Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí (12+ rokov)
Juniori (6-11 rokov)
Deti (0-5 rokov)

Crina

(17/02/2023)

Veľkou výhodou je poloha hotela pred zjazdovkami, priamo na úpätí jednej zo zjazdoviek so sedačkovou lanovkou, izby sú dostatočné na to, čo potrebujete na lyžiarskej dovolenke, veľmi pohodlné postele, veľmi dobrá čistota , ako aj služby. Parkovanie pre všetkých hostí. Pestré a kvalitné raňajky a à la carte alebo bufetová reštaurácia závisia od času, kedy chcete jesť. Bar na recepcii so salónikom je veľmi vhodný na lyžovačku alebo na večerný relax.

Elina

(01/04/2022)

Výnimočné služby, skvelé jedlo, úžasné výhľady! Veľmi ochotný personál a skvelé wellness.

Jolana

(24/02/2022)

Hotel Srdiečko je úžasná oáza uprostred svahu. Nádherne spravený hotel, milý usmievavý personál, neuveriteľné raňajky aj večere s obrovským výberom mňam papania, super welness s vírivkou na terase, sauny, odpočinkové ležadlá a voda s citrónom na pitie ako bonus voľne k dispozícii. Odporúčam vyskúšať aj masáže, sú tu veľmi šikovní.

Martin

(25/09/2022)

Boli sme prvýkrát v tomto hoteli a príjemne nás prekvapil. Milí a ochotní zamestnanci, pekná izba s výhľadom do doliny, skvelý wellness, čistota, skvelá večera a výborné raňajky. Taktiež sme ocenili pána maséra, ktorý bol počas Saunových rituálov vtipný a samozrejme maximálne profesionálny. Určite sa ešte vrátime a už teraz sa tešíme.

Ema

(03/10/2022)

Veľká spokojnosť, hotel Srdiečko navštívime určite niekedy znova. Príjemný hotel aj personál, skvelá kuchyňa, lokalita ideálna, tesne pod Chopkom. Užili sme si návrat rovno „domov“ po náročnej turistike, nemuseli sme nikam ďalej jazdiť.

Peter

(25/09/2022)

Raňajky boli výborné, dostatočný výber, slaného aj sladkého, nápoje, teplý aj studený bufet. Každý z personálu, či už to bolo na recepcii, v reštaurácii vo welnesse bol mimoriadne milý a ochotný. Takto by mali vyzerať služby na Slovensku.

Vladimír

(09/07/2020)

Boli sme ubytovaní s manželkou a vnúčikom cez víkend. Všade panovala pohoda, čistota priestorov aj izieb, personál je profesionálny, ochotný a veľmi nápomocný. Prístup pani riaditeľky bol na úrovni a veľmi pekne sa postarala o našu malú oslavu. Radi sa opäť vrátime a strávime pekné dni v hoteli Srdiečko.

SomAndys

(08/07/2020)

Hotel Srdiečko má veľké plus, že sa nachádza priamo na zjazdovke, ale aj v letných mesiacoch sa dá využiť ako dobrý východiskový bod na turistiku. Všetky priestory už prešli rekonštrukciou vrátane izieb, ktoré sú priestrannejšie a hlavne štýlovo zariadené. Wellness je veľmi útulné a vstup je v cene pobytu. Raňajky sú pestré, chutné, večere sme si objednávali v hotelovej reštaurácii. Výber je primeraný a jedlo chutné, odporúčam nezabudnúť na výborné dezerty.

Andrej

(27/02/2016)
Ak chcete zažiť pocit "cítiť sa ako doma" toto je to správne miesto. Milí, ochotní a usmievaví zamestnanci. Pohodová, priateľská atmosféra. Možnosť mať so sebou psa. Pocit že Vás tam naozaj chcú.

Roman

(04/08/2017)
Veľmi milý mladý personál. Keďže sme utekali na poslednú lanovku, recepčný nám sám ponúkol, že nám odnesie batožinu na izbu. Odpoveď na otázku, dokedy majú otvorený bar bola, že dokedy budeme sedieť, dovtedy budú mať otvorené. Večera s výhľadom na hory a pekné prostredie.

Martin

(30/03/2018)
S pobytom sme boli veľmi spokojní. Príjemný personál a prekvapilo ma wellness a program na každý večer. Jedlo bolo naozaj dobré, bohatý výber. Aj keď bol hotel plne obsadený, tak som nikde nečakal.