Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najlepsza oferta
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli
Dzieci
Informacje dla odwiedzających: Opatrenia - Aktualizacja COVID-19

Nasza historia 

Jako pierwszy holistyczny hotel na Słowacji został otwarty w 2017 roku, wybudowany bezpośrednio na terenie parku wodnego Bešeňová, aby zapewnić doskonały relaks ciała, duszy i umysłu.

Nowoczesny design wnętrza dopełnia ponadczasowy trawertyn, który jest ściśle powiązany z miejscowością uzdrowiskową Bešeňová. Ekskluzywne połączenie szkła, podwyższonych sufitów i dużych okien zapewni galerię wyjątkowych widoków na Chopok, panoramę Tatr Niskich, Góry Choczańskie i okolice Bešeňovej.

Hotel poza indywidualnym podejściem i usługami VIP oferuje swoim gościom prywatny dostęp do basenów zewnętrznych z dobroczynną wodą termalną dla zapewnienia maksymalnego relaksu. Nowością jest nieograniczony wstęp do parku wodnego wliczony w cenę noclegu.

Holistyczna koncepcja hotelu

Hotel Galeria Thermal Bešeňová**** dzięki unikalnej lokalizacji bezpośrednio na terenie parku wodnego Bešeňová z dostępem do prywatnych basenów termalnych, jest idealnym miejscem, w którym możesz zadbać o doskonały wypoczynek dla ciała, duszy i umysłu. 

Czym jest holistyka i jaki ma wpływ na nasze zdrowie? Holistyczne podejście do zdrowia uczy nas spoglądać na człowieka jako na całość. Dlatego w naszym hotelu jako jedynym swojego rodzaju na Słowacji koncentrujemy się na wszystkich 3 poziomach istoty: ciele, duszy i umyśle. Właśnie dzięki temu można u nas osiągnąć stan „absolutnego relaksu”.

Oaza relaksu - muzykoterapia lub rytuały saunowe mające dobroczynny wpływ na twoje zdrowie pod okiem naszych saunamistrzów.

Gastronomia - specjalności hotelowej restauracji Á la carte zgodnie z holistyczną koncepcją żywienia od naszych lokalnych producentów.

Więcej niż tylko pobyt - romantyczna dekoracja lub butelka wina musującego w dniu przyjazdu? Nasz hotelowy konsjerż spełni wszystkie Twoje życzenia.