Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Informacje dla odwiedzających: Opatrenia - Aktualizacja COVID-19

Teambuildingy

Daj się skusić doskonałą lokalizacją Tatr Wysokich, najmniejszych spośród wysokich gór na świecie, które zapewniają wspaniałe widoki i panoramy przywodzące na myśl włoskie Dolomity. Spraw radość swoim przyjaciołom, kolegom z pracy lub współpracownikom i zafunduj im góry wrażeń skrojone na miarę w Grandhotelu**** Stary Smokowiec i ośrodku Tatry Wysokie.

zakwaterowanie pod Sławkowskim Szczytem
niezwykłe działania związane z budowaniem zespołu
kilometry tras narciarskich
wycieczki kolejką linową
wiele szlaków turystycznych

Fresh Track


Szusowanie przed oficjalnym uruchomieniem kolejek w towarzystwie profesjonalnego przewodnika! Dzięki Fresh Track zaczniesz swój dzień aktywnie. Bądź na stoku przed otwarciem ośrodka i ciesz się doskonale przygotowanymi stokami. Po szusowaniu zapraszamy na śniadanie na stoku, które pozwoli Ci uzupełnić energię, a poranna kawa pobudzi i zapewni wspaniały początek dnia.

Sanki w dzień i w nocy 


Na Hrebienku w Starym Smokowcu czeka Cię doskonała zabawa. Jazda na sankach na specjalnie przygotowanej trasie w ciągu dnia i w nocy to popularna atrakcja dla grup przyjaciół lub współpracowników. Wypożycz sanki, wjedź na wysokość 1 285 m n.p.m. przygotuj się na jazdę najdłuższą tego typu oświetloną trasą w Słowacji. Czeka Cię 2,5 km niewiarygodnej frajdy.

Tatrzańska Świątynia Lodowa


Jedyne w swoim rodzaju magiczne miejsce, w którym mogą odbywać się teambuildingi, uroczystości, koncerty i inne wydarzenia prywatne i publiczne. Poczuj atmosferę lodowej świątyni w zimowych Tatrach i zabierz ze sobą wspaniałe wspomnienia. Przy budowie świątyni co roku pracują rzeźbiarze z całego świata, a sama budowa pochłania aż 1880 bloków lodu, które łącznie ważą ponad 225 ton. Odwiedź słowacki klejnot i przenieś się na moment do krainy baśni.

Zawody narciarskie


Cała trasa dla Ciebie! Zafunduj sobie niczym niezakłócone szusowanie na prywatnej trasie. Oferujemy możliwość organizacji prywatnych zawodów według własnych zasad! Wynajmij profesjonalną trasę z pomiarem czasu lub inne przestrzenie na stoku i zorganizuj event, który przyciągnie Twoich partnerów, współpracowników lub członków rodziny. Możliwość korzystania z kolejek nad Szczyrbskim Jeziorem lub w Tatrzańskiej Łomnicy.

Turystyka rowerowa

Wpadnij się rozruszać i podziwiać słowackie panoramy majestatycznych szczytów, wzniesień, dolin, stawów oraz lasów na dwóch kółkach. Nie musisz przyjeżdżać z rowerem – sprzęt wypożyczysz w Tatry Motion. Wykorzystaj dzień w pełni i wybierz trasę o odpowiednim stopniu trudności, a następnie wypożycz jakościowy rower po doskonałej cenie.

Turystyka


Na terenie parku narodowego TANAP znajduje się około 600 km znakowanych szlaków turystycznych, które prowadzą w najciekawsze miejsca Tatr Wysokich. Szlaki rozpoczynające się w dolinach umożliwiają wizytę w tatrzańskich schroniskach, zdobywanie mniej lub bardziej wymagających szczytów i pokonywanie tatrzańskich przełęczy.

Wycieczka na Hrebienok

Skorzystaj z wygodnej kolejki naziemnej i w 7 minut wjedź na Hrebienok lub wyrusz pieszo, by w niespełna godzinę dotrzeć na wysokość 1285 m n.p.m. Podziwiaj piękno tatrzańskiej przyrody. Hrebienok to popularny punkt wypadowy, w którym rozpoczyna się wiele szlaków turystycznych oraz atrakcyjny cel wycieczek dla osób odwiedzających Tatry Wysokie.

Górskie gokarty


Górskie gokarty to bezsilnikowe trzykołowce, które zapewniają mnóstwo adrenaliny. To popularna atrakcja outdoorowa w ośrodkach wysokogórskich na całym świecie łącząca wszystkie pokolenia. Górskie gokarty, znane jako mountaincarts, mogą jeździć w każdym terenie (po polach, leśnych ścieżkach i stokach). Wystarczy dobra bezdeszczowa pogoda. Zabawa jest bezpieczna i z powodzeniem można ją polecić każdemu, nawet początkującym.

Bary aprés-ski 


Największy bar aprés-ski w Tatrach Wysokich i Słowacji! Nastaw się na całodzienną imprezę na wysokości 888 m n.p.m., w miejscu, w którym nigdy nie wieje nudą. W barze aprés-ski w Tatrzańskiej Łomnicy możesz liczyć na aromatyczną kawę, drinki i świetną atmosferę przez cały dzień i wieczór. Zabaw się na stoku w towarzystwie współpracowników i przyjaciół.

Music Pub & Restaurant Humno


Music Pub & Restaurant Humno to stylowe miejsce doskonałe na różnego rodzaju wydarzenia: szkolenia, imprezy firmowe czy party tematyczne. Podczas wykładu nad głowami uczestników będzie wisiał Cadillac Escalade, a tradycyjną mównicę zastąpi ratrak, z którego można prowadzić wykład lub dyskusję. Po części oficjalnej nie trzeba się nigdzie przenosić – Music Pub & Restaurant Humno zapewnia doskonałą rozrywkę. Nowoczesna stodoła posiada najwyższej klasy nagłośnienie i zapewnia wszystko, co potrzebne do wyśmienitej zabawy. Wpadnij na świetne jedzenie i doskonałą zabawę przy dolnej stacji kolejki w Tatrzańskiej Łomnicy z widokiem na Łomnicę.

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z nami, a my się wszystkim zajmiemy.

Planujesz teambuilding lub inne wydarzenie? Gwarantujemy moc wrażeń i najwyższą jakość usług. Wypełnij niezobowiązujący formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę. 


Ewentualnie skontaktuj się z nami drogą e-mailową na event@tmr.sk.

Starý Smokovec 38
Vysoké Tatry, 062 01
Słowacja