Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí (12+ rokov)
Juniori (6-11 rokov)
Deti (0-5 rokov)
VENUJTE ZÁŽITOK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Známe tváre u nás

Pohodu, ktorú ponúkajú Tri Studničky, si spolu s našimi hosťami pravidelne vychutnávajú aj známe tváre a umelci, ktorých poznáte napríklad z pódií či televíznych obrazoviek. Teší nás, že sa náš hotel stal miestom, kde môžu načerpať energiu a silu. Pocit oázy pokoja dotvára zbierka bonsajov, ktoré so sebou prinášajú k nám do hotela ako milú spomienku na svoj pobyt.

Je tu strašne príjemne, pôsobí veľmi intímnym dojmom a to je na tom to najpríťažlivejšie. Vysoké Tatry a Nízke Tatry ja milujem na plnú svoju dušu, ktorá sa dá použiť. Celý svoj život som sem rád chodil – chodil som sem so svojim otcom, ktorý tu často filmoval, chodil som sem so svojou mamou, chodil som sem so svojou prvou manželkou Soňou. Sú to tie najkrajšie pohľady, teraz keď o tom hovorím, tak sa mi tisnú slzy do očí.

Richard Müller, slovenský spevák a skladateľ

Hotel Tri Studničky sa mi páči. Vždy ma zo všetkého najviac zaujímajú vzťahy, preto ma ihneď oslovil milý a ochotný personál. Páči sa mi, že je útulný od foyeru až po izby. Interiér hotela je očarujúci a dokonalo ladí s okolitou prírodou. Bývali sme v príjemnom a pohodlnom apartmáne. Som wellness maniačka a ten v hoteli Tri Studničky je naozaj oázou pokoja. Potok Demänovka miesto ochladzovacieho bazéna, to je jednoducho zážitok. Odporúčam sauna masáž, výborné jedlo a aj prechádzky v okolí.

Bibiana Ondrejková, slovenská herečka a moderátorka

Prvé dojmy boli veľmi príjemné, pretože mám rada kameň a prírodné materiály. Veľmi ma očarilo lobby, ktoré pôsobí príjemným a útulným dojmom s krásnym dominantným krbom. Ideálne prostredie kde tráviť voľné chvíle po kvalitnej lyžovačke či túre. Gastronómia je geniálna, ja som veľký fajnšmeker a prišla som si na svoje. V hotelovom wellness som si úžasne oddýchla, po masáži od kvalifikovanej masérky som sa cítila ako znovuzrodená. Som nadmieru spokojná.

Andrea „Karny“ Karnasová, slovenská herečka

Veľmi príjemné. Mám rada prírodné, kvalitné materiály, ako drevo, kameň, meď…a vôbec, prírodu, zeleň a zvieratá. Od prvého okamihu, ktorý je pre mňa osobne veľmi dôležitý, som sa tu cítila príjemne. Či už to bolo zásluhou feng shui, zen, alebo čokoľvek iného, môj prvý pocit je naozaj úžasný...

Elena Vacvalová, herečka, moderátorka, humoristka

Ďakujem za možnosť prísť sa zrelaxovať do Hotela Tri Studničky. Cítila som sa tu výborne a úžasne som zrelaxovala. Žiaden "rakúsky" hotel sa na ten váš nechytá. Milujem to tu!

Zuzana Šebová, slovenská herečka