Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Team building

Zrelaksuj się, zaczerpnij nowej energii i zabierz ze sobą przyjemne wspomnienia, które jeszcze długo pozostaną w pamięci. Hotel Grand Jasna oferuje atrakcyjną okolicę całorocznego ośrodka Jasna, a oprócz „klasycznych” aktywności jak zimą narty, latem turystyka, relaks i zabawa w parkach wodnych Tatralandia i Bešeňová, mamy wiele innych, ciekawych propozycji, także na mniej tradycyjne imprezy firmowe połączone z budowaniem ducha zespołu. Naładuj swój zespół energią z Tatr i zintegruj podczas wyjątkowych aktywności. Wyróżnij swoich partnerów lub pracowników – zaproponuj zabawę i odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody z hotelem Grand Jasna.

Jasná
góry
km tras narciarskich
wycieczki kolejką linową
szereg szlaków turystycznych
imprezy taneczne
cocktail
gastronomia

Fresh Track

Ośrodek Jasna budzi się ze snu, wszędzie mroźna cisza, a świeżo przygotowane stoki czekają na pierwszych narciarzy. Jazda na nartach jeszcze przed oficjalnym uruchomieniem wyciągów z profesjonalnym przewodnikiem! Zacznij dzień aktywnie, zjeżdżając ze świeżo przygotowanych stoków i ciesz się przestrzenią tylko dla siebie. Po nartach serwujemy śniadanie na stoku dla doładowania energii, a poranna kawa zapewni dobry początek wspaniałego dnia.

Zawody narciarskie

Stok tylko dla Ciebie! Niczym niezakłócona jazda na prywatnej trasie! Oferujemy możliwość organizacji prywatnych zawodów na Twoich zasadach! Wynajmij profesjonalną trasę z pomiarem czasu lub przestrzeń na inne aktywności zimowe na stoku i zorganizuj imprezę, która przyciągnie Twoich partnerów biznesowych, kolegów z pracy lub rodzinę.

Free ride

Jasna jako największy ośrodek narciarski na Słowacji i jeden z najlepszych ośrodków freeride w Europie Środkowej, z wyjątkowymi warunkami do uprawiania sportów zimowych oferuje po północnej i południowej stronie Chopoka nieskończone możliwości aktywnego wypoczynku i zabawy. Doświadczeni freeriderzy preferują szybkie stoki po północnej stronie, początkujący i amatorzy docenią sypki śnieg na spokojniejszych zboczach od południa. Amatorów narciarstwa zaprasza też świetny, dobrze utrzymany snowpark z 12-metrowymi rampami, który jest jednym z najdłużej działających snowparków na Słowacji oraz w okolicznych krajach. Po wyjściu z kolejki Grand Jet, w górnej części znajdziesz strefę Fun Zone pełną poręczy, ramp i mniejszych skoczni dla początkujących i zaawansowanych. Nie brakuje też wiraży, fal i tunelu.

Turystyka rowerowa

Jasna oferuje optymalne warunki dla wszystkich miłośników turystyki rowerowej. W okolicy znajdują się trasy rowerowe o różnych poziomach trudności. Wynajmij rower elektryczny lub zwykły i odkrywaj piękno regionu podczas wygodnej jazdy na rowerze. Liptów oferuje odwiedzjącym wiele pięknych miejsc i zakątków, a odkrywanie ich na rowerze sprzyja zdrowiu i dobrej kondycji. Wypróbuj hit sezonu letniego i wybierz się na wycieczkę na Ebiku lub rowerze.

Turystyka

Świeże powietrze, górskie słońce, relaks i najpiękniejsze wycieczki na Słowacji. Chopok latem zmienia się w oazę zieleni. Grzbiet o długości około 100 km otwiera swoje podwoje i zaprasza ciekawych turystów na wędrówki po sieci szlaków turystycznych. Swoją przygodę rozpocznij przy największym naturalnym jeziorze w Tatrach Niskich – Jeziorze Vrbickim i już tylko od Ciebie zależy, jaki poziom trudności trasy wybierzesz, po grani na najwyższy szczyt Tatr Niskich - Dziumbier (2043 m n.p.m.) lub rodzinny spacer po ścieżce edukacyjnej Doliny Demianowskiej. Ośrodek oferuje możliwość wjazdu na szczyt Chopoka w kilka minut kolejką Funitel od północnej i południowej strony także w sezonie letnim.

Gokarty górskie

Gokarty górskie lub Mountain Carts to trzykołowe pojazdy bez silnika, które mogą zapewnić każdemu dużą dawkę adrenaliny. Dziś to popularna atrakcja letnia w światowych ośrodkach górskich, dedykowana wszystkim pokoleniom użytkowników. Gokarty górskie poruszają się w każdym terenie (po polu, po drodze leśnej oraz trasie narciarskiej), niezbędna jest tylko dobra, bezdeszczowa pogoda. Ta zabawa jest bezpieczna i dostosowana do każdego, także początkujących. W Jasnej istnieje możliwość zjazdu gokartem z przewyższeniem nawet 662 metrów, z jednoczesnym podziwianiem widoków na piękny Liptów i Dolinę Górnego Hronu. Po prostu zabawa dla każdego.

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z nami, a my się wszystkim zajmiemy.

Planujesz teambuilding lub inne wydarzenie? Gwarantujemy moc wrażeń i najwyższą jakość usług. Wypełnij niezobowiązujący formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę.


Ewentualnie skontaktuj się z nami drogą e-mailową na event@tmr.sk

Demänovská Dolina 71
Liptovský Mikuláš 1
031 01 Slovensko