Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337

Lyžiarske kurzy

Hľadáte miesto pre lyžiarsky kurz blízko zjazdoviek? Či už organizujete lyžiarsky výcvik pre žiakov základnej školy alebo študentov strednej či vysokej školy, v Hoteli Liptov sú vítané všetky vekové skupiny.

Ubytované skupiny majú možnosť získať najvýhodnejšie ceny skipasov a vstupov do vodných parkov Tatralandia a Bešeňová. Žiakom na lyžiarskych kurzoch ponúkame aj možnosť využitia profesionálneho, licencovaného lyžiarskeho inštruktora za výhodné ceny, ako aj zapožičanie lyžiarskeho či snowboardového výstroja. 

Lyžiarske stredisko Jasná pod Chopkom s vyše 50 km zjazdoviek je vhodným pre začínajúcich aj pokročilých lyžiarov alebo snowboardistov. Vďaka množstvu zjazdoviek rôznej náročnosti a najmodernejších prepravných zariadení sa tu nováčikovia na svahu naučia prvé oblúky. Pre skúsených lyžiarov sú tu pripravené okrem kvalitne upravených zjazdoviek aj snehové prekážky vo Fun zóne.


Výhody a služby Hotela Liptov a strediska Jasná:

  • Skvelá poloha hotela – vzdialenosť od najbližšej zjazdovky 50 metrov
  • Ubytovanie – výhľad na hory zo všetkých izieb, 2 až 5 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, LCD TV, kapacita až 53 izieb
  • Indoor aktivity – lezecká stena, biliard, stolný tenis, stolný futbal, šípky
  • Priestor pre skupinové aktivity v hotelovom Retro bare (inštruktáž, oboznámenie sa s Bielym kódexom, premietanie filmov, kvízy alebo večerná tanečná zábava)
  • Zabezpečená strava 3x denne – raňajky, obed na svahu alebo v hoteli, večera
  • Vysokohorské prostredie – záruka lyžovania aj v skorých zimných či skorých jarných mesiacoch
  • Veľkosť strediska – žiaci si okrem rôznych zjazdoviek môžu vyskúšať aj nastupovanie na rôzne typy lanoviek – kabínkové, sedačkové alebo tzv. gombičky
  • Bezplatné parkovacie miesta pre autobusy

V prípade záujmu o cenovú ponuku kontaktujte hotelreservations@tmr.sk s uvedením preferovaného termínu pobytu, počtom detí a počtom dospelých osôb.

Lyžiarske preteky

Zjazdovka len pre vás! Doprajte si ničím nerušenú jazdu na privátnej zjazdovke. Ponúkame vám možnosť usporiadať súkromné preteky podľa vlastných pravidiel! Prenajmite si profesionálnu trať s časomierou alebo priestor na ďalšie zimné outdoorové aktivity priamo na svahu a zorganizujte event, ktorý priláka vašich pracovných partnerov, kolegov či rodinu. 

Fresh Track

Stredisko Jasná sa začína prebúdzať, všade okolo mrazivé ticho a čerstvo upravené zjazdovky, ktoré čakajú na prvých lyžiarov. Lyžovačka ešte pred oficiálnym spustením lanoviek spolu s profesionálnym sprievodcom! Začnite svoj deň aktívne, jazdou na dokonale upravenom menchestri a vychutnajte si kopec len pre seba. Po lyžovačke pre vás budú pripravené raňajky na svahu, s ktorými doplníte stratenú energiu a ranná kávička nabudí k skvelému rozbehu dňa.

Freeride

Jasná ako najväčšia lyžiarska aréna na Slovensku a špička freeridových stredísk v strednej Európe, s výbornými podmienkami pre zimné športy ponúka na severnej i južnej strane Chopku nekonečné možnosti aktivít, zábavy. Skúsení freerideri dajú prednosť prudkým žľabom na severe, začiatočníci a fajnšmekri ocenia prašanové pláne na juhu. Tešiť  sa môžete aj na kvalitný, každodenne udržiavaný snowpark až s 12 metrovými skokmi, ktorý patrí medzi jeden z najdlhšie fungujúcich snowparkov nielen na Slovensku ale aj v okolitých krajinách. Po výstupe z lanovky Grand Jet, v hornej časti sa nachádza Fun Zone plný railov, boxov a menších skokov pre začiatočníkov a pokročilých. Nechýbajú ani klopenky, vlny a tunel.