Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí
Deti

Náš príbeh

Grandhotel **** Starý Smokovec píše svoju bohatú históriu v srdci Vysokých Tatier pod Slavkovským štítom od roku 1904. Tento prvý veľký tatranský hotel navštívili mnohé významné osobnosti – saský korunný princ Fridrich August, československý prezident Eduard Beneš, britský premiér Harold Wilson, Fidel Castro a mnoho ďalších. 

Napriek pohnutým časom a dvom svetovým vojnám Grandhotel **** dodnes patrí k neodmysliteľnému koloritu Starého Smokovca. Priamo pri hoteli má stanicu pozemná lanovka na Hrebienok, vďaka čomu má hotel skvelú východiskovú polohu k výletom a turistike vo Vysokých Tatrách. Po celodennej turistike alebo lyžovačke v neďalekých lyžiarskych strediskách je našim hosťom k dispozícii hotelové Wellness & Spa centrum s ponukou masáži a procedúr.

Vnímaj všetkými zmyslami

Doprajte si tie pravé chute, vône a účinky maliny a bazy. Práve maliny a baza sa stali súčasťou tejto jari v našom hoteli. Pripravili sme si pre vás ponuku špeciálnych masáži, kozmetiky, jedál a nápojov. Stačí ak budete nasledovať symbol “Vnímaj všetkými zmyslami” a všetky označené produkty, služby a procedúry vás privedú k našej výnimočnej ponuke.

Malinové pohladenie

Hlavnou úlohou malinového telového pílingu je odstrániť odumreté bunky na povrchu tela. V kombinácii s masážou chrbta, šije a zadnej strany nôh vrátane chodidiel zabezpečí prekrvenie celého tela. Ovocná malinová vôňa bude príjemne pôsobiť na všetky Vaše zmysly.

Antistresový balíček

Balíček relaxačných procedúr, ktoré odbúravajú stres, napomáhajú k uvoľneniu celého tela a tak umocňujú pocit duševnej pohody. Balíček obsahuje rašelinový zábal, bazovú relaxačnú masáž šije, chrbta a jemnú masáž tváre.

Chuť malín a bazy

Vychutnajte si bohatú ponuku À la carte menu. 

Ako prvý chod sa môže podávať  bravčová panenka pečená na olivovom oleji so zemiakovou knedľou a petržlenovou vňaťou, červená cibuľa ochutená malinami a červeným vínom. Ako dezert si môžete dopriať piškótovú roládu plnenú šľahačkou s bazovým sirupom, malinovým sorbetom na jogurtovo-ovsených vločkách s malinovou omáčkou a malinami.

Chuť malín a bazy

Vychutnajte si originálnu ponuku drinkov v lobby bare.

Pohodlne sa usaďte vo Wilson Café & Bar a vychutnajte si chuť TATRATEA, malín a bazy v podobe našich NOVÝCH miešaných drinkov. 

Vyberiete si No limit, Treat alebo Flowerton ?