Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Akcje teambuildingowe

Prywatne, jak i firmowe wydarzenia można urozmaicić za pomocą dziennego albo nocnego programu, zarówno w samym hotelu Kaskada, jak i bezpośrednio na terenach golfowych. Zabierz swój zespól na green i wspólnie cieszcie się urokiem golfa. Nie gracie w golfa? Zapewnimy Wam trenera i akademię golfa. Oprócz tego można zrelaksować się przy kręglach, futbolu stołowym, tenisie albo podczas moderowanej degustacji win. Zafunduj nagrodę swoim przyjaciołom, kolegom czy pracownikom i razem z hotelem Kaskada podaruj im rozrywkę i relaks przygotowany dokładnie zgodnie z Twoimi wyobrażeniami.

Golf resort Kaskáda Brno
golf

Szkoła golfa

W ciągu 2 godzin zapoznasz się ze środowiskiem golfowym oraz wyposażeniem, przećwiczysz podstawową pozycję golfową, wymachy oraz pierwsze i kończące uderzenia (dla minimum 4 osób). 

Zawartość szkoły golfa:

  • prezentacja golfa i podstaw golfowej etykiety
  • pokaz uderzeń golfowych przez profesjonalnego zawodnika, opis techniki uderzeń i ich praktyczne ćwiczenie
  • pokaz zielonego treningu przez profesjonalnego golfisty i praktyczna praktyka golfowa

Akademia golfa

Akademia golfa znana też jako PUBLIC COURSE składa się z 6 dołków w odległości od 56 do 121 m. Ciekawie wymodelowane greeny są chronione przez piaskowe przeszkody dokładnie w taki sam sposób, jak na klasycznym polu golfowym. Gra w akademii zainteresuje zarówno całkowitych nowicjuszy, jak i doświadczonych graczy. Początkujący będzie się mógł oswoić z pierwszymi ruchami, z kolei dobrzy gracze docenią możliwość potrenowania krótkich uderzeń. Kurs w akademii golfa polecany jest w nawiązaniu do szkoły golfa, ale koncentruje się bardziej na części praktycznej. 

Przewodnik golfowy – osoba, która razem z klientami przemieszcza się po 6 dołkowym polu i pomaga im w grze. Liczba przewodników jest uzależniona od liczby osób, które będą grały na 6 dołkowym polu. Maksymalnie niezbędnych jest 6 przewodników. .

Kręgle

Nowoczesne zaplecze do gry w kręgle oferuje 2 profesjonalne tory, każdy dla maksymalnie 10 graczy. Tory można przystosować dla dzieci za pomocą bocznych ograniczników. 

Symulator golfowy

Symulator Full Swing Golf zapewnia pełnię golfowych wrażeń podczas gry w zamkniętej przestrzeni. Golfiści mogą wybrać, jaki typ gry chcieliby przećwiczyć lub po prostu rozegrać partię na którymś z mistrzowskich pól, stanowiących element oprogramowania. Gracze korzystają ze standardowych kijów i piłeczek, uderzenia są wyprowadzane z taką samą siłą, z jaką zostałyby wyprowadzone na otwartym polu golfowym. Na symulatorze może jednocześnie grać maksymalnie 16 osób. 

Degustacja win

Degustacja win pod kierunkiem sommeliera (degustacja według winnicy). Degustacja win może stać się nieodłączną częścią przyjemnie spędzonego wieczoru, podczas którego można nauczyć się wielu nowych rzeczy, przy okazji kosztując znakomitych win. 

Kontakt i położenie

Skontaktuj się z nami a my zadbamy o resztę.

Planujesz wydarzenie firmowe lub konferencję? Wypełnij nasz niezobowiązujący formularz a my przygotujemy dla Ciebie ofertę na miarę twoich wyobrażeń


Lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem e-maila event@tmr.sk.

Golfový Resort Kaskáda Brno
Na Golfu 1772, 664 34 Kuřim
Republika Czeska