Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Nejvýhodnější nabídka
Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti

Náš příběh

Grandhotel **** Starý Smokovec píše svou bohatou historii v srdci Vysokých Tater pod Slavkovským štítem od roku 1904. Tento první velký tatranský hotel navštívily mnohé významné osobnosti – saský korunný princ Fridrich August, československý prezident Edvard Beneš, britský premiér Harold Wilson, Fidel Castro a mnoho dalších. 

Hotelové služby

Snažíme se, aby se naši hosté cítili pohodlně a spokojeni při pobytu u nás. Kromě standardních hotelových služeb rádi splníme i vaše individuální přání.

Je nám ctí

Za více než 100 let bylo pro nás ctí hostit tisíce hostů a mezi nimi i známé osobnosti, které se nesmazatelně zapsaly nejen do historie Československa či samostatného Slovenska, ale i do kronik a příběhů našeho hotelu. Proto naše společné prostory nesou jména těch nejvýznamnějších hostů.

O středisku

Jako nejvyšší pohoří na Slovensku jsou Vysoké Tatry též nejstarším národním parkem na území, kde má turistický ruch své dlouhé tradice. Jedinečná geografická poloha Vysokých Tater, nejmenších velehor na světě, využívá hlavně různé výškové rozdíly, nádherné scenérie a výhledy, které jsou podobné těm v italských Dolomitech. 

Přírodní kosmetika Manufaktura

Nechte se hýčkat kvalitní českou přírodní kosmetikou Manufaktura, jejíž tradice sahá až do roku 1991, během pobytu v hotelové koupelně a zpříjemněte si tak svůj pobyt v našem hotelu ještě o něco více.

Kolekce sedmikrásky

Vlasový a tělový šampon, tekuté mýdlo a mléko na tělo a ruce

Dovolte, abychom Vám představili Sedmikrásku obyčejnou a její příznivý vliv na lidský organismus, obsahem ovocných kyselin, proteinů i aminokyselin. Výtažek ze sedmikrásky přispívá ke zklidnění, hydrataci, rozjasnění a omlazení pleti. Sedmikrásky použité na výrobu této kosmetiky jsou navíc ručně sbírané v čistém prostředí českých a slovenský zahrad a luk. Všechny produkty jsou doprovázeny bezalergenní něžnou vůní evokující pocit čistoty a nevinnosti.

Recenze host

Váš názor je pro nás důležitý. Pozitivní hodnocení, ale i konstruktivní kritika nás posouvají dál a jsme vždy vděční, když nám naši hosté zanechají svou zpětnou vazbu a popíšou své dojmy z pobytu u nás.