Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Nejvýhodnější nabídka
Příjezd
Odjezd
Dospělí (12+ let)
Junioři (6-11 let)
Děti (0-5 let)

Gaspad

(06/03/2023)

Personál recepce a restaurace velmi přátelský a zdvořilý. Pokoje nejsou velké, ale ideální k pobytu. Topení, teplá voda, čistota, terasa – vše bylo v pořádku. Snídaně velmi dobrá a velký výběr, večeře velmi dobře vybrané, dostatečné a chutné. Krb a lobby velmi útulné, pro hosty je plně k dispozici ovocné občerstvení a voda. Wellness zóna velmi pěkná. Dobře umístěná a praktická místnost na lyžařky, parkoviště přímo před hotelem, zastávka skibusu u hotelu.

Martin

(11/02/2023)

Nejde nic vytknout. Na recepci vždy pozitivně a nápomocní. Čistota. Skvělá snídaně a wellness. Víme, kam se vracet, když pojedeme na Slovensko.

Katarzyna

(08/02/2023)

Hotel je komorní s krásným designem, wellness nabízí skvělou nabídku venkovních a vnitřních jacuzzi, vnitřních a venkovních saun, gastronomická nabídka je prostě fantastická - vydatná snídaně a na večeři vám nabídnou sofistikovaná jídla (předkrm, polévka, hlavní jídlo a dezert). poloha je velmi dobrá - za hotelem je řeka s dřevěným mostem, kde se můžete projet. Na svahy a do Tatralandie se dostanete ski & aqua busem, který jezdí každých 20 minut – zastávka je přímo před hotelem, což je velmi výhodné.

Monika

(06/11/2022)

Velice příjemný hotel na úrovni, krásný interiér s restaurací, jídlo výborné a personál milý a ochotný. Krásný čistý wellness s relaxační místností. Hotel je skutečně výborný a doporučili bychom jej k odpočinku a příjemně strávenou dovolenou pro dospělé.

Milan

(17/10/2022)

Prostředí naprosto fantastické, Demänovka hned za klidem utváří romantickou atmosféru. Čistota, ticho a velikost apartmánu naprosto dokonalé. Snídaně luxusní. Servis dokonalý.

Henrieta

(28/08/2022)

Byla to láska na první pohled. Od vstupu do hotelu až po odjezd z hotelu. Cokoli jsme se ptali, nebo cokoli jsme žádali, dostali jsme. Přesně to, co jsme pro zpříjemnění pobytu potřebovali. Maximálně vstřícný personál, velmi přátelští a ochotní zaměstnanci hotelu, ať už na recepci, ať ve welness, či při snídani. Ze stravy jsme si objednali pouze snídani a ta byla velmi rozmanitá a bez jakékoli chybičky.

Helena

(03/08/2020)

Krásný hotel s výbornou kuchyní. Pro náročné hosty jako stvořený. Výborně fungoval i personál. Příjemné wellness, kde si vychutnáte klid a pohodu.

Karolína

(05/08/2020)

Velice oceňujeme koncept adult-friendly a z toho vyplývající komfort nemít kolem sebe chaos a hluk rodin s malými dětmi. Výborný personál a wellness zóna.

Markéta

(24/01/2019)

Nádherný hotel, super služby, ochotný personál, výborné jídlo. Vřele všem doporučuji.

Michaela

(24/06/2018)

Úžasný hotel s příjemnou atmosférou a velmi chutnou kuchyní. I prostředí kolem je velmi pěkné a klidné. Určitě se sem ještě vrátíme a vřele doporučujeme.

Martina

(12/05/2016)

Perfektní! Velice příjemné, útulné prostředí. Personál velmi úslužný, usměvavý a splní Vám co jen chcete. Kuchyně nemá chybu, zatím jsem na Slovensku lépe nejedla – klobouk dolů. Vřele doporučuji i náročným zákazníkům.