Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
VENUJTE ZÁŽITOK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Teambuildingy

Chcete svojim zamestnancom dopriať skvelý relax plný fantázie, zábavy a športu? Holiday Village ponúka priestor na tradičné i neobyčajné firemné aktivity, ktoré pomôžu zamestnancom „vypnúť“, upevniť kolektív a získať nové nápady. Široká škála športových i oddychových činností Vám pomôže načerpať novú energiu pre lepšie pracovné výkony.

Firemné a športové dni sú odteraz hračka. Povedzte nám Vaše priania a zvyšok vybavíme za vás. O najrôznejšie aktivity s patričným technickým a personálnym zabezpečením, ako aj o ubytovanie so stravovaním až pre viac než 500 účastníkov sa postará náš profesionálny tím.

Aquapark Tatralandia
zábava v toboganoch
ubytovanie v súkromí chatiek
412 lôžok
chutná gastronómia
párty

Zábava vo vodnom parku

Objavte miesto plné dobrodružstva a zábavy. Spojte svoje podujatie s tropickým prostredím. Zabavte sa v bazénoch, vybláznite sa na tobogánoch a zasurfujte si na surfovacích vlnách ako na Havaji. Usporiadať firemné a športové dni, či originálny teambuilding je v Tatralandii hračkou.

- 14 bazénov s morskou, termálnou aj čírou vodou, 10 celoročných bazénov

- 26 toboganov a šmýkačiek a 2 nové MEGA tobogany s jazdou na štvorraftoch sú jediné v strednej Európe. Nastupuje sa z výšky päťposchodového paneláku, čo je cca 15 metrov

- bary priamo v bazénoch

Privátne keltské saunovanie

Zorganizujte si event, ktorého základom je relax. Prehĺbte vzťahy v neformálnom prostredí a súčasne oddychujte. Nadlahčite témy a rozhovory v komplexe s 21 parnými, vodnými a masážnymi kúpeľmi, saunami a procedúrami. Keltský saunový svet prináša potešenie z vody (hydroterapia), povznášajúcich vôní (aromaterapia), hudby (muzikoterapia) a tepla - to všetko pre vaše zdravie, krásu a upevnenie kolektívu.

Privátna tropická párty

Hľadáte originálny letný koncept pre vašu akciu? Tropická párty na Slovensku je možná len u nás a to počas celého roka. Môžete si vybrať medzi TROPICOM alebo CARIBICOM. V tropiku nájdete 4 bazény, exotické rastlinym, drevenú plachetnicu a vodný bar, kde si drinky užijete priamo z bazénu. V KARIBIKU na vás čaká veľký relaxačný bazén, detský bazén s atrakciami a TIKI bar na poschodí. Alebo si jednoducho prenajmite celý Aquapark. 

Liptov Aréna

Športové možnosti

Liptov Aréna Tatralandia so svojou hracou plochou o rozlohe 1 900 m2, podlahovým kúrením, centrálnym ozvučením a plne klimatizovanými priestormi spĺňa všetky moderné požiadavky na prevádzkovanie širokého spektra halových športov. Na svoje si prídu predovšetkým priaznivci tenisu, volejbalu, nohejbalu, halového futbalu, bedmintonu či florbalu a stolného tenisu.

Liptov Aréna

Eventové možnosti

Súčasťou ponuky Liptov Arény je aj možnosť prenájmu cateringovej a kongresovej miestnosti pre 50 osôb, ktorá je vybavená dataprojektorom, plátnom a TV prijímačom. Služby multifunkčnej Liptov Arény Tatralandia doteraz využili okrem jednotlivcov – športovcov, aj moderné gymnastky MS SR, fanúšikovia hudobných skupín popovej rockovej, či rapovej scény, ale aj organizátori mnohých medzinárodných tanečných súťaží a veľkých výstav. 

Hurricane Factory

Zažite pocit voľného pádu! Hurricane Factory je originálnym miestom pre Vaše firemné podujatie. Vyskúšajte si silu hurikánu v bezpečnom prostredí a pod neustálym dozorom skúseného inštruktora. Profesionálny servis, jedinečný zážitok a fantastická atmosféra sú skvelou voľbu pre teambuilding a rôzne firemné akcie.

O stredisku Jasná

Najväčší lyžiarsky areál v strednej a východnej Európe, stredisko Jasná, sa nachádza len 20 minút jazdy autom z hotela Holiday Village Tatralandia. Jasná poskytuje výborné podmienky pre zimné športy na severnej i južnej strane Chopku (2 024 m n.m.) a ponúka 50 km lyžiarskych tratí, pričom väčšina z nich sú dlhé športové trate, 12 freerideových zón, snow park, bohatý aprésski program, najnovšiu infraštruktúru kabínových a sedačkových lanoviek. 

V zime sú všetkým klientom Holiday Village Tatralandia k dispozícii pravidelné bezplatné skibusy na trase Holiday Village Tatralandia - Jasná. 

Fresh Track

Fresh Track vám poskytne mimoriadny zážitok z lyžovačky na prázdnych zjazdovkách. Zalyžujte si ešte pred oficiálnym spustením lanoviek. Okrem perfektne upravených tratí a vývozu lanovkami sú v cene zahrnuté aj bohaté raňajky v horskej panoramatickej reštaurácii Rotunda priamo na svahu vo výške 2004 m n.m. - Rotunda Restaurant a bezplatné testovanie lyží Völkl. Aktivita je vhodná pre dobrých lyžiarov, ktorí si vychutnajú jazdu carvingom na rannom "manchestri".

Après ski bary

Après-ski bary v stredisku sú synonymom nekonečnej zábavy, pohody a oddychu na svahu. Svojim návštevníkom ponúkajú denne výborné občerstvenie, pravidelné akcie, skvelú hudbu, drinky a priestor pre milé stretnutia.

Na severnej strane strediska je lokalizovaný Après-ski bar Lúčky, Après-ski bar Záhradky a Funibar. Na južnej strane strediska je Après-ski bar Krupová pri nástupnej stanici novej 15 miestnej kabínkovej lanovky Krupová - Kosodrevina.

Après-ski bary sú miestom stretnutia s rodinou a priateľmi, skvelou príležitosťou na spoznávanie nových ľudí, rýchlym občerstvovacím a oddychovým bodom pred, po, alebo počas lyžovačky.

Kontakt a poloha

Kontaktujte nás a my sa o vás postaráme.

Plánujete teambuilding alebo iné podujatie? Zaručujeme vám skvelé zážitky a prvotriedny servis. Vyplňte náš nezáväzný formulár a my vám pripravíme ponuku na mieru podľa vašich predstáv. 


Prípadne nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu na event@tmr.sk.

Ráztocká 21
031 05 Liptovský Mikuláš 1
Slovensko