Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
VĚNUJTE ZÁŽITEK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Teambuildingy

Chcete svým zaměstnancům dopřát skvělý relax plný fantazie, zábavy a sportu? Holiday Village nabízí prostor na tradiční i neobyčejné firemní aktivity, které pomohou zaměstnancům "vypnout", upevnit kolektiv a získat nové nápady. Široká škála sportovních i oddychových činností Vám pomůže načerpat novou energii pro lepší pracovní výkony.

Firemní a sportovní dny jsou nyní hračka. Řekněte nám Vaše přání a zbytek vyřídíme za vás. O nejrůznější aktivity s patřičným technickým a personálním zabezpečením, jakož io ubytování se stravováním až pro více než 500 účastníků se postará náš profesionální tým.

Aquapark Tatralandia
zábava v toboganech
ubytování v soukromí chatek
412 lůžek
chutná gastronomie
párty

Zábava ve vodním parku

Objevte místo plné dobrodružství a zábavy. Spojte své akce s tropickým prostředím. Zabavíte se v bazénech, vyřádíte se na tobogánech a zasurfujte si na surfovacích vlnách jako na Havaji. Uspořádat firemní a sportovní dny, nebo originální teambuilding je v Tatralandii hračkou.

- 14 bazénů s mořskou, termální i čirou vodou, 10 celoročních bazénů

- 26 tobogánů a skluzavek a 2 nové MEGA tobogany s jízdou na 4-raftech jsou jediné ve střední Evropě. Nastupuje se z výšky pětipatrového paneláku, což je cca 15 metrů

- bary přímo v bazénech

Privátní keltské saunování

Zorganizujte si event, jehož základem je relax. Prohlubte vztahy v neformálním prostředí a současně odpočívejte. Nadlehčuje témata a rozhovory v komplexu s 21 parními, vodními a masážními lázněmi, saunami a procedurami. Keltský saunový svět přináší potěšení z vody (hydroterapie), povznášejících vůní (aromaterapie), hudby (muzikoterapie) a tepla - to vše pro vaše zdraví, krásu a upevnění kolektivu.

Privátní tropická párty

Hledáte originální letní koncept pro vaši akci? Tropická párty na Slovensku je možná jen u nás a to během celého roku. Můžete si vybrat mezi Tropikem nebo Karibikem. V tropiku najdete 4 bazény, exotické rostliny, dřevěnou plachetnici a vodní bar, kde si drinky užijete přímo z bazénu. V karibiku na vás čeká velký relaxační bazén, dětský bazén s atrakcemi a TIKI bar na horním patře. Nebo si jednoduše pronajměte celý Aquapark.

Liptov Aréna

Sportovní možnosti

Liptov Aréna Tatralandia se svou hrací plochou o rozloze 1 900 m2, podlahovým topením, centrálním ozvučením a plně klimatizovanými prostorami splňuje všechny moderní požadavky na provozování širokého spektra halových sportů. Na své si přijdou především příznivci tenisu, volejbalu, nohejbalu, halového fotbalu, badmintonu či florbalu a stolního tenisu.

Liptov Aréna

Eventové možnosti

Součástí nabídky Liptov Arény je i možnost pronájmu cateringové a kongresové místnosti pro 50 osob, která je vybavena dataprojektorem, plátnem a TV přijímačem. Služby multifunkční Liptov Arény Tatralandia dosud využili kromě jednotlivců - sportovců, i moderní gymnastky MS SR, fanoušci hudebních skupin popové rockové či rapové scény, ale také organizátoři mnoha mezinárodních tanečních soutěží a velkých výstav.

Hurricane Factory

Zažijte pocit volného pádu! Hurricane Factory je originálním místem pro Vaše firemní akci. Vyzkoušejte si sílu hurikánu v bezpečném prostředí a pod neustálým dozorem zkušeného instruktora. Profesionální servis, jedinečný zážitek a fantastická atmosféra jsou skvělou volbu pro teambuilding a různé firemní akce.

O středisku Jasná

Největší lyžařský areál ve střední a východní Evropě, středisko Jasná, se nachází jen 20 minut jízdy autem z hotelu Holiday Village Tatralandia. Jasná poskytuje výborné podmínky pro zimní sporty na severní i jižní straně Chopku (2 024 m nm) a nabízí 50 km lyžařských tratí, přičemž většina z nich jsou dlouhé sportovní tratě, 12 freerideových zón, snow park, bohatý aprésski program, nejnovější infrastrukturu kabinových a sedačkových lanovek.

V zimě jsou všem klientům Holiday Village Tatralandia k dispozici pravidelné bezplatné skibusy na trase Holiday Village Tatralandia - Jasná.

Fresh Track

Fresh Track vám poskytne mimořádný zážitek z lyžování na prázdných sjezdovkách. Zalyžujte si ještě před oficiálním spuštěním lanovek. Kromě perfektně upravených tratí a vývozu lanovkami jsou v ceně zahrnuty bohaté snídaně v horské panoramatické restauraci Rotunda přímo na svahu ve výšce 2004 m n.m. - Rotunda Restaurant a bezplatné testování lyží Völkl. Aktivita je vhodná pro dobré lyžaře, kteří si vychutnají jízdu carvingem na ranním "manchesteru".

Après ski bary

Après-ski bary ve středisku jsou synonymem nekonečné zábavy, pohody a odpočinku na svahu. Svým návštěvníkům nabízejí denně výborné občerstvení, pravidelné akce, skvělou hudbu, drinky a prostor pro milé setkání.

Na severní straně střediska je lokalizován Après-ski bar Lúčky, Après-ski bar Záhradky a Funibar. Na jižní straně střediska je Après-ski bar Krupová při nástupní stanici nové 15 místní kabinkové lanovky Krupová - Kosodrevina.

Après-ski bary jsou místem setkání s rodinou a přáteli, skvělou příležitostí k poznávání nových lidí, rychlým občerstvovací a odpočinkovým bodem před, po, nebo během lyžování.

Kontakt a poloha

Kontaktujte nás a my sa o vás postaráme.

Plánujete teambuilding nebo jinou akci?  Zaručujeme vám skvělé zážitky a prvotřídní servis. Vyplňte náš nezávazný formulář a my vám připravíme nabídku na míru podle vašich představ.

Případně nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na event@tmr.sk.

Ráztocká 21

031 05 Liptovský Mikuláš 1

Slovensko