Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
VĚNUJTE ZÁŽITEK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Teambuildingy

Stmelte kolektiv jedinečnými aktivitami uprostřed tatranské přírody v nadmořské výšce 2 004 m n. m. Vychutnejte si perfektní lyžování přímo za oknem v největším lyžařském středisku na Slovensku a během léta začněte Vaši hřebenovku v nadmořské výšce 2 004 m n.m. Krásné výhledy na Tatry budou pro vás zážitkem, na který jen tak nezapomenete. Odměňte vaše přátele, kolegy anebo zaměstnance a zabavte se naplno s Rotundou a střediskem Jasná.

Jasná
netradičnější teambuildingové aktivity
kilometry lyžařských sjezdovek
přímo u lanovky
množství turistických stezek

Fresh Track

Středisko Jasná se začíná probouzet, všude kolem mrazivé ticho a čerstvě upravené sjezdovky, které čekají na první lyžaře. Lyžování ještě před oficiálním spuštěním lanovek spolu s profesionálním průvodcem! Začněte svůj den aktivně, jízdou na dokonale upraveném menchestru a vychutnejte si kopec jen pro sebe. Po lyžování pro Vás bude připravena snídaně na svahu, s kterou doplníte ztracenou energii a ranní káva, která vás nabudí ke skvělému rozběhu dne.

Free ride

Jasná jako největší lyžařská aréna na Slovensku a špička freeridových středisek ve střední Evropě, s výbornými podmínkami pro zimní sporty nabízí na severní i jižní straně Chopku nekonečné možnosti aktivit a zábavy. Zkušení freerideri dají přednost prudkým žlabům na severu, začátečníci a fajnšmekri ocení prašanové pláně na jihu. Těšit se můžete i na kvalitní, každodenně udržovaný snowpark až s 12metrovými skoky, který patří mezi jeden z nejdéle fungujících snowparků nejen na Slovensku, ale i v okolitých krajinách. Po vystoupení z lanovky Grand Jet, se v horní části nachází Fun Zone plný railů, boxů a menších skoků pro začátečníky a pokročilé. Nemůžou chybět ani klopenky, vlny a tunel.

Párty na svahu

Chtěli byste mít privátní après-ski party na sněhu? Jen Vy a Vaši známi! Pronajměte si část sjezdovky. Postavíme Vám party stan, dodáme skvělé jídlo, postaráme se o nápoje, naladíme DJ a párty může začít.

Lyžařské závody

Sjezdovka jen pro vás! Dopřejte si ničím nerušenou jízdu na privátní sjezdovce. Nabízíme vám možnost uspořádat soukromé závody dle vlastních pravidel! Pronajměte si profesionální trať s časomírou nebo prostor na další zimní outdoorové aktivity přímo na svahu a zorganizujte event, který přiláká vaše pracovní partnery, kolegy nebo rodinu.

Kontakt a poloha

Kontaktujte nás a my se o vás postaráme.

Plánujete teambuilding nebo jinou akci? Zaručujeme vám skvělé zážitky a prvotřídní servis. Vyplňte náš nezávazný formulář a my vám připravíme nabídku na míru podle vašich představ.


Případně nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na event@tmr.sk

Chopok 2 004 m n. m.
Slovensko