Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí (12+ rokov)
Juniori (6-11 rokov)
Deti (0-5 rokov)

Gaspad

(06/03/2023)
Personál recepcie a reštaurácie veľmi priateľský a zdvorilý. Izby nie sú veľké, ale ideálne na pobyt. Kúrenie, teplá voda, čistota, terasa - všetko bolo v poriadku. Raňajky veľmi dobré a veľký výber, večere veľmi dobre vybrané, dostatočné a chutné. Krb a lobby veľmi útulné, pre hostí je plne k dispozícii ovocné občerstvenie a voda. Wellness zóna veľmi pekná. Dobre umiestnená a praktická miestnosť na lyžiarky, parkovisko priamo pred hotelom, zastávka skibusu pri hoteli.

Martin

(11/02/2023)
Nejde nič vytknúť. Na recepcii vždy pozitívne a nápomocní. Čistota. Skvelé raňajky a wellness. Vieme, kam sa vracať, keď pôjdeme na Slovensko.

Katarzyna

(08/02/2023)
Hotel je komorný s krásnym dizajnom, wellness ponúka skvelú ponuku vonkajších a vnútorných jacuzzi, vnútorných a vonkajších sáun, gastronomická ponuka je jednoducho fantastická - výdatné raňajky a na večeru vám ponúknu sofistikované jedlá (predjedlo, polievka, hlavné jedlo a dezert). poloha je veľmi dobrá - za hotelom je rieka s dreveným mostom, kde sa môžete prejsť. Na svahy a do Tatralandie sa dostanete ski & aqua busom, ktorý premáva každých 20 minút - zastávka je priamo pred hotelom, čo je veľmi výhodné.

Monika

(06/11/2022)
Veľmi príjemný hotel na úrovni, krásny interiér s reštauráciou, jedlo výborné a personál milý a ochotný. Krásny čistý wellness s relaxačnou miestnosťou. Hotel je skutočne výborný a odporučili by sme ho na oddych a príjemne strávenú dovolenku pre dospelých.

Milan

(17/10/2022)
Prostredie úplne fantastické, Demänovka hneď za izbou utvára romantickú atmosféru. Čistota, ticho a veľkosť apartmánu úplne dokonalé. Raňajky luxusné. Servis dokonalý.

Henrieta

(28/08/2022)
Bola to láska na prvý pohľad. Od vstupu do hotela až po odchod z hotela. Čokoľvek sme sa pýtali, alebo čokoľvek sme žiadali, dostali sme. Presne to čo sme na spríjemnenie pobytu potrebovali. Maximálne ústretový personál, veľmi priateľskí a ochotní zamestnanci hotela, či už na recepcii, či vo welness, či pri raňajkách. Zo stravy sme si objednali iba raňajky a tie boli veľmi rozmanité a bez akejkoľvek chybičky.

Helena

(03/08/2020)
Krásny hotel s výbornou kuchyňou. Pre náročných hostí ako stvorený. Výborne fungoval aj personál. Príjemné wellness, kde si vychutnáte pokoj a pohodu.

Karolína

(05/08/2020)
Veľmi oceňujeme koncept adult-friendly a z toho vyplývajúci komfort nemať okolo seba chaos a hluk rodín s malými deťmi. Výborný personál a wellness zóna.

Markéta

(24/01/2019)
Nádherný hotel, super služby, ochotný personál, výborné jedlo. Vrele všetkým odporúčam.

Michaela

(24/06/2018)
Úžasný hotel s príjemnou atmosférou a s veľmi chutnou kuchyňou. Aj prostredie okolo je veľmi pekné a kľudné. Určite sa sem ešte vrátime a vrelo odporúčame.

Martina

(12/05/2016)
Perfektné! Veľmi príjemné, útulné prostredie. Personál veľmi úslužný, usmievavý a splní Vám čo len chcete. Kuchyňa nemá chybu, zatiaľ som na Slovensku lepšie nejedla - klobúk dole. Vrelo odporúčam aj náročným zákazníkom.