, puree z pietruszki i chipsy. Lżejszą alternatywą może być sałatka z cykorii z marchewkowym i jabłkowym jullien z dodatkiem świeżej pomarańczy i granatów, śmietaną, pietruszką i orzechami laskowymi.