Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí (12+ rokov)
Juniori (6-11 rokov)
Deti (0-5 rokov)

APARTMÁN MIROSLAV DONUTIL

Apartmán č. 305 je venovaný českému hercovi a humoristovi Miroslavovi Donutilovi. Počas kariéry si zahral v množstve známych filmov a seriálov, ktoré poznajú generácie. Medzi najznámejšie patria Pelíšky, Černí baróni, Doktor Martin a Román pro muže, ktorý sa natáčal vo Vysokých Tatrách. Medzi najnovšie filmy, kde si zahral hlavnú rolu patrí Atlas vtákov s premiérou v roku 2021.

RODINNÁ IZBA DANIEL HEVIER

Rodinná izba typu Deluxe č. 213 je venovaná známemu slovenskému básnikovi, textárovi prozaikovi a výtvarníkovi Danielovi Hevierovi. Do povedomia sa zapísali najmä jeho legendárne piesne, ktoré napísal pre známu kapelu Team, ktorej spevákom bol Paľo Habera. Okrem toho sa viac ako 30 rokov venuje písaniu poézie a prózy pre deti a mládež a tiež  maľbe obrazov.

V jeho rodinnej izbe nájdete detskú literatúru, zoznam piesní, ktoré napísal pre skupinu Team a tiež noty a text ich známej piesne Severanka. Nad gaučom visí jeho obraz zobrazujúci tatranské končiare, Danielovo vysvedčenie z 9. triedy ZŠ a jeho portrét z detstva.

APARTMÁN EMÍLIA VÁŠÁRYOVÁ

Apartmán č. 221 je venovaný veľkej dáme a charazmatickej herečke – Emílii Vášáryovej. Počas svojho života stvárnila viac ako sto postáv. Presne uprostred krásnej tatranskej prírody sa zrodil aj jeden z najromantickejších filmov slovenskej kinematografie Medená veža.

APARTMÁN VLASTA BURIAN

Apartmán č. 105 nesie svoje meno po vášnivom milovníkovi Tatier - Vlastovi Burianovi. Kráľ komikov a otec českého humoru a filmovej komédie bol verným hosťom Grandhotela. Ako vášnivý športovec si počas pobytu v Tatrách nenechal ujsť možnosť výstupu na Zbojnícku chatu.

APARTMÁN DANA A EMIL ZÁTOPEK

Apartmán č. 121 je venovaný významným športovým legendám – Dane a Emilovi Zátopkovcom. Manželia Zátopkovci sa do športovej histórie zapísali ako olympijskí víťazi, majstri sveta, držitelia titulov, rekordov a ďalších pôct a ocenení. Emil Zátopek sa do kroník hotela zapísal najmä ako vášnivý "jedák".

APARTMÁN LUCIE BÍLÁ

Apartmán č. 205 je venovaný českej popovej a muzikálovej speváčke a herečke Lucii Bílej. Vďaka svojej bezprostrednosti, humoru i zmyslu pre pomoc tým, ktorí to potrebujú patrí medzi najpopulárnejšie osobnosti nielen vo svojej krajine, ale aj na Slovensku. Mnohonásobná držiteľka prestížnych ocenení v minulosti poctila Grandhotel svojou návštevou.