Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337

Teambuildingy

Odměňte svůj tým pobytem v nádherném prostředí Nízkých Tater, objevte harmonii a načerpejte novou energii v prvním adut friendly hotelu v celoročním středisku Jasná. Kromě lyžování v největším lyžařském středisku na Slovensku, Jasné, a turistiky v létě, máme pro Vás množství zajímavých tipů, jak si zpestřit svůj pobyt. Odměňte Vaše přítele, kolegy anebo zaměstnance a dopřejte jim hory zážitků šité na míru přesně podle Vašich představ s hotelem Tri Studničky.

Fresh Track

Středisko Jasná se začíná probouzet, všude kolem mrazivé ticho a čerstvě upravené sjezdovky, které čekají na první lyžaře. Lyžování ještě před oficiálním spuštěním lanovek spolu s profesionálním průvodcem! Začněte svůj den aktivně, jízdou na dokonale upraveném menchestru a vychutnejte si kopec jen pro sebe. Po lyžování pro Vás bude připravena snídaně na svahu, s kterou doplníte ztracenou energii a ranní káva, která vás nabudí ke skvělému rozběhu dne.

Lyžařské závody

Sjezdovka jen pro vás! Dopřejte si ničím nerušenou jízdu na privátní sjezdovce. Nabízíme vám možnost uspořádat soukromé závody dle vlastních pravidel! Pronajměte si profesionální trať s časomírou nebo prostor na další zimní outdoorové aktivity přímo na svahu a zorganizujte event, který přiláká vaše pracovní partnery, kolegy nebo rodinu.

Free ride

Jasná jako největší lyžařská aréna na Slovensku a špička freeridových středisek ve střední Evropě, s výbornými podmínkami pro zimní sporty nabízí na severní i jižní straně Chopku nekonečné možnosti aktivit a zábavy. Zkušení freerideri dají přednost prudkým žlabům na severu, začátečníci a fajnšmekri ocení prašanové pláně na jihu. Těšit se můžete i na kvalitní, každodenně udržovaný snowpark až s 12metrovými skoky, který patří mezi jeden z nejdéle fungujících snowparků nejen na Slovensku, ale i v okolitých krajinách. Po vystoupení z lanovky Grand Jet, se v horní části nachází Fun Zone plný railů, boxů a menších skoků pro začátečníky a pokročilé. Nemůžou chybět ani klopenky, vlny a tunel.

Cykloturistika

Jasná poskytuje optimální podmínky pro všechny vyznavače cykloturistiky. V okolí se nacházejí cyklotrasy všech náročností. Pronajměte si Ebike anebo kolo a objevujte tak krásy Liptova během pohodlné jízdy na elektrokole nebo na kole. Liptov nabízí svým návštěvníkům mnoho krásných míst a zákoutí, přičemž jejich objevování na kole je praktické a prospěšné pro zdraví. Přijďte vyzkoušet hit letní sezóny a vydejte se na výlet na Ebiku nebo kole.

Turistika

Čerstvý vzduch, horské slnunce, relax a ty nejkrásnější výlety na Slovensku. Chopok se v létě mění na oázu syté zeleně. Hřeben dlouhý přibližně 100 km rozvírá svou náruč a láká do něj zvědavé návštěvníky na potulky po spleti turistických stezek. Začnete při největším přírodním jezeře v Nízkých Tatrách, Vrbickém plesu a je jen na vás jakou trasu obtížnosti zvolíte dál, hřebenovku na nejvyšší vrchol Nízkých Tater, Ďumbier (2043 m n.m.) nebo rodinnou procházku po naučné stezce Demänovské Doliny. Středisko nabízí možnost vyvézt se na vrchol Chopku za pár minut funitelem ze severní i jižní strany Chopku i v průběhu letní sezóny.

Horské káry

Horské káry anebo mountaincars jsou bezmotorové trojkolky, které přináší adrenalinovou zábavu každému. Dnes je to oblíbená letní outdoorová atrakce světových vysokohorských středisek, určena všem generacím. Horské káry můžou jezdit v každém terénu (na poli, po lesní cestě i po lyžařské dráze), potřebné je jen příznivé počasí bez deště. Tato zábava je bezpečná a přizpůsobivá pro každého jezdce, i začátečníka. V Jasné máte možnost sjezdu na káře s převýšením až 662 metrů a zároveň si užívat panoramatický výhled na překrásný Liptov anebo Horehroní. Prostě zábava pro každého.

Aprés-ski bary

Après-ski bary ve středisku jsou synonymem nekonečné zábavy, pohody a odpočinku na svahu. Svým návštěvníkům nabízejí denně výborné občerstvení, pravidelné akce, skvělou hudbu, drinky a prostor pro milé setkání. Během celého dne skvělá hudba, doprovodní program – nalaďte se na celodenní párty právě tady. Navštivte jeden ze čtyř barů FUNIBAR na Priehybe s otvírací prosklenou kupolovitou střechou, která vám během slunečných dní nabídne nádherný výhled na vrchol Chopka. Jeden z prvních svého druhu ve střední Evropě.

Happy End Jasná

Jedinečný hudební klub je dějištěm nočního života ve středisku Jasná s kapacitou až 1000 hostů, který je vzdálený jenom kousek od hotelu Grand Jasná. Happy End spojuje skvělou zábavu s chutným jídlem. Ski-in / ski-out restaurace s terasou přímo na svahu nabízí tradiční speciality. Exkluzivní dvoupatrový prostor s kapacitou až 1 000 osob je ideální pro velké firemní akce. Během párty budovou vibruje křišťálový zvuk špičkové aparatury.

Crystal bar

Nasyťte se neopakovatelnou atmosférou a hýčkejte se luxusem. Pohodlně se usaďte do teplých kožešin a vychutnejte si sklenku lahodného sektu. V náručí znovuvybudované vstupní brány střediska Jasná, která nese jméno Jasná Centrum, najděte nový luxusní Crystal bar. Spolu s Centrem Jasná je Crystal bar situovaný na severní straně Chopku ve výšce 1 117 m n.m. v těsné blízkosti sjezdovky Biela púť (č. 13) a hotelu Grand Jasná. Bar, který disponuje 120 místní kapacitou a prostrannou venkovní terasou s prvním ohřívaným „hořícím“ stolem na Slovensku, si svou atmosférou získá nejednoho lyžaře.

Párty na svahu

Chtěli byste mít privátní après-ski party na sněhu? Jen Vy a Vaši známi! Pronajměte si část sjezdovky. Postavíme Vám party stan, dodáme skvělé jídlo, postaráme se o nápoje, naladíme DJ a párty může začít.

Kontakt a poloha

Kontaktujte nás a my se o vás postaráme.

Plánujete teambuilding nebo jinou akci? Zaručujeme vám skvělé zážitky a prvotřídní servis. Vyplňte náš nezávazný formulář a my vám připravíme nabídku na míru podle vašich představ.


Případně nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na event@tmr.sk

Demänovská Dolina 5
Liptovský Mikuláš 1
031 01 Slovensko