Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
VENUJTE ZÁŽITOK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Teambuildingy

Nechajte sa zlákať jedinečnou geografickou polohou Vysokých Tatier, najmenších veľhôr na svete, ktoré ponúkajú nádherné scenérie a výhľady, ktoré sú podobné tým v talianskych Dolomitoch. Odmenťe vašich priateľov, kolegov alebo zamestnancov a doprajte im hory zážitkov šité na mieru presne podľa vašich predstáv s Grandhotel Praha**** a strediskom Vysoké Tatry.

Vysoké Tatry
netradičnejšie teambuildingové aktivity
kilometre lyžiarskych zjazdoviek
priamo pri lanovke
množstvo turistických chodníkov

Fresh Track


Lyžovačka ešte pred oficiálnym spustením lanoviek spolu s profesionálnym sprievodcom! Vďaka Fresh Track-u začnete svoj deň aktívne. Buďte na svahu ešte pred otvorením zjazdoviek a vychutnajte si ako prvý perfektne upravené zjazdovky. Po lyžovačke pre Vás budú pripravené raňajky na svahu, s ktorými doplníte stratenú energiu a ranná kávička nabudí k skvelému rozbehu dňa.

Denná a nočná sánkovačka


Na Hrebienku v Starom Smokovci na vás čaká skvelá zimná zábava. Sánkovanie na upravenej dráhe počas dňa, ale aj noci je obľúbenou atrakciou pre partie kamarátov či kolegov. Bezstarostne si zapožičajte sane, pohodlne sa vyvezte pozemnou lanovkou a vychutnajte si jazdu až po 2,5 km dlhej trati. Neváhajte a príďte zdolať najdlhšiu sánkarsku trať na Slovensku!

Tatranský ľadový dóm


Originálne a okúzľujúce miesto pre teambuildingy, oslavy, koncerty či iné súkromné i verejné eventy. Zažite atmosféru ľadovej dominanty zimných Tatier a odneste si nezabudnuteľný zážitok z návštevy tematického Tatranského ľadového dómu. Rok čo rok na ňom pracujú sochári z celého sveta a na stavbu sa používa až neuveriteľných 1880 ľadových blokov, ktoré dokopy tvoria viac ako 225 ton ľadu. Príďte si vychutnať tento slovenský unikát a preneste sa na chvíľu do tatranskej ľadovej rozprávky. 

Lyžiarske preteky


Zjazdovka len pre vás! Doprajte si ničím nerušenú jazdu na privátnej zjazdovke. Ponúkame vám možnosť usporiadať súkromné preteky podľa vlastných pravidiel! Prenajmite si profesionálnu trať s časomierou alebo priestor na ďalšie zimné outdoorové aktivity priamo na svahu a zorganizujte event, ktorí priláka vašich pracovných partnerov, kolegov či rodinu. Lanovky na vás čakajú na Štrbskom Plese alebo v Tatranskej Lomnici.

Aprés ski bary


Najväčší Aprés-ski bar vo Vysokých Tatrách aj na Slovensku! Nalaďte sa na celodennú párty v nadmorskej výške 888 m n.m.,  kde je o zábavu postarané. V Aprés-ski bare v Tatranskej Lomnici na Vás čaká voňavá káva, drinky a veselá atmosféra počas celého dňa aj večer. Zabavte sa priamo na svahu s Vašimi kolegami a priateľmi.

Music Pub & Restaurant Humno


Music Pub & Restaurant Humno ponúka štýlový priestor pre váš event, či už organizujete školenie, firemnú akciu alebo tematickú párty. Počas prednášky vám nad hlavou bude visieť Cadillac Escalade a klasický rečnícky pult vymeníte za ratrak, z ktorého môžete viesť príhovor. Po oficiálnych povinnostiach sa nikam presúvať nemusíte, zabavte sa priamo v Humne. Moderná stodola disponuje tým najkvalitnejším audioozvučením a poskytuje všetko, čo pre skvelú firemnú párty potrebujete. Príďte si užiť kulinársky zážitok a skvelú zábavú priamo pod údolnou stanicou lanovky v Tatranskej Lomnici, s výhľadom na Lomnický štít.

Kontakt a poloha

Kontaktujte nás a my sa o vás postaráme.

Plánujete teambuilding alebo iné podujatie? Zaručujeme vám skvelé zážitky a prvotriedny servis. Vyplňte náš nezáväzný formulár a my vám pripravíme ponuku na mieru podľa vašich predstáv. Prípadne nás kontatujte prostrednístvom e-mailu na event@tmr.sk

Tatranská Lomnica 8
Vysoké Tatry, 059 60
Slovensko