Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Teambuildingy

Daj się skusić doskonałą lokalizacją Tatr Wysokich, najmniejszych spośród wysokich gór na świecie, które zapewniają wspaniałe widoki i panoramy przywodzące na myśl włoskie Dolomity. Spraw radość swoim przyjaciołom, kolegom z pracy lub współpracownikom i zafunduj im góry wrażeń skrojone na miarę w Grandhotelu**** Stary Smokowiec i ośrodku Tatry Wysokie.

zakwaterowanie pod Sławkowskim Szczytem
niezwykłe działania związane z budowaniem zespołu
kilometry tras narciarskich
wycieczki kolejką linową
wiele szlaków turystycznych

Turystyka rowerowa

Wpadnij się rozruszać i podziwiać słowackie panoramy majestatycznych szczytów, wzniesień, dolin, stawów oraz lasów na dwóch kółkach. Nie musisz przyjeżdżać z rowerem – sprzęt wypożyczysz w Tatry Motion. Wykorzystaj dzień w pełni i wybierz trasę o odpowiednim stopniu trudności, a następnie wypożycz jakościowy rower po doskonałej cenie.

Turystyka


Na terenie parku narodowego TANAP znajduje się około 600 km znakowanych szlaków turystycznych, które prowadzą w najciekawsze miejsca Tatr Wysokich. Szlaki rozpoczynające się w dolinach umożliwiają wizytę w tatrzańskich schroniskach, zdobywanie mniej lub bardziej wymagających szczytów i pokonywanie tatrzańskich przełęczy.

Wycieczka na Hrebienok

Skorzystaj z wygodnej kolejki naziemnej i w 7 minut wjedź na Hrebienok lub wyrusz pieszo, by w niespełna godzinę dotrzeć na wysokość 1285 m n.p.m. Podziwiaj piękno tatrzańskiej przyrody. Hrebienok to popularny punkt wypadowy, w którym rozpoczyna się wiele szlaków turystycznych oraz atrakcyjny cel wycieczek dla osób odwiedzających Tatry Wysokie.

Górskie gokarty


Górskie gokarty to bezsilnikowe trzykołowce, które zapewniają mnóstwo adrenaliny. To popularna atrakcja outdoorowa w ośrodkach wysokogórskich na całym świecie łącząca wszystkie pokolenia. Górskie gokarty, znane jako mountaincarts, mogą jeździć w każdym terenie (po polach, leśnych ścieżkach i stokach). Wystarczy dobra bezdeszczowa pogoda. Zabawa jest bezpieczna i z powodzeniem można ją polecić każdemu, nawet początkującym.

Music Pub & Restaurant Humno


Music Pub & Restaurant Humno to stylowe miejsce doskonałe na różnego rodzaju wydarzenia: szkolenia, imprezy firmowe czy party tematyczne. Podczas wykładu nad głowami uczestników będzie wisiał Cadillac Escalade, a tradycyjną mównicę zastąpi ratrak, z którego można prowadzić wykład lub dyskusję. Po części oficjalnej nie trzeba się nigdzie przenosić – Music Pub & Restaurant Humno zapewnia doskonałą rozrywkę. Nowoczesna stodoła posiada najwyższej klasy nagłośnienie i zapewnia wszystko, co potrzebne do wyśmienitej zabawy. Wpadnij na świetne jedzenie i doskonałą zabawę przy dolnej stacji kolejki w Tatrzańskiej Łomnicy z widokiem na Łomnicę.

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z nami, a my się wszystkim zajmiemy.

Planujesz teambuilding lub inne wydarzenie? Gwarantujemy moc wrażeń i najwyższą jakość usług. Wypełnij niezobowiązujący formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę. 


Ewentualnie skontaktuj się z nami drogą e-mailową na event@tmr.sk.

Starý Smokovec 38
Vysoké Tatry, 062 01
Słowacja