Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337

Aktualizace od 6.5.2021: Otevření Hotela Rotunda v přizpůsobeném režimu

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali, že v souvislosti s avizovaným uvolňováním protipandemických opatření Hotel Rotunda  bude od 6.5. znovu otevřen v režimu přizpůsobeném aktuálně platným nařízením. Stravování bude možné výlučně formou donášky na pokoj (room service). Hosté musí být připraveni prokázat negativním testem na Covid-19 ne starším než 72 hod.* Seznam MOM naleznete ZDE. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vaši návštěvu.

* Na základě aktuální vyhlášky ÚVZ SR jsou všichni hosté povinni prokázat negativním testem na COVID - 19 ne starším než 72 hod. Tato povinnost se netýká hosty, kteří byli očkováni, děti do 10 let nebo hosty, kteří prodělali onemocnění COVID - 19 a mají o tom potvrzení ne starší než 180 dní.


Aktualizace od 19.4.2021: Úprava provozních hodin rezervačního oddělení.

Vážení klienti, vzhledem k avizované postupné otevírání našich provozoven přistupujeme k úpravě provozních hodin rezervačního oddělení. Rezervační oddělení bude vaše telefonické i e-mailové požadavky vyřizovat opět v době od 8:00 do 16:30 (i během víkendů a svátků). Děkujeme.


Aktualizace 15.3.2021: Úprava provozních hodin rezervačního oddělení.

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali, že z důvodu aktuální situace jsme přistoupili k úpravě provozních hodin centrálního rezervačního oddělení, které je pro vás k dispozici v pracovní dny pondělí - pátek v čase 8:00 - 14:00. (8:00 - 12:00 - vyřizování telefonických požadavků; 8:00 - 14:00 - vyřizování e-mailových požadavků) Všechny poptávky zasílány během víkendů budou vyřizovány v pracovním týdnu. Za pochopení děkujeme.


Aktualizace 17.2.2021: Úprava provozních hodin rezervačního oddělení.

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali, že z důvodu aktuální situace jsme přistoupili k úpravě provozních hodin centrálního rezervačního oddělení, které je pro vás k dispozici v pracovní dny pondělí - pátek v čase 8:00 - 16:30. Všechny poptávky zasílány během víkendů budou vyřizovány v pracovním týdnu. Za pochopení děkujeme.


Aktualizace od 8.2 .: Zpřísněný Covid automat.

Vážení hosté, naší prioritou vždy bylo, je a bude přinášet vám ty nejkrásnější zážitky v našich hotelech a střediscích. Přetrvávající nepříznivá situace, do které se vinou pandemie COVID-19 dostal cestovní ruch, však vyžaduje konkrétní opatření ve snaze zajistit v rámci stávajících možností provozuschopnost a kontinuitu poskytovaných služeb. Právě z těchto důvodů budou naše hotely: Grandhotel Starý Smokovec, Grand Jasná, Hotel Tri Studničky a Hotel Srdiečko do listopadu 2021 uzavřené. V případě, že nám to situace umožní, budeme se snažit uvedené hotely otevřít ještě před tímto termínem.

Otevření našich dalších provozů (Grandhotel Praha, Hotel FIS, Noc na Lomnickém štítě, Hotel Rotunda, Hotel Pošta, Chalets Jasná Collection, Hotel Bešeňová, Galeria Thermal a Holiday Village Tatralandia) bude záviset na příznivého vývoje pandemické situace v jednotlivých regionech. O plánu otevírání našich zařízení vás budeme včas informovat. Děkujeme všem klientům, kteří nám dodržováním nastavených preventivních opatření pomáhali aiv budoucnu budou pomáhat přinášet bezpečné zážitky během pobytů v našich hotelích. Jsme přesvědčeni, že navzdory složité situaci to odpovědným přístupem společně zvládneme a hotely již brzy opět přivítají svých klientů. Děkujeme za porozumění a důvěru. 


Aktualizace 1.1.2021: Nepřijímáme nové hotelové hosty. 

Vážení hosté, na základě aktuálního nařízení vlády o zpřísnění preventivních opatření nepřijímáme v termínu od 1. do 24. ledna 2021 nových hotelových hostů. Majitelů zakoupených pobytů budeme kontaktovat a uděláme vše proto, abychom je vybavili ke spokojenosti.

