Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Nejvýhodnější nabídka
Příjezd
Odjezd
Dospělí (12+ let)
Junioři (6-11 let)
Děti (0-5 let)

Rezervujte si svůj pobyt:

 • telefonicky: +420 225 348 503
 • emailem:   reservation.kaskada@tmr.sk
 • nebo využijte nejvýhodnejší online rezervaci
rezervovat online

ZAHOĎTE STAROSTI A UŽIJTE SI  KRÁSNOU DOVOLENOU U NÁS:

Zajimavosti a tipy na výlety:

 • Máte rádi vědu a jste zvídaví? Navštivte jedinečný vědecký zábavný park VIDA - nachází se v Brně se stálou interaktivní expozicí, která představuje desítky vědeckých fenoménů ve čtyřech základních oblastech – Planeta, Civilizace, Člověk a Mikrosvět.   Nachází se v prostorách výstaviště, kde se odehrávají věhlasné výstavy, např. Titanic, Poklad Inků,… 
 • V blízkosti hotelu kaskáda najdete  Brněnskou  přehradu nebo  krásné letní koupališti Riviéra.  Brněnská přehrada – možnosti koupání, vodních sportů, letní akce, vyhlášená přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis.  Koupaliště Riviera -dovolená plná relaxu,vodních radovánek a skvělé zábavy nejen pro děti.  Kousek od Koupaliště Rivierá se nachází  moc hezký lanový park pro děti  Jungle Junglepark. Jde to spojit v jeden den.
 • Užijte si rodinnou dovolenou v hotelu Kaskáda i s dětmi. Vykouzlete dětem úsměv na tváři návštěvou Brněnské ZOO nebo jedinečným zábavným parkem s příběhem Permonium.  Jedná se o  unikátní zábavný park zakompovaný do areálu oslavanského dolu Kukla 30 km od Brna. Skvělou zábavu si zde užijí velké i malé ratolesti.
 • Zažijte Brno trochu jinak. Poznejte krásu přírodní chráněné rezervace Moravský kras.  Navštivte klidné prostředí CHKO pro rozmanitou turistiku a cyklistiku. Moravský kras je největší a nejlépe vyvinutou krasovou oblastí s nejširším spektrem krasových jevů v České republice. Součástí je velké množství veřejnosti přístupných jeskyní a nejhlubší propast v ČR Macocha. Ubytujte se na víkend a načerpejte energii v našem resortu.
 • Zajímavá architektura a historie, to je jeden z dalších tipů. Vila Tugendhat je známá vila manželů Grety a Fritze Tugendhatových z let 1929–1930, navržená architektem Ludwigem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury. Jako jediná památka moderní architektury v České republice je zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. 
 • Chcete si užít romantiku pod hvězdami? Vyražte na výlet do Hvězdárny a planetária Brno – dozvíte se zde spoustu zajimavostí z astronomie, ale nevyhýbáme se ani geologii, chemii, fyzice, matematice, geografii a mnoha dalším. Jedinečnou zkušenost zažijete i ve víceúčelovém sále, kde můžete poznat vesmír na vlastní zrak,sluch i hmat. 
 • Jste milovníky historie a tajemství? Přijeďte ztrávit příjemné chvíle na náš hotel  a navštivte v blízkém okolí Hrad Veveří ze 13. století. Hrad Veveří – je zajímavý nejenom svou historii, ale i tajemnými historky o loupežnících a pokladech. Jedná se o jeden z nejrozsáhlejších a nejstarších hradních areálů nejen na Moravě, ale i v celé České republice.
 • Většina z nás miluje pohádky. A co teprve navštívit i místo,kde se jich spousta natáčela! Nenechte si ujít prohlídku jednoho z nejkrásnějších moravských hradu Perštejn. Vydejte se zpátky v čase až ke vzniku proslulé zubří hlavy s houžvím v nozdrách, která bývala po staletí v erbu pánů z Pernštejna. Při prohlídce Pernštejna snadno zapomenete, že se nacházíte ve 21. stol. Natáčely se zde pohádky Sedmero krkavců, Pták Ohnivák, Jak se budí princezny, Šťastný smolař, a spousta dalších.

Rezervujte si svůj pobyt:

 • telefonicky: +420 225 348 503
 • emailem:   reservation.kaskada@tmr.sk
 • nebo využijte nejvýhodnejší online rezervaci
rezervovat online

další aktuální nabídky

Květnová nabídka, promo kód SUPER30 = 30% sleva z pobytu

Rezervovat online s Gopassem se vyplatí

Relax pobyt

Golfové balíčky pro větší skupiny

Zůstaňte déle plaťte méně, 3 noci za cenu 2