Aktualizace 1.1.2021: Nepřijímáme nové hotelové hosty.
Vážení hosté, na základě aktuálního nařízení vlády o zpřísnění preventivních opatření nepřijímáme v termínu od 1. do 24. ledna 2021 nových hotelových hostů. Majitelů zakoupených pobytů budeme kontaktovat a uděláme vše proto, abychom je vybavili ke spokojenosti.
Děkujeme všem klientům, kteří nám dodržováním nastavených preventivních opatření pomáhali aiv budoucnu budou pomáhat přinášet bezpečné zážitky během pobytů v našich hotelích.
Jsme přesvědčeni, že odpovědným přístupem společně situaci zvládneme a bezpečný provoz hotelů budeme moci co nejdříve obnovit.
Aktualizace 30.12.2020: Pro váš ještě větší komfort a bezpečnou dovolenou.
Vážení hosté, vzhledem k aktuální státní nařízení a povinnost prokázat se při příchodu do našich hotelů a lyžařských středisek negativním testem na onemocnění COVID - 19 ne starším než 72 hodin, zřizujeme pro váš ještě větší komfort a bezpečnou dovolenou odběrové testovací místa přímo v horských střediscích. Proto pokud se nestihnete otestovat v místě svého bydliště nebo se rozhodnete u nás strávit více než 72 hodin, zajistíme vám v těchto mobilních odběrových místech jako našim hotelovým hostům bezplatné testování.
Vzhledem na kapacitu a otevírací dobu mobilních odběrových míst prosíme hosty, aby na check-in přišli s platným negativním COVID testem provedeným v místě jejich trvalého bydliště. Testování na onemocnění COVID-19 víme garantovat jen od následujícího dne pobytu.
Během pobytu budou pro vás vyhrazeny následující odběrová místa: /bez doplatku/
Happy End, Jasná: /více informací zo střediska >>/
Tatranská Lomnica (u hotelu Slovakia) a Štrbské Pleso (tržiště, oproti Tatry Motion): /více informací zo střediska >>/
Od 14.12.2020: Jsme tu pro Vás i nadále s ohledem na Vaše zdraví a bezpečnost
Provozní režim TMR hotels je přizpůsoben novým povinnostem provozovatelů hotelů, lanovek a vleků i hosty zimních středisek v souvislosti s prevencí vůči šíření onemocnění COVID-19. Při příjezdu do hotelu musí být klienti připraveni prokázat se potvrzením o negativním výsledku testu (antigen, RT-PCR) na onemocnění COVID-19 ne starším než 72 hodin. Klientům proto v jejich vlastním zájmu doporučujeme absolvovat takový test ještě v místě svého trvalého bydliště.
V případě, že bude pobyt hostů ve Vysokých Tatrách, v Jasné nebo na Liptově delší než 72 hodin, k dispozici je několik odběrových míst s dostatečnou kapacitou pro možnost testování. Vážíme si vaši odpovědnost a děkujeme, že respektujete nařízení, které pomáhají chránit zdraví nás všech.
- seznam odběrových testovacích míst na Slovensku >>
- regionální informace o opatřeních a testovacích místech: Región Liptov
- opatření v resortech: Jasná
- aktuální platná opatření na Slovensku >>