Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Nejvýhodnější nabídka
Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti

Grandhotel**** Starý Smokovec postavený v secesním stylu byl uveden do provozu v roce 1904 jako jeden z prvních velkých tatranských hotelů a od té doby bez přestávky píše svůj příběh. Za těch více než 100 let bylo pro nás ctí hostit tisíce hostů a mezi nimi i známé osobnosti, které se nesmazatelně zapsaly nejen do historie Československa či samostatného Slovenska, ale i do kronik a příběhu našeho hotelu. Proto naše společné prostory nesou jména těch nejvýznamnějších hostů a v nové éře hotelu se 79 novými pokoji vzdáváme úctu a respekt přes dedikaci vybraných apartmánů dalším osobnostem, tak aby jejich příběh u nás žil i nadále.

A při této příležitosti proběhl 20. září 2018 u nás v hotelu slavnostní Večer Grand Momentů, během něhož jsme křtili první tři apartmány, a to dedikací králi komiků Vlastu Burianovi, několikanásobnému olympijskému vítězi Emilu Zátopkovi a jeho manželce Daně, rovněž olympijské vítězce, a charizmatické slovenské herečce Emílii Vášaryové.

Téměř po roce přibylo ke třem významným jménům další. 19. srpna 2019 pokřtila apartmán i česká popová a muzikálová diva a herečka Lucie Bíla. Další apartmány Grandhotelu ještě čekají na svá „významná jména“ která dostanou v nejbližších měsících. Více informací zveřejníme už brzy na webu a facebooku hotelu.

APARTMÁN LUCIE BÍLÁ

Apartmán č. 205 je věnován české popové a muzikálové zpěvačce a herečce Lucii Bílé. Díky své bezprostřednosti, humoru i smyslu pro pomoc těm, kteří to potřebují, patří mezi nejpopulárnější osobnosti nejen ve své zemi, ale i na Slovensku. Mnohonásobná držitelka prestižních ocenění v minulosti poctila Grandhotel svou návštěvou.

APARTMÁN EMÍLIA VÁŠÁRYOVÁ

Apartmán č. 221 je věnován velké dámě a charizmatické herečce – Emílii Vášáryové. Během svého života ztvárnila více než sto postav. Přesně uprostřed krásné tatranské přírody se zrodil i jeden z nejromantičtějších filmů slovenské kinematografie Medená veža.

APARTMÁN VLASTA BURIAN

Apartmán č. 105 nese své jméno po vášnivém milovníku Tater - Vlastovi Burianovi. Král komiků a otec českého humoru a filmové komedie byl věrným hostem Grandhotelu. Jako vášnivý sportovec si během pobytu v Tatrách nenechal ujít možnost výstupu na Zbojnickou chatu.

APARTMÁN DANA A EMIL ZÁTOPEK

Apartmán č. 121 je věnován významným sportovním legendám – Daně a Emilu Zátopkovým. Manželé Zátopkovi se do sportovní historie zapsali jako olympijští vítězové, mistři světa, držitelé titulů, rekordů a dalších poct a ocenění. Emil Zátopek se do kronik hotelu zapsal hlavně jako vášnivý "jedlík".