Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Vybrať hotel
Príchod
Odchod
Dospelí
Deti
VENUJTE ZÁŽITOK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Robert

(17/10/2019)
Hotel FIS naplnil naše očakávanie. Izba bola síce menšia ale útulná a čistá s výhľadom na skokanské mostíky a námestie. Profesionálny prístup personálu pri raňajkách a večerách ktoré boli veľmi pestré a bohaté a hlavne neustále dopĺňané. Príjemné pani recepčné. Výborná poloha hotela na turistiku.Parkovanie za hotelom + zadný vchod do hotela. Nenavštevujeme s manželkou jeden hotel 2x ale do FIS sa ešte raz vrátime.

Pavol

(11/06/2019)
Pri vstupe do hotel ma oslovil duch minulosti, jednoducho krásna nostalgia. Spomenul som si na moje detstvo a rodinné dovolenky, ale tým podobnosť nekončí. Bezplatné parkovanie je možné rovno za hotelom ale batožinu môžete vyložiť z auta rovno pred vchodom. V hoteli je výťah ale schodov tiež nie je mnoho. Na recepcii nás privítali veľmi milé dámy, ktoré nám trpezlivo vysvetlili všetko potrebné a kedykoľvek s úsmevom odpovedali na naše otázky. Strava je super, raňajky štandardné hotelové a večere dve polievky potom tri hlavné chody, šalátový bar, dezert.

Rado

(31/08/2019)
Veľká pochvala skvelému personálu. ďakujeme za príjemne pohostenie, profesionálny prístup a výborné jedlo počas celého pobytu. Hlavne personál nám urobil tento pobyt o level krajší, vďaka úsmevom a ochote. Ďakujeme za celý tím Crossfit Proton. Radi sa vrátime.

Eva

(15/09/2019)
Boli sme ubytovaní so psíkom. Na izbe našu fenku čakal peliešok, miska, mňamka aj sáčky. Páčilo sa jej aj na balkóne. V hoteli boli aj iné psíky, po hoteli sa pohybovali na vôdzke a nikoho nijako nerušili. Raňajky boli super, každý deň aj niečo nové. Mali sme aj večere, tie boli chutné, ale dopláca sa za nápoje, ktoré boli dosť drahé. Wellness v cene ubytovania - príjemné na oddych po túre. Všetci zamestnanci boli veľmi milí a ochotní.

Dagmara

(15/09/2019)
Hotel FIS je najuzasnejsi hotel v Tatrach, v ktorom nenájdete chybu. Obrovska poklona patri kucharovi, vdaka ktoremu bude akekolvek jedlo od neho pre vas gastronomicky zazitok. Naviac je to velmi mily a usmievavy panko, ktory sa aj pri ranajkach pohybuje medzi ludmi. Cely personal je velmi mily a ústretový a s nicim nemaju problem. Vybavenie hotela je super, po turistike dopre padne wellness, chalani fajn masiruju, z wellness su top 3 sauny - parna, finska a infra.