Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí
Deti

Náš príbeh

Grandhotel **** Starý Smokovec píše svoju bohatú históriu v srdci Vysokých Tatier pod Slavkovským štítom od roku 1904. Tento prvý veľký tatranský hotel navštívili mnohé významné osobnosti – saský korunný princ Fridrich August, československý prezident Eduard Beneš, britský premiér Harold Wilson, Fidel Castro a mnoho ďalších. 

Napriek pohnutým časom a dvom svetovým vojnám Grandhotel **** dodnes patrí k neodmysliteľnému koloritu Starého Smokovca. Priamo pri hoteli má stanicu pozemná lanovka na Hrebienok, vďaka čomu má hotel skvelú východiskovú polohu k výletom a turistike vo Vysokých Tatrách. Po celodennej turistike alebo lyžovačke v neďalekých lyžiarskych strediskách je našim hosťom k dispozícii hotelové Wellness & Spa centrum s ponukou masáži a procedúr.

Vnímaj všetkými zmyslami

Doprajte si tie pravé chute, vône a účinky čučoriedky a medovky. Práve čučieriedka a medovka sa stali súčasťou tohto leta v našom hoteli. Pripravili sme si pre vás ponuku špeciálnych masáži, kozmetiky, jedál a nápojov. Stačí ak budete nasledovať symbol “Vnímaj všetkými zmyslami” a všetky označené produkty, služby a procedúry vás privedú k našej výnimočnej ponuke.

Medovkové uvoľnenie chodidiel

Regeneračná masáž zameraná na uvoľnenie od únavy a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí na nervový systém a psychiku a tiež zlepšuje krvný obeh. Masáž chodidiel medovkovým maslom počas masáže zanechá Vašu pokožku jemnú a hebkú.

Antistresová masáž

Relaxačná masáž s prírodným čučoriedkovým olejom, ktorý zvyšujú odolnosť voči chorobám a má upokojujúce účinky. Okrem toho zmierňuje bolesť svalov a celkové svalové napätie. Nechajte sa rozmaznávať vôňou čučoriedky, ktorá zrelaxuje vaše telo, ale aj myseľ.

Chuť čučoriedok a medovky

Vychutnajte si bohatú ponuku À la carte menu. Ako prvý chod sa môže podávať hovädzí filet steak s omáčka s čerstvými čučoriedkami, pečené baby zemiaky so šalotkou a dubákmi a zakončiť gastronomický zážitok sladkou bodkou Piškótom s čučoriedkovým pyré.