Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Team building

Zrelaksuj się, zaczerpnij nowej energii i zabierz ze sobą przyjemne wspomnienia, które jeszcze długo pozostaną w pamięci. Hotel Grand Jasna oferuje atrakcyjną okolicę całorocznego ośrodka Jasna, a oprócz „klasycznych” aktywności jak zimą narty, latem turystyka, relaks i zabawa w parkach wodnych Tatralandia i Bešeňová, mamy wiele innych, ciekawych propozycji, także na mniej tradycyjne imprezy firmowe połączone z budowaniem ducha zespołu. Naładuj swój zespół energią z Tatr i zintegruj podczas wyjątkowych aktywności. Wyróżnij swoich partnerów lub pracowników – zaproponuj zabawę i odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody z hotelem Grand Jasna.

Jasná
góry
km tras narciarskich
wycieczki kolejką linową
szereg szlaków turystycznych
imprezy taneczne
cocktail
gastronomia

Fresh Track

Ośrodek Jasna budzi się ze snu, wszędzie mroźna cisza, a świeżo przygotowane stoki czekają na pierwszych narciarzy. Jazda na nartach jeszcze przed oficjalnym uruchomieniem wyciągów z profesjonalnym przewodnikiem! Zacznij dzień aktywnie, zjeżdżając ze świeżo przygotowanych stoków i ciesz się przestrzenią tylko dla siebie. Po nartach serwujemy śniadanie na stoku dla doładowania energii, a poranna kawa zapewni dobry początek wspaniałego dnia.

Zawody narciarskie

Stok tylko dla Ciebie! Niczym niezakłócona jazda na prywatnej trasie! Oferujemy możliwość organizacji prywatnych zawodów na Twoich zasadach! Wynajmij profesjonalną trasę z pomiarem czasu lub przestrzeń na inne aktywności zimowe na stoku i zorganizuj imprezę, która przyciągnie Twoich partnerów biznesowych, kolegów z pracy lub rodzinę.

Free ride

Jasna jako największy ośrodek narciarski na Słowacji i jeden z najlepszych ośrodków freeride w Europie Środkowej, z wyjątkowymi warunkami do uprawiania sportów zimowych oferuje po północnej i południowej stronie Chopoka nieskończone możliwości aktywnego wypoczynku i zabawy. Doświadczeni freeriderzy preferują szybkie stoki po północnej stronie, początkujący i amatorzy docenią sypki śnieg na spokojniejszych zboczach od południa. Amatorów narciarstwa zaprasza też świetny, dobrze utrzymany snowpark z 12-metrowymi rampami, który jest jednym z najdłużej działających snowparków na Słowacji oraz w okolicznych krajach. Po wyjściu z kolejki Grand Jet, w górnej części znajdziesz strefę Fun Zone pełną poręczy, ramp i mniejszych skoczni dla początkujących i zaawansowanych. Nie brakuje też wiraży, fal i tunelu.

Bary aprés-ski

Bary après-ski w ośrodku to synonim niekończącej się zabawy, dobrego nastroju i odpoczynku na stoku. Swoim gościom oferują codziennie świetną kuchnię, regularne promocje, wyśmienitą muzykę, drinki i miejsce na przyjemne spotkania. Przez cały dzień dobre rytmy i program towarzyszący – nastaw się na całodzienną imprezę właśnie tutaj. Odwiedź jeden z czterech barów FUNIBAR na Priehybie z otwieraną, przeszkloną kopułą, która w słoneczne dni oferuje wyjątkowe widoki na wierzchołek Chopoka. Jeden z pierwszych tego rodzaju w Europie Środkowej.

Happy End Jasna

Wyjątkowy klub muzyczny jest centrum życia nocnego w ośrodku Jasna. Może pomieścić do 1000 gości i jest wręcz na wyciągnięcie ręki od hotelu Grand Jasna. Happy End to połączenie wyśmienitej zabawy ze smaczną kuchnią. Restauracja ski-in / ski-out z tarasem na stoku serwuje tradycyjne dania. Wyjątkowa, dwupiętrowa przestrzeń dla nawet 1 000 osób jest idealna na duże wydarzenia firmowe. Podczas imprezy budynek wibruje od kryształowego dźwięku płynącego z najlepszych urządzeń nagłaśniających.

Bar Crystal

Nasyć się niepowtarzalną atmosferą i zanurz w luksusie. Usiądź wygodnie na ciepłych skórach i rozkoszuj lampką dobrego szampana. W obrębie nowopowstałej bramy ośrodka Jasna, która nazywa się Jasna Centrum, znajdziesz nowy, luksusowy bar Crystal. Wraz z Centrum Jasna bar Crystal znajduje się po północnej stronie Chopoka, na wysokości 1 117 m n.p.m., w pobliżu trasy Biela púť (nr 13) i hotelu Grand Jasna. Bar, który dysponuje 120 miejscami dla gości i przestronnym tarasem zewnętrznym z pierwszym ogrzewanym „płonącym“ stołem na Słowacji, swoją atmosferą zaciekawi niejednego narciarza.

Impreza na stoku

Chcesz zorganizować prywatne après-ski party na śniegu? Tylko Ty i Twoi znajomi! Wynajmij część stoku. Postawimy namiot, zaserwujemy pyszne dania, zadbamy o napoje i DJa i impreza może się zacząć.

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z nami, a my się wszystkim zajmiemy.

Planujesz teambuilding lub inne wydarzenie? Gwarantujemy moc wrażeń i najwyższą jakość usług. Wypełnij niezobowiązujący formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę.


Ewentualnie skontaktuj się z nami drogą e-mailową na event@tmr.sk

Demänovská Dolina 71
Liptovský Mikuláš 1
031 01 Slovensko