Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Nejvýhodnější nabídka
Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti

Náš příběh

Grandhotel **** Starý Smokovec píše svou bohatou historii v srdci Vysokých Tater pod Slavkovským štítem od roku 1904. Tento první velký tatranský hotel navštívily mnohé významné osobnosti – saský korunný princ Fridrich August, československý prezident Edvard Beneš, britský premiér Harold Wilson, Fidel Castro a mnoho dalších. 

Navzdory pohnutým časům a dvěma světovým válkám Grandhotel dodnes patří neodmyslitelně ke koloritu Starého Smokovce. Přímo u hotelu má stanici pozemní lanovka na Hrebienok, díky čemuž má hotel skvělou východiskovou polohu k výletům a turistice ve Vysokých Tatrách. Po celodenní turistice nebo lyžovačce v nedalekých lyžařských střediscích je našim hostům k dispozici hotelové Wellness & Spa centrum s nabídkou masáži a procedur.

Vnímej všemi smysly

Dopřejte si ty pravé chutě, vůně a účinky pomeranče a hřebíčeku. Právě pomeranče a hřebíčeky se staly součástí tento podzim a zimu v našem hotelu. Připravili jsme si pro vás nabídku speciálních masáží, kosmetiky, jídel a nápojů. Stačí, budete-li následovat symbol “Vnímej všemi smysly” a všechny označené produkty, služby a procedury vás přivedou k naší výjimečné nabídce.

Pomerančovo-čokoládový sen

Uklidňující relaxační masáž pomerančovým olejem. Masáž příznivě působí na bolesti hlavy, uvolňuje nervové napětí, a pomáhá při nespavosti. Díky čokoládovému zábalu zad bude vaše pokožka obohacena o vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty a po zábalu se člověk cítí svěže a uvolněně.

Odpočaté chodidla

Obnovující masáž dolních končetin včetně chodidel hřebíčkovým olejem přivede pocit úlevy po turistice a pomáhá odbourat svalové křeče. Zábal příznivě působí na unavené svalstvo.

Chuť pomeranče a hřebíčku

Vychutnejte si bohatou nabídku À la carte menu.

Jako první chod lze podávat hovězí filet steak na omáčce se sušenými švestkami a čerstvým pomerančem, gratinovaná kořenová zelenina s brambory, petrželové pyré a chipsy. Lehčí a alternativou může být salát z čekanky s mrkvovým a jablečným Jullien ochucený čerstvým pomerančem a granátovým jablkem, zakysanou smetanou, petrželkou a lískovými ořechy.