Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Teambuildingi

Zintegruj swój zespół za pomocą pełnych emocji zajęć w centrum całorocznego ośrodka Jasna w Tatrach Niskich. Zrelaksuj się, zaczerpnij nowej energii i zabierz ze sobą przyjemne wspomnienia, które jeszcze długo pozostaną w pamięci. Boutique Hotel Pošta w centrum Jasnej oferuje mnóstwo atrakcji, z których można korzystać praktycznie zaraz po wyjściu z hotelu. Jazda na nartach w największym ośrodku narciarskim na Słowacji, w Jasnej, kilometry szlaków turystycznych latem i wiele innych doznań. Wyróżnij swoich przyjaciół, partnerów lub pracowników, zapewnij im zabawę i doznania szyte na miarę z hotelem butikowym Pošta.

Jasná Centrum
góry
km tras narciarskich
wycieczki kolejką linową
szereg szlaków turystycznych
imprezy taneczne
cocktail
rabaty na usługi gastronomiczne

Fresh Track

Ośrodek Jasna budzi się ze snu, wszędzie mroźna cisza, a świeżo przygotowane stoki czekają na pierwszych narciarzy. Jazda na nartach jeszcze przed oficjalnym uruchomieniem wyciągów z profesjonalnym przewodnikiem! Zacznij dzień aktywnie, zjeżdżając ze świeżo przygotowanych stoków i ciesz się przestrzenią tylko dla siebie. Po nartach serwujemy śniadanie na stoku dla doładowania energii, a poranna kawa zapewni dobry początek wspaniałego dnia.

Zawody narciarskie

Stok tylko dla Ciebie! Niczym niezakłócona jazda na prywatnej trasie! Oferujemy możliwość organizacji prywatnych zawodów na Twoich zasadach! Wynajmij profesjonalną trasę z pomiarem czasu lub przestrzeń na inne aktywności zimowe na stoku i zorganizuj imprezę, która przyciągnie Twoich partnerów biznesowych, kolegów z pracy lub rodzinę.

Free ride

Jasna jako największy ośrodek narciarski na Słowacji i jeden z najlepszych ośrodków freeride w Europie Środkowej, z wyjątkowymi warunkami do uprawiania sportów zimowych oferuje po północnej i południowej stronie Chopoka nieskończone możliwości aktywnego wypoczynku i zabawy. Doświadczeni freeriderzy preferują szybkie stoki po północnej stronie, początkujący i amatorzy docenią sypki śnieg na spokojniejszych zboczach od południa. Amatorów narciarstwa zaprasza też świetny, dobrze utrzymany snowpark z 12-metrowymi rampami, który jest jednym z najdłużej działających snowparków na Słowacji oraz w okolicznych krajach. Po wyjściu z kolejki Grand Jet, w górnej części znajdziesz strefę Fun Zone pełną poręczy, ramp i mniejszych skoczni dla początkujących i zaawansowanych. Nie brakuje też wiraży, fal i tunelu.

Bary aprés-ski

Bary après-ski w ośrodku to synonim niekończącej się zabawy, dobrego nastroju i odpoczynku na stoku. Swoim gościom oferują codziennie świetną kuchnię, regularne promocje, wyśmienitą muzykę, drinki i miejsce na przyjemne spotkania. Przez cały dzień dobre rytmy i program towarzyszący – nastaw się na całodzienną imprezę właśnie tutaj. Odwiedź jeden z czterech barów FUNIBAR na Priehybie z otwieraną, przeszkloną kopułą, która w słoneczne dni oferuje wyjątkowe widoki na wierzchołek Chopoka. Jeden z pierwszych tego rodzaju w Europie Środkowej.

Happy End Jasna

Wyjątkowy klub muzyczny jest centrum życia nocnego w ośrodku Jasna. Może pomieścić do 1000 gości i jest wręcz na wyciągnięcie ręki od hotelu Grand Jasna. Happy End to połączenie wyśmienitej zabawy ze smaczną kuchnią. Restauracja ski-in / ski-out z tarasem na stoku serwuje tradycyjne dania. Wyjątkowa, dwupiętrowa przestrzeń dla nawet 1 000 osób jest idealna na duże wydarzenia firmowe. Podczas imprezy budynek wibruje od kryształowego dźwięku płynącego z najlepszych urządzeń nagłaśniających.

Bar Crystal

Nasyć się niepowtarzalną atmosferą i zanurz w luksusie. Usiądź wygodnie na ciepłych skórach i rozkoszuj lampką dobrego szampana. W obrębie nowopowstałej bramy ośrodka Jasna, która nazywa się Jasna Centrum, znajdziesz nowy, luksusowy bar Crystal. Wraz z Centrum Jasna bar Crystal znajduje się po północnej stronie Chopoka, na wysokości 1 117 m n.p.m., w pobliżu trasy Biela púť (nr 13) i hotelu Grand Jasna. Bar, który dysponuje 120 miejscami dla gości i przestronnym tarasem zewnętrznym z pierwszym ogrzewanym „płonącym“ stołem na Słowacji, swoją atmosferą zaciekawi niejednego narciarza.

Impreza na stoku

Chcesz zorganizować prywatne après-ski party na śniegu? Tylko Ty i Twoi znajomi! Wynajmij część stoku. Postawimy namiot, zaserwujemy pyszne dania, zadbamy o napoje i DJa i impreza może się zacząć.

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z nami, a my się wszystkim zajmiemy.

Planujesz teambuilding lub inne wydarzenie? Gwarantujemy moc wrażeń i najwyższą jakość usług. Wypełnij niezobowiązujący formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę.


Ewentualnie skontaktuj się z nami drogą e-mailową na event@tmr.sk

Demänovská Dolina 72
Liptovský Mikuláš 1
031 01 Slovensko