Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí (12+ rokov)
Juniori (6-11 rokov)
Deti (0-5 rokov)
VENUJTE ZÁŽITOK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Michal

(07/03/2023)

Hotel ma skvelú polohu priami pri zjazdovkách ale stačí prejsť cca 50 metrov a ste pri zjazdovkách. Skvela kuchyňa, hlavne bravčové líčka sú legendárne a neradno ich obísť pri výbere jedla na večeru. Usmiaty pán šéfkuchár počas večeri a raňajok kontroluje kvalitu jedál a podebatuje s hosťami. V hoteli je čisto, personál je milý a ochotný pomôcť. Parkovisko je veľké a nie je problém zaparkovať.

Martina

(07/02/2023)

Skvelý hotel, výnimočná poloha do 100m od lanovky, parking za hotelom v cene, veľmi milý ochotný personál. Pekné spoločné priestory. Wellness menší, ale príjemný. Mali sme šťastie na fajn hostí, dalo sa aj pokonverzovať. O to príjemnejšie bolo stretnúť ich ráno pri raňajkách či na zjazdovke. Rodinný pocit aj vďaka personálu. Čo nás potešilo najviac, mohli sme tentoraz vziať psíka! Dostal aj vlastný hotelový koberček, misku, vrecko aj pamlsok!! Naozaj výnimočné:)

Štefan

(21/12/2022)

Hotel FIS, je absolútna topka. Super služby, najlepšia poloha pri vleku. Overená kvalita s dlhoročnou tradíciou. Vrelo odporúčam.

Milan

(02/09/2022)

Skvelá lokalita, nádherný hotel, super izba, raňajky a večera boli naozaj výborné a personál perfektný. Za mňa naozaj super hotel odporúčam a určite sa tam vrátim

Juraj

(22/08/2022)

 Hotel robí dobré meno svojmu názvu a ponúka okrem kvalitných služieb príjemnú atmosféru s nádychom nostalgie.

Robert

(17/10/2019)
Hotel FIS naplnil naše očakávanie. Izba bola síce menšia ale útulná a čistá s výhľadom na skokanské mostíky a námestie. Profesionálny prístup personálu pri raňajkách a večerách ktoré boli veľmi pestré a bohaté a hlavne neustále dopĺňané. Príjemné pani recepčné. Výborná poloha hotela na turistiku.Parkovanie za hotelom + zadný vchod do hotela. Nenavštevujeme s manželkou jeden hotel 2x ale do FIS sa ešte raz vrátime.

Dagmara

(30/09/2019)
Hotel FIS je najuzasnejsi hotel v Tatrach, v ktorom nenájdete chybu. Obrovska poklona patri kucharovi, vdaka ktoremu bude akekolvek jedlo od neho pre vas gastronomicky zazitok. Naviac je to velmi mily a usmievavy panko, ktory sa aj pri ranajkach pohybuje medzi ludmi. Cely personal je velmi mily a ústretový a s nicim nemaju problem. Vybavenie hotela je super, po turistike dopre padne wellness, chalani fajn masiruju, z wellness su top 3 sauny - parna, finska a infra.

Eva

(15/09/2019)
Boli sme ubytovaní so psíkom. Na izbe našu fenku čakal peliešok, miska, mňamka aj sáčky. Páčilo sa jej aj na balkóne. V hoteli boli aj iné psíky, po hoteli sa pohybovali na vôdzke a nikoho nijako nerušili. Raňajky boli super, každý deň aj niečo nové. Mali sme aj večere, tie boli chutné, ale dopláca sa za nápoje, ktoré boli dosť drahé. Wellness v cene ubytovania - príjemné na oddych po túre. Všetci zamestnanci boli veľmi milí a ochotní.

Rado

(31/08/2019)
Veľká pochvala skvelému personálu. ďakujeme za príjemne pohostenie, profesionálny prístup a výborné jedlo počas celého pobytu. Hlavne personál nám urobil tento pobyt o level krajší, vďaka úsmevom a ochote. Ďakujeme za celý tím Crossfit Proton. Radi sa vrátime.

Pavol

(11/06/2019)
Pri vstupe do hotel ma oslovil duch minulosti, jednoducho krásna nostalgia. Spomenul som si na moje detstvo a rodinné dovolenky, ale tým podobnosť nekončí. Bezplatné parkovanie je možné rovno za hotelom ale batožinu môžete vyložiť z auta rovno pred vchodom. V hoteli je výťah ale schodov tiež nie je mnoho. Na recepcii nás privítali veľmi milé dámy, ktoré nám trpezlivo vysvetlili všetko potrebné a kedykoľvek s úsmevom odpovedali na naše otázky. Strava je super, raňajky štandardné hotelové a večere dve polievky potom tri hlavné chody, šalátový bar, dezert.