Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí (12+ rokov)
Juniori (6-11 rokov)
Deti (0-5 rokov)

Rezervujte si svoj pobyt:

 • telefonicky: :  +420 225 348 503
 • emailom: :  reservation.kaskada@tmr.sk
 • alebo využite najvýhodnejšiu online rezerváciu
rezervovať online

ZAHOĎTE STAROSTI A UŽITE SI KRÁSNU DOVOLENKU U NÁS:

Zaujímavosti a tipy na výlety:

 • Máte radi vedu a ste zvedaví? Navštívte jedinečný vedecký zábavný park VIDA - nachádza sa v Brne so stálou interaktívnou expozíciou, ktorá predstavuje desiatky vedeckých fenoménov v štyroch základných oblastiach - Planéta, Civilizácia, Človek a Mikrosvet. Nachádza sa v priestoroch výstaviska, kde sa organizujú aj známe výstavy, napr. Titanic, Poklad Inkov,...
 • V blízkosti hotelu Kaskáda nájdete Brnenskú priehradu alebo krásne letné kúpalisko Riviera. Brnenská priehrada - možnosti kúpania, vodných športov, letné akcie, vyhlásená prehliadka ohňostrojov Ignis Brunensis. Kúpalisko Riviera - dovolenka plná relaxu, vodných radovánok a skvelej zábavy nielen pre deti. Kúsok od kúpaliska sa tiež nachádza lanový park pre deti Jungle Junglepark. Všetko sa  dá stihnúť za jeden deň.
 • Užite si rodinnú dovolenku v hoteli Kaskáda aj s deťmi. Vykúzlite deťom úsmev na tvári návštevou Brnenskej ZOO alebo jedinečným zábavným parkom s príbehom Permonium. Jedná sa o unikátny zábavný park zakomponovaný do areálu oslavanskej bane Kukla, 30 km od Brna. Skvelú zábavu si tu užijú veľké i malé ratolesti.
 • Zažite Brno trochu inak! Spoznajte krásu prírodnej chránenej rezervácie Moravský kras. Navštívte pokojné prostredie CHKO pre rozmanitú turistiku a cyklistiku. Moravský kras je najväčšou a najlepšie vyvinutou krasovou oblasťou s najširším spektrom krasových javov v Českej republike. Súčasťou je veľké množstvo verejnosti prístupných jaskýň a najhlbšia priepasť v ČR Macocha. Ubytujte sa na víkend a načerpajte energiu v našom rezorte.
 • Zaujímavá architektúra a história, to je jeden z ďalších tipov. Vila Tugendhat je známa vila manželov Grety a Fritza Tugendhatových z rokov 1929-1930, navrhnutá architektom Ludwig Mies van der Rohe, je inštalovanou pamiatkou modernej architektúry. Ako jediná pamiatka modernej architektúry v Českej republike je zapísaná na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.
 • Chcete si užiť romantiku pod hviezdami? Vyrazte na výlet do Hvezdárne a planetária Brno. Dozviete sa tu veľa zaujímavostí z astronómie, ale nevyhýbame sa ani geológii, chémii, fyzike, matematike, geografii a mnohým ďalším. Jedinečnú skúsenosť zažijete aj vo viacúčelovej sále, kde môžete spoznať vesmír na vlastný zrak, sluch i hmat.
 • Ste milovníkmi histórie a tajomstiev? Príďte stráviť príjemné chvíle v hoteli Kaskáda a navštívte v blízkom okolí Hrad Veveří z 13. storočia. Hrad Veveří je zaujímavý nielen svoju históriou, ale aj tajomnými historkami o zbojníkoch a pokladoch. Jedná sa o jeden z najrozsiahlejších a najstarších hradných areálov nielen na Morave, ale aj v celej Českej republike.
 • Väčšina z nás miluje rozprávky. A čo tak navštíviť miesto, kde sa ich veľa nakrúcalo! Nenechajte si ujsť prehliadku jedného z najkrajších moravských hradov Perštejn. Vydajte sa späť v čase až k vzniku preslávenej hlave Zubra s prstencom v nozdrách, ktorá bývala po stáročia v erbe pánov z Perštejna. Pri prehliadke Perštejna ľahko zabudnete, že sa nachádzate v 21. stor. Natáčali sa tu rozprávky ako Sedmoro krkavcov, Vták Ohnivák, Ako sa budia princezné, Šťastný smoliar, a veľa ďalších.

Rezervujte si svoj pobyt:

 • telefonicky: :  +420 225 348 503
 • emailom: :  reservation.kaskada@tmr.sk
 • alebo využite najvýhodnejšiu online rezerváciu
rezervovať online

ďalšie aktuálne ponuky

Rezervovať online s Gopassom sa oplatí

Relax pobyt

Golfové balíčky pre väčšie skupiny

SuperGolf

Zostaňte dlhšie plaťte menej, 3 noci za cenu 2