Děkujeme všem klientům, kteří nám dodržováním nastavených preventivních opatření pomáhali aiv budoucnu budou pomáhat přinášet bezpečné zážitky během pobytů v našich hotelích.

Jsme přesvědčeni, že odpovědným přístupem společně situaci zvládneme a bezpečný provoz hotelů budeme moci co nejdříve obnovit.


Aktualizace 30.12.2020:  Pro váš ještě větší komfort a bezpečnou dovolenou.

Vážení hosté, vzhledem k aktuální státní nařízení a povinnost prokázat se při příchodu do našich hotelů a lyžařských středisek negativním testem na onemocnění COVID - 19 ne starším než 72 hodin, zřizujeme pro váš ještě větší komfort a bezpečnou dovolenou odběrové testovací místa přímo v horských střediscích. Proto pokud se nestihnete otestovat v místě svého bydliště nebo se rozhodnete u nás strávit více než 72 hodin, zajistíme vám v těchto mobilních odběrových místech jako našim hotelovým hostům bezplatné testování.

Vzhledem na kapacitu a otevírací dobu mobilních odběrových míst prosíme hosty, aby na check-in přišli s platným negativním COVID testem provedeným v místě jejich trvalého bydliště. Testování na onemocnění COVID-19 víme garantovat jen od následujícího dne pobytu.

Během pobytu budou pro vás vyhrazeny následující odběrová místa: /bez doplatku/

Happy End, Jasná:  /více informací zo střediska >>/

 • od 27.12. v čase od 12:00 - 20:00 (přestávka 15:30 - 16:00)
 • během svátků 1.1.2021 a 6.1.2021 budou bezplatné antigenové odběrná místa zavřené

Tatranská Lomnica (u hotelu Slovakia) a Štrbské Pleso (tržiště, oproti Tatry Motion): /více informací zo střediska >>/

 • od 29.12. v čase od 9:00 - 18:00 (přestávka 13:00 - 14:00)


Od 14.12.2020: Jsme tu pro Vás i nadále s ohledem na Vaše zdraví a bezpečnost

Provozní režim TMR hotels je přizpůsoben novým povinnostem provozovatelů hotelů, lanovek a vleků i hosty zimních středisek v souvislosti s prevencí vůči šíření onemocnění COVID-19. Při příjezdu do hotelu musí být klienti připraveni prokázat se potvrzením o negativním výsledku testu (antigen, RT-PCR) na onemocnění COVID-19 ne starším než 72 hodin. Klientům proto v jejich vlastním zájmu doporučujeme absolvovat takový test ještě v místě svého trvalého bydliště.

V případě, že bude pobyt hostů ve Vysokých Tatrách, v Jasné nebo na Liptově delší než 72 hodin, k dispozici je několik odběrových míst s dostatečnou kapacitou pro možnost testování. Vážíme si vaši odpovědnost a děkujeme, že respektujete nařízení, které pomáhají chránit zdraví nás všech.

- seznam odběrových testovacích míst na Slovensku >>

- regionální informace o opatřeních a testovacích místech: Región Liptov

- opatření v resortech: Jasná

- aktuální platná opatření na Slovensku >>

RECEPCE & SPOLEČENSKÉ PROSTORY

 • i u nás se dodržují 2 m odstupy
 • prostory hotelu jsou vybaveny dezinfekcí
 • ve společných prostorách je povinnost nošení roušek

RESTAURACE & LOBBY BAR

Až do uvolnění opatření proti šíření onemocnění COVID-19 týkajících se hotelových provozů, stravování v našem hotelu probíhá  v omezeném režimu.

 • snídaně a večeře servírujeme přímo na pokoji formou ROOM SERVICE (bez poplatku) - možnost výběru z menu
 • nabídka lobby baru je k dispozici formou TAKE AWAY

POKOJE

 • všechny pokoje jsou vybaveny balíčkem CORONA KILLER, který obsahuje roušku i rukavice (pro týdenní pobyty i dezinfekci)
 • úklid během pobytu hosta je pouze na požádání
 • úklid pokoje po odjezdu hosta je důkladné s použitím dezinfekčních prostředků a jiných hygienických prostředků