Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
VĚNUJTE ZÁŽITEK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Teambuildingy

Užijte si relax, načerpejte novou energii a odneste si množství skvělých vzpomínek, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Hotel Grand Jasná Vám nabízí přitažlivé prostředí v celoročním středisku Jasná a kromě „klasických" aktivit jako je zimní lyžování nebo letní turistika, relax a zábava v aquaparcích Tatralandia a Bešeňová, máme pro Vás množství zajímavých tipů i na netradiční firemní akce spojeny s utužením týmového ducha. Nabijte svůj tým energií z Tater a stmelte kolektiv skvělými aktivitami. Odměňte své partnery či zaměstnance zábavou i odpočinkem v čarokrásném prostředí přírody s hotelem Grand Jasná.

Jasná
hory
kilometry lyžařských sjezdovek
výlety lanovkami
množství turistických stezek
taneční party
cocktail
gastronomie

Fresh Track

Středisko Jasná se začíná probouzet, všude kolem mrazivé ticho a čerstvě upravené sjezdovky, které čekají na první lyžaře. Lyžování ještě před oficiálním spuštěním lanovek spolu s profesionálním průvodcem! Začněte svůj den aktivně, jízdou na dokonale upraveném menchestru a vychutnejte si kopec jen pro sebe. Po lyžování pro Vás bude připravena snídaně na svahu, s kterou doplníte ztracenou energii a ranní káva, která vás nabudí ke skvělému rozběhu dne.

Lyžařské závody

Sjezdovka jen pro vás! Dopřejte si ničím nerušenou jízdu na privátní sjezdovce. Nabízíme vám možnost uspořádat soukromé závody dle vlastních pravidel! Pronajměte si profesionální trať s časomírou nebo prostor na další zimní outdoorové aktivity přímo na svahu a zorganizujte event, který přiláká vaše pracovní partnery, kolegy nebo rodinu.

Free ride

Jasná jako největší lyžařská aréna na Slovensku a špička freeridových středisek ve střední Evropě, s výbornými podmínkami pro zimní sporty nabízí na severní i jižní straně Chopku nekonečné možnosti aktivit a zábavy. Zkušení freerideri dají přednost prudkým žlabům na severu, začátečníci a fajnšmekri ocení prašanové pláně na jihu. Těšit se můžete i na kvalitní, každodenně udržovaný snowpark až s 12metrovými skoky, který patří mezi jeden z nejdéle fungujících snowparků nejen na Slovensku, ale i v okolitých krajinách. Po vystoupení z lanovky Grand Jet, se v horní části nachází Fun Zone plný railů, boxů a menších skoků pro začátečníky a pokročilé. Nemůžou chybět ani klopenky, vlny a tunel.

Cykloturistika

Jasná poskytuje optimální podmínky pro všechny vyznavače cykloturistiky. V okolí se nacházejí cyklotrasy všech náročností. Pronajměte si Ebike anebo kolo a objevujte tak krásy Liptova během pohodlné jízdy na elektrokole nebo na kole. Liptov nabízí svým návštěvníkům mnoho krásných míst a zákoutí, přičemž jejich objevování na kole je praktické a prospěšné pro zdraví. Přijďte vyzkoušet hit letní sezóny a vydejte se na výlet na Ebiku nebo kole.

Turistika

Čerstvý vzduch, horské slnunce, relax a ty nejkrásnější výlety na Slovensku. Chopok se v létě mění na oázu syté zeleně. Hřeben dlouhý přibližně 100 km rozvírá svou náruč a láká do něj zvědavé návštěvníky na potulky po spleti turistických stezek. Začnete při největším přírodním jezeře v Nízkých Tatrách, Vrbickém plesu a je jen na vás jakou trasu obtížnosti zvolíte dál, hřebenovku na nejvyšší vrchol Nízkých Tater, Ďumbier (2043 m n.m.) nebo rodinnou procházku po naučné stezce Demänovské Doliny. Středisko nabízí možnost vyvézt se na vrchol Chopku za pár minut funitelem ze severní i jižní strany Chopku i v průběhu letní sezóny.

Horské káry

Horské káry anebo mountaincars jsou bezmotorové trojkolky, které přináší adrenalinovou zábavu každému. Dnes je to oblíbená letní outdoorová atrakce světových vysokohorských středisek, určena všem generacím. Horské káry můžou jezdit v každém terénu (na poli, po lesní cestě i po lyžařské dráze), potřebné je jen příznivé počasí bez deště. Tato zábava je bezpečná a přizpůsobivá pro každého jezdce, i začátečníka. V Jasné máte možnost sjezdu na káře s převýšením až 662 metrů a zároveň si užívat panoramatický výhled na překrásný Liptov anebo Horehroní. Prostě zábava pro každého.

Kontakt a poloha

Kontaktujte nás a my se o vás postaráme.

Plánujete teambuilding nebo jinou akci? Zaručujeme vám skvělé zážitky a prvotřídní servis. Vyplňte náš nezávazný formulář a my vám připravíme nabídku na míru podle vašich představ.


Případně nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na event@tmr.sk

Demänovská Dolina 71
Liptovský Mikuláš 1
031 01 Slovensko