Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Informacje dla odwiedzających: Opatrenia - Aktualizacja COVID-19

Teambuildingy

Daj się skusić doskonałą lokalizacją Tatr Wysokich, najmniejszych spośród wysokich gór na świecie, które zapewniają wspaniałe widoki i panoramy przywodzące na myśl włoskie Dolomity. Spraw radość swoim przyjaciołom, kolegom z pracy lub współpracownikom i zafunduj im góry wrażeń skrojone na miarę w Grandhotelu Praha**** i ośrodku Tatry Wysokie.

Vysoké Tatry
integracja w unikalnym miejscu
kilometry tras zjazdowych
wycieczki kolejkami linowymi
liczne szlaki turystyczne

Fresh Track


Szusowanie przed oficjalnym uruchomieniem kolejek w towarzystwie profesjonalnego przewodnika! Dzięki Fresh Track zaczniesz swój dzień aktywnie. Bądź na stoku przed otwarciem tras i ciesz się doskonale przygotowanymi stokami. Po szusowaniu zapraszamy na śniadanie na stoku, które pozwoli Ci uzupełnić energię, a poranna kawa pobudzi i zapewni wspaniały początek dnia.

Sanki w dzień i w nocy


Na Hrebienku w Starym Smokowcu czeka Cię dokonała zabawa. Jazda na sankach na przygotowanej trasie w ciągu dnia i w nocy to popularna atrakcja dla grup przyjaciół lub grup współpracowników. Wypożycz sanki, wjedź kolejką na górę i ciesz się zjazdem na 2,5 km trasie. Nie zwlekaj! Wypróbuj najdłuższą trasę saneczkową w Słowacji!

Tatrzańska Świątynia Lodowa


Jedyne w swoim rodzaju magiczne miejsce na teambuildingi, uroczystości, koncerty i inne wydarzenia prywatne i publiczne. Poczuj atmosferę lodowej świątyni w zimowych Tatrach i zabierz ze sobą niezapomniane wspomnienia z wizyty w Tatrzańskiej Świątyni Lodowej. Przy budowie świątyni co roku pracują rzeźbiarze z całego świata, a sama budowa pochłania aż 1880 bloków lodu, które łącznie ważą ponad 225 ton. Odwiedź słowacki klejnot i przenieś się na moment do krainy baśni.

Zawody narciarskie


Cała trasa dla Ciebie! Zafunduj sobie niczym niezakłócone szusowanie na prywatnej trasie. Oferujemy możliwość organizacji prywatnych zawodów według własnych zasad! Wynajmij profesjonalną trasę z pomiarem czasu lub inne przestrzenie na stoku i zorganizuj event, który przyciągnie Twoich partnerów, współpracowników lub członków rodziny. Możliwość korzystania z kolejek nad Szczyrbskim Jeziorem lub w Tatrzańskiej Łomnicy.

Turystyka rowerowa


Urozmaiceniem pobytu w Tatrach Wysokich są wycieczki rowerowe. Wpadnij się rozruszać i podziwiać słowackie panoramy majestatycznych szczytów, wzniesień, dolin, stawów oraz lasów na dwóch kółkach. Nie musisz przyjeżdżać z rowerem - sprzęt wypożyczysz w Tatry Motion. Wykorzystaj dzień w pełni i pokonaj niejedną trasę dzięki wysokiej jakości rowerom w doskonałych cenach.

Turystyka


Na terenie parku narodowego TANAP znajduje się około 600 km znakowanych szlaków turystycznych, które prowadzą turystów w najciekawsze miejsca Tatr Wysokich. Szlaki rozpoczynające się w dolinach umożliwiają wizytę w tatrzańskich schroniskach, zdobywanie mniej lub bardziej wymagających szczytów i tatrzańskich przełęczy.

Wycieczka na Hrebienok


Skorzystaj z wygodnej kolejki naziemnej i w 7 minut wjedź na Hrebienok lub wyrusz pieszo, by w niespełna godzinę dotrzeć na wysokość 1285 m n.p.m. Podziwiaj piękno tatrzańskiej przyrody. Hrebienok to punkt wypadowy, w którym rozpoczyna się wiele szlaków turystycznych i atrakcyjny cel wycieczek dla osób odwiedzających Tatry Wysokie.

Górskie gokarty


Górskie gokarty to bezsilnikowe trzykołowce, które zapewniają mnóstwo adrenaliny. Pierwszy sportowy trójkołowiec skonstruował bawarski inżynier Josef Jessberger. Obecnie jest ulubioną atrakcją outdoorową w ośrodkach wysokogórskich na całym świecie łączącą pokolenia. Górskie gokarty, znane jako mountaincarts, mogą jeździć w każdym terenie (po polach, leśnych ścieżkach i stokach). Wystarczy dobra bezdeszczowa pogoda. Zabawa jest bezpieczna i z powodzeniem można ją polecić każdemu, nawet początkującym.

Bary aprés-ski


Największy bar aprés-ski w Tatrach Wysokich i na Słowacji! Nastaw się na całodzienną imprezę na wysokości 888 m n.p.m., w miejscu, w którym nigdy nie wieje nudą. W barze aprés-ski w Tatrzańskiej Łomnicy możesz liczyć na aromatyczną kawę, drinki i świetną atmosferę przez cały dzień i wieczór. Zabaw się na stoku w towarzystwie współpracowników i przyjaciół.

Music Pub & Restaurant Humno


Music Pub & Restaurant Humno to stylowe miejsce doskonałe na różnego rodzaju wydarzenia: szkolenia, imprezy firmowe czy party tematyczne. Podczas wykładu nad głowami uczestników będzie wisiał Cadillac Escalade, a tradycyjną mównicę zastąpi ratrak, z którego można prowadzić wykład czy dyskusję. Po części oficjalnej nie trzeba się nigdzie przenosić - Music Pub & Restaurant Humno zapewnia doskonałą rozrywkę. Nowoczesna stodoła posiada najwyższej klasy nagłośnienie i zapewnia wszystko, co potrzebne do wyśmienitej zabawy. Wpadnij na świetne jedzenie i doskonałą zabawę przy dolnej stacji kolejki w Tatrzańskiej Łomnicy z widokiem na Łomnicę.

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z nami, a my się wszystkim zajmiemy.

Planujesz teambuilding lub inne wydarzenie? Gwarantujemy moc wrażeń i najwyższą jakość usług. Wypełnij niezobowiązujący formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę. Ewentualnie skontaktuj się z nami drogą e-mailową na event@tmr.sk

Tatranská Lomnica 8
Vysoké Tatry, 059 60
Słowacja