Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337

Teambuildingy

Nechajte sa zlákať jedinečnou geografickou polohou Vysokých Tatier, najmenších veľhôr na svete, ktoré ponúkajú nádherné scenérie a výhľady, ktoré sú podobné tým v talianskych Dolomitoch. Odmenťe vašich priateľov, kolegov alebo zamestnancov a doprajte im hory zážitkov šité na mieru presne podľa vašich predstáv s Hotelom FIS*** na Štrskom plese a strediskom Vysoké Tatry.

ubytovanie priamo v športovom centre Štrbského Plesa pri skokanských mostíkoch
netradičnejšie teambuildingové aktivity
kilometre lyžiarskych zjazdoviek
výlety lanovkami
množstvo turistických chodníkov

Fresh Track


Lyžovačka ešte pred oficiálnym spustením lanoviek spolu s profesionálnym sprievodcom! Vďaka Fresh Track-u začnete svoj deň aktívne. Buďte na svahu ešte pred otvorením zjazdoviek a vychutnajte si ako prvý perfektne upravené zjazdovky. Po lyžovačke pre Vás budú pripravené raňajky na svahu, s ktorými doplníte stratenú energiu a ranná kávička nabudí k skvelému rozbehu dňa.

Večerné lyžovanie


Doprajte si aktívny zimný večer a príďte sa odreagovať na svah dokonca i za tmy! Najskôr si vychutnáte pohľad na jedinečné farby, ktoré na oblohu nakreslí západ slnka a potom rozbehnete tú pravú večernú zábavu na horách! Aby ste zažili populárne nočné lyžovanie, nemusíte prekračovať hranice, Štrbské Pleso vám ponúka dobrodružstvo na lyžiach a na snowboarde v žiari reflektorov. Večerné lyžovanie si budete môcť spríjemniť vareným vínkom, teplým čajíkom a nepochybne hudbou! Spustite sa na zjazdovke Interski, exkluzívne len pre Vás.

Lyžiarske preteky


Zjazdovka len pre vás! Doprajte si ničím nerušