Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí (12+ rokov)
Juniori (6-11 rokov)
Deti (0-5 rokov)
VENUJTE ZÁŽITOK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Náš príbeh

Priamo v športovom centre Štrbského Plesa

Objavte horský hotel FIS***, hotelovo – športový komplex vo Vysokých Tatrách situovaný v nadmorskej výške 1 346 m n. m. neďaleko jazera Štrbské pleso. Svojím jedinečným umiestnením sa stáva ozajstnou oázou pre športovcov hľadajúcich tie najlepšie podmienky pre kvalitný tréning, ako aj pre ľudí túžiacich po dokonalom relaxe a uvoľnení v srdci slovenských veľhôr. Silnú športovú tradíciu hotela potvrdzuje aj fakt, že je pomenovaný podľa medzinárodnej lyžiarskej federácie FIS a v roku 1970 ho krstil Mark Hodler, jej vtedajší prezident.

Hotel FIS 

Zažite pocit domova

Kombinácia unikátnosti tohto miesta, prívetivosti personálu a priateľskej horskej atmosféry. Sú to detaily, čo nechajú vyniknúť výnimočnosť tohto legendárneho hotela a urobia váš pobyt nezabudnuteľným.

Len pár metrov od lyžiarskych svahov, bežeckých tratí a turistických chodníčkov vás tento unikátny ski in & ski out hotel pozýva aktívne využiť váš pobyt a zároveň využiť jeho starostlivý servis a tradičnú pohostinnosť v tom najlepšom slova zmysle. S otvoreným náručím víta aj štvornohých najlepších priateľov človeka, ako prvý hotel priateľský ku psíkom vo Vysokých Tatrách.

Spoznajte legendu, ktorá pamätá všetky športové podujatia Štrbského Plesa a vytvára jeho nezameniteľný obraz. Legendu, ktorá bola súčasťou nezabudnuteľného televízneho seriálu Spadla z oblakov.

Včely v horách

Včely Hotela FIS

V lete 2018 pribudli medzi našich stálych hostí aj včely medonosné, ktoré sa usídlili na streche našej telocvične. Ide o slovenský unikát, ktorým chceme podporiť myšlienku udržania včelárskeho remesla a zároveň si tak budete u nás môcť vychutnať chuť domáceho horského medu pri raňanajkách, v čaji, okúsiť náš nový medový dezert alebo si dopriať relaxačnú masáž s medom.

Chceme dať včelám možnosť lietať priamo v lone tatranskej prírody, na ktorú budú mať priaznivý vplyv. Veď včelárstvo má na Slovensku už tisícročnú tradíciu a prispieva k ľudskej existencii nemalým kúskom.

Medové produkty

Vychutnajte si chuť medu 

V rámci projektu „Včely v horách“ sme v hoteli FIS pripravili náučnú stenu s info panelmi o včelách a ich význame a náučný detský kútik. V hoteli si takisto môžete vychutnať Našu Domácu medovú tortu, zrelaxovať pri medovej masáži a zakúpiť medové výrobky.

Na našej recepcii na vás čaká ponuka medových produktov, ktoré si môžete zakúpiť.  Jedinečný zážitok v našom hoteli si obohaťte masážou s medom či medovým olejom. Sladká bodka po obede nesmie nikdy chýbať. Doprajte si ju s našou domácou medovou tortou.

Zaspomínajte si na kultovú Majku z Gurunu

Spadla z oblakov aj k nám do Hotela FIS. 

"Spadla z oblakov" je populárny televízny česko-slovenský seriál v slovenčine, nakrútený v rokoch 1978 – 1980 na motívy knihy Spadla z nebe (1967) českého spisovateľa Václava Borovičku. Seriál sa točil prevažne na Slovensku vo Vysokých Tatrách a množstvo legendárnych záberov pochádza práve z nášho Hotela FIS. Film rozpráva o nezvyčajnom mimozemskom dievčati Majke z planéty Gurun, ktorá sa dostala na Zem do malého slovenského mestečka Čabovce, kde sa zoznámila s miestnymi deťmi, s ktorými potom prežíva vzrušujúce dobrodružstvá. 

Na seriál si u nás zaspomínate pri našom špeciálnom "kútiku" venovanom Majke z Gurunu. Odfotíte sa pri plagáte, prečítajte si viac o seriáli na info-paneli.