Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Nejvýhodnější nabídka
Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti

Náš příběh

Grandhotel **** Starý Smokovec píše svou bohatou historii v srdci Vysokých Tater pod Slavkovským štítem od roku 1904. Tento první velký tatranský hotel navštívily mnohé významné osobnosti – saský korunný princ Fridrich August, československý prezident Edvard Beneš, britský premiér Harold Wilson, Fidel Castro a mnoho dalších. 

Navzdory pohnutým časům a dvěma světovým válkám Grandhotel dodnes patří neodmyslitelně ke koloritu Starého Smokovce. Přímo u hotelu má stanici pozemní lanovka na Hrebienok, díky čemuž má hotel skvělou východiskovou polohu k výletům a turistice ve Vysokých Tatrách. Po celodenní turistice nebo lyžovačce v nedalekých lyžařských střediscích je našim hostům k dispozici hotelové Wellness & Spa centrum s nabídkou masáži a procedur.

Vnímej všemi smysly

Dopřejte si ty pravé chutě, vůně a účinky borůvky a meduňky. Právě borůvka a meduňka se staly součástí tohoto léta v našem hotelu. Připravili jsme si pro vás nabídku speciálních masáží, kosmetiky, jídel a nápojů. Stačí, budete-li následovat symbol “Vnímej všemi smysly” a všechny označené produkty, služby a procedury vás přivedou k naší výjimečné nabídce.

Jablečná harmonie

Relaxační masáž přírodním jablečným olejem s uklidňujícími účinky. Masáž zmírňuje bolesti a celkové svalové napětí. Blahodárné účinky přírodního oleje zároveň posilují imunitu a regenerují pokožku. Po masáži je pokožka hladká, hydratovaná a vláčná.

Relaxační masáž vanilkovým olejem 

Celková relaxační nebo klasická masáž vanilkovým olejem. Relaxace a aromaterapie v jednom. Nechte se rozmazlovat jedinečnou vůní vanilky, jejíž příznivé účinky dovedli ocenit už v dávné historii.     

Chuť vanilky a jablka

Vychutnejte si bohatou nabídku À la carte menu. Kde můžete začít s Foie Gras Créme brûlée s jablečným chutney, pokračovat s Iron steakem s vanilkovou polentou a ukončit sladkou tečkou Ořechovým závinem s jablky.