Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí
Deti

Náš príbeh

Grandhotel **** Starý Smokovec píše svoju bohatú históriu v srdci Vysokých Tatier pod Slavkovským štítom od roku 1904. Tento prvý veľký tatranský hotel navštívili mnohé významné osobnosti – saský korunný princ Fridrich August, československý prezident Eduard Beneš, britský premiér Harold Wilson, Fidel Castro a mnoho ďalších. 

Napriek pohnutým časom a dvom svetovým vojnám Grandhotel **** dodnes patrí k neodmysliteľnému koloritu Starého Smokovca. Priamo pri hoteli má stanicu pozemná lanovka na Hrebienok, vďaka čomu má hotel skvelú východiskovú polohu k výletom a turistike vo Vysokých Tatrách. Po celodennej turistike alebo lyžovačke v neďalekých lyžiarskych strediskách je našim hosťom k dispozícii hotelové Wellness & Spa centrum s ponukou masáži a procedúr.

Vnímaj všetkými zmyslami

Doprajte si tie pravé chute, vône a účinky pomaranča a klinčekov. Práve pomaranče a klinčeky sa stali súčasťou tejto jesene a zimy v našom hoteli. Pripravili sme si pre vás ponuku špeciálnych masáži, kozmetiky, jedál a nápojov. Stačí ak budete nasledovať symbol “Vnímaj všetkými zmyslami” a všetky označené produkty, služby a procedúry vás privedú k našej výnimočnej ponuke.

Pomarančovo-čokoládový sen

Upokojujúca relaxačná masáž pomarančovým olejom. Masáž priaznivo pôsobí na bolesti hlavy, uvoľňuje nervové napätie a pomáha pri nespavosti. Vďaka čokoládovému zábalu chrbta bude vaša pokožka obohatená o vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty a po zábale sa človek cíti sviežo a uvoľnene. 

Oddýchnuté chodidlá

Obnovujúca masáž dolných končatín vrátane chodidiel klinčekovým olejom privedie pocit úľavy po turistike a pomáha odbúrať svalové kŕče. Zábal priaznivo pôsobí na unavené svalstvo.

Chuť pomaranča a klinčekov

Vychutnajte si bohatú ponuku À la carte menu. 

Ako prvý chod sa môže podávať hovädzí filet steak na omáčke so sušenými slivkami a čerstvým pomarančom, gratinovaná koreňová zelenina so zemiakmi, petržlenové pyré a chipsy. Ľahšou a alternatívou môže byť šalát z čakanky s mrkvovým a jablkovým jullien ochutený čerstvým pomarančom a granátovým jablkom, kyslou smotanou, petržlenovou vňaťou a lieskovými orechami.