Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Teambuildingi

Czy chcesz zapewnić swoim pracownikom wspaniały relaks pełen fantazji, zabawy i sportu? Holiday Village oferuje przestrzeń zarówno dla tradycyjnych, jak i wyjątkowych imprez firmowych, aby pomóc pracownikom „wyluzować się”, umocnić zespół i kreować nowe pomysły. Szeroki zakres zajęć sportowych i rekreacyjnych pomoże każdemu pracownikowi naładować akumulatory, by uzyskać lepszą wydajność.

Imprezy firmowe i dni sportu to nic trudnego. Powiedz nam swoje życzenia, a my zajmiemy się resztą. Nasz profesjonalny zespół zajmie się odpowiednim wsparciem technicznym i personalnym, a także zakwaterowaniem i wyżywieniem nawet dla ponad 500 uczestników.

Aquapark Tatralandia
Zabawa na zjeżdżalniach
zakwaterowanie w prywatnych domkach
412 łóżek
smaczna kuchnia
party

Zabawa w parku wodnym

Odkryj miejsce pełne przygód i zabawy. Połącz swoją imprezę z tropikalnym klimatem. Baw się dobrze w basenach, wyszalej się na zjeżdżalniach i surfuj na falach podobnych do tych na Hawajach. Przygotowanie dni firmowych i sportowych, czy oryginalnego teambuildingu w Tatralandii to dla nas nic trudnego

- 14 basenów z morską, termalną i czystą wodą, 10 basenów czynnych przez cały rok

- 26 zjeżdżalni i 2 nowe MEGA zjeżdżalnie z czterema pontonami są jedynymi tego rodzaju w Europie Środkowej. Zjazd zaczyna się na wysokości pięciopiętrowego bloku, który wynosi około 15 metrów

- bary bezpośrednio w basenach

Prywatne celtyckie saunowanie

Zorganizuj event oparty na relaksie. Pogłębiaj relacje w nieformalnym otoczeniu i jednocześnie pozwólcie sobie na relaks. Dyskutować można także w kompleksie, w którym znajduje się 21 łaźni parowych, wodnych, a także oferowane są masaże, zabiegi i sauny. Saunowy Świat Celtów gwarantuje przyjemność dzięki wodzie (hydroterapia), aromatom podnoszącym na duchu (aromaterapia), muzyce (muzykoterapia) i ciepłu - a wszystko to dla zdrowia, urody i umocnienia zespołu.

Prywatna impreza tropikalna

Szukasz oryginalnej letniej koncepcji na imprezę? Impreza tropikalna na Słowacji jest możliwa przez cały rok. U nas możesz wybrać między TROPIKAMI a KARAIBAMI. W tropikach znajdują się 4 baseny, egzotyczne rośliny, drewniana łódź i bar wodny, w którym można napić się drinka bezpośrednio w basenie. Na KARAIBACH znajduje się duży basen relaksacyjny, basen dla dzieci z atrakcjami i bar TIKI na piętrze. Istnieje też możliwość wynajęcia całego Aquaparku.


Liptov Arena

Możliwości sportowe

Liptov Arena Tatralandia z powierzchnią do gry wynoszącą 1 900 m2, ogrzewaniem podłogowym, centralnym systemem nagłaśniającym oraz w pełni klimatyzowanymi obiektami spełni wszystkie nowoczesne wymagania do uprawiania szerokiej palety sportów halowych. Zwłaszcza fani tenisa, siatkówki, halowej piłki nożnej, badmintona, unihokeja i tenisa stołowego znajdą coś dla siebie.

Liptov Arena

Możliwości eventowe

Liptov Arena oferuje także możliwość wynajęcia sali cateringowej i kongresowej dla 50 osób, która jest wyposażona w projektor, ekran projekcyjny i telewizor. Do tej pory z usług wielofunkcyjnej Liptov Areny Tatralandia korzystały nie tylko osoby prywatne i sportowcy, ale także profesjonalne zawodniczki uprawiające gimnastykę MS SR, fani zespołów popowych, rockowych i rapowych, ale także organizatorzy wielu międzynarodowych konkursów tanecznych i dużych wystaw.

Hurricane Factory

Poczuj na własnej skórze czym jest uczucie swobodnego spadania! Hurricane Factory to oryginalne miejsce organizacji imprez firmowych. Poczuj moc huraganu w bezpiecznym otoczeniu i pod stałym nadzorem doświadczonego instruktora. Profesjonalna obsługa, wyjątkowe doświadczenie i fantastyczna atmosfera to świetny sposób na teambuilding i różne imprezy firmowe.

O ośrodku Jasna

Największy ośrodek narciarski w Europie Środkowo-Wschodniej, Jasná, znajduje się zaledwie 20 minut jazdy od Holiday Village Tatralandia. Jasna oferuje doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych po północnej i południowej stronie Chopoka (2024 m) i 50 km tras do narciarstwa biegowego, 12 stref freerideowych, snow park, bogaty program aprés-ski, najnowszą infrastrukturę kolejek gondolowych i krzesełkowych.

Zimą dla wszystkich klientów Holiday Village Tatralandia są dostępne bezpłatne busy dla narciarzy na trasie Holiday Village Tatralandia - Jasna.

Fresh Track

Fresh Track zapewnia niezwykłe doznania z szusowania na nartach na pustych stokach. Szusuj jeszcze przed oficjalnym otwarciem kolejek linowych. Oprócz doskonale przygotowanych tras i wjazdu kolejkami linowymi, w cenie jest także obfite śniadanie w panoramicznej górskiej Restauracji Rotunda tuż przy stoku na wysokości 2004 m n.p.m. - Restauracja Rotunda i bezpłatne testy nart Völkl. Oferta ta jest odpowiednia dla dobrych narciarzy, którzy lubią jazdę carvingową na porannym „sztruksie”.


Bary après-ski

Bary après-ski w ośrodku są synonimem niekończącej się zabawy, komfortu i relaksu na stoku. Codziennie oferują swoim klientom doskonałe przekąski, regularne imprezy, świetną muzykę, drinki i miejsce miłych spotkań.

W północnej części ośrodka znajduje się bar Après-ski Lúčky, bar Après-ski Záhradky i Funibar. Po południowej stronie ośrodka znajduje się bar Après-ski Krupová przy stacji początkowej nowej 15-osobowej kolejki gondolowej Krupová - Kosodrevina.

Bary Après-ski to miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, to świetna okazja do poznania nowych ludzi, fast food i miejsce odpoczynku przed, po lub podczas szusowania na nartach.


Kontakt i położenie

Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o wszystko według Twojego życzenia.

Planujesz teambuildingi? Wypełnij nasz niewiążący formularz, a my przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.Możesz także skontaktować się z nami za pośrednictwem e-maila event@tmr.sk.

Ráztocká 21
031 05 Liptovský Mikuláš 1
Slovensko