Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najlepsza oferta
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli
Dzieci
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Nasza historia

Grandhotel **** Starý Smokovec swoją bogatą historię w sercu Tatr Wysokich pod Sławkowskim Szczytem pisze od 1904 roku. Ten pierwszy duży hotel tatrzański odwiedziło wiele osobistości – książę saski Fryderyk August, czechosłowacki prezydent Eduard Beneš, brytyjski premier Harold Wilson, Fidel Castro i wielu innych. 

Mimo burzliwych czasów i dwóch wojen światowych Grandhotel **** nadal należy do nieodłącznego kolorytu Starego Smokowca. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się stacja naziemnej kolejki linowej na Smokowieckie Siodełko (Hrebienok), dzięki czemu hotel posiada doskonałą lokalizację na wycieczki piesze i uprawianie turystyki w Tatrach Wysokich. Po całodziennych wędrówkach lub szusowaniu na nartach w pobliskich ośrodkach narciarskich nasi goście mają do dyspozycji hotelowe centrum Wellness & Spa z ofertą masaży i zabiegów.

Poczuj to wszystkimi zmysłami

Zanurz się w prawdziwych smakach, zapachach i efektach ogórki i porzeczki. Właśnie ogórek i porzeczkastały się elementem wiosna w naszym hotelu. Przygotowaliśmy specjalną ofertę masaży, kosmetyków, dań i napojów. Wystarczy szukać symbolu “ Poczuj wszystkimi zmysłami ” a wszystkie oznaczone produkty i usługi wskażą Ci naszą ofertę specjalną.

Psujący malinowy dotyk

Głównym celem malinowego peelingu do ciała jest usunięcie martwych komórek naskórka całego ciała. W połączeniu z masażem pleców, karku i pleców nóg poprawia krążenie krwi. Aromat malin działa odprężająco na wszystkie zmysły.

Pakiet antystresowy

Pakiet zabiegów relaksacyjnych redukuje stres, odpręża całe ciało i poprawia samopoczucie psychiczne. Pakiet zawiera okład borowinowy, masaż karku i pleców z czarnego bzu oraz delikatny masaż twarzy.

Smak kokosa lub boczniaka

Ciesz się naszym bogatym menu À la carte.

Jako pierwsze danie mogą być podane smażone udka z kurczaka w kokosie, puree z dyni piżmowej, chipsy ze skórki kurczaka i buraczki pieczone w occie balsamicznym, kwaśna śmietana z pyłkiem miętowym. Na deser zapraszamy na ciasto nugatowo-kokosowe z krakersami kokosowymi, bitą śmietaną i suszonym ananasem.