Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337

Teambuildingy

Odmeňte svojich zamestnancov tým najlepším spôsobom – zverte ich do starostlivosti nášho horského hotela a doprajte im aktívny oddych v srdci Nízkych Tatier. 

Príjemné prostredie s priateľskou atmosférou sa postará o ich dokonalý oddych a načerpanie nových síl. Lyžovačka, letná turistika a netradičné aktivity sa postarajú nielen o stmelenie Vášho pracovného kolektívu, ale aj o množstvo nových nápadov pre ešte lepší pracovný výkon. Zažite krásne chvíle u nás v Hoteli Liptov a doprajte sebe, vašim priateľom, kolegom alebo zamestnancom to najlepšie, pripravené zo srdca a presne na mieru podľa Vašich predstáv. 

Školské výlety

Naplánujte si pár dni so spolužiakmi v Nízkych Tatrách. Či už sa rozhodnete pre koncoročný výlet alebo športové sústredenie, okolie nášho hotela je skvelým zdrojom zážitkov. Spoznajte nových spolužiakov počas adaptačných dní, ako aj kurzov ochrany života a zdravia (KOŽaZ). Hotel Liptov je ideálny pre všetky ročníky materských, základných a stredných škôl.

Vyvezte sa na Chopok s výškou 2024 m n. m. a pokračujte po hrebeni za spoznávaním tatranských štítov alebo si vyberte menej náročné trasy v okolí hotela, napríklad okolo Vrbického plesa. Zabavte sa s partiou pri spoločenských hrách a vyskúšajte aj lezeckú stenu. Mladších žiakov poteší priestranný detský kútik a športuchtivá mládež nájde svoje vyžitie na vonkajších ihriskách.

Školy v prírode

Vyberte sa s triedou do Nízkych Tatier a spoznávajte prírodu na vlastnej koži. Okolie nášho hotela je dokonalou lokalitou na zážitkové vyučovanie pre menšie i staršie deti.

Prostredie Národného parku Nízke Tatry má čo ponúknuť v každom ročnom období. Spoznajte krásy slovenskej prírody prechádzkou okolo Vrbického plesa, v Demänovských jaskyniach, turistikou na Chopok s výškou 2024 m n. m. alebo v múzeách v Liptovskom Mikuláši. Využite lístky na lanovky a vstupy do vodných parkov pre ešte viac zábavy a dobrodružstva. Možnosť hotela ubytovať v jednej izbe viacero žiakov je ekonomickou výhodou pre rodičov. Prednosťou je aj zabezpečený pitný režim a strava až 5x denne.

Lyžiarske kurzy

Hľadáte miesto pre lyžiarsky kurz blízko zjazdoviek? Či už organizujete lyžiarsky výcvik pre žiakov základnej školy alebo študentov strednej či vysokej školy, v Hoteli Liptov sú vítané všetky vekové skupiny.

Ubytované skupiny majú možnosť získať najvýhodnejšie ceny skipasov a vstupov do vodných parkov Tatralandia a Bešeňová. Žiakom na lyžiarskych kurzoch ponúkame aj možnosť využitia profesionálneho, licencovaného lyžiarskeho inštruktora za výhodné ceny, ako aj zapožičanie lyžiarskeho či snowboardového výstroja. 

Letné tábory

Organizujete letné tábory a hľadáte nové lokality, v ktorých môžete pripraviť atraktívny program pre deti aj teenagerov? Hotel Liptov v stredisku Jasná je to pravé miesto pre Vás aj Vašich mladých klientov!

Ponúka komplexné ubytovacie a stravovacie služby, priestory na indoorové a spoločenské aktivity, exteriérové atrakcie, športové zázemie, prekrytú letnú terasu využiteľnú v nepriaznivom počasí. V blízkosti hotela nájdete značené turistické chodníky v Nízkych Tatrách, najväčšie jazero v Nízkych Tatrách – Vrbické pleso, ale aj rozsiahly jaskynný systém v Demänovskej doline.

V prípade záujmu o organizáciu letných zážitkových táborov nás kontaktujte na hotelreservations@tmr.sk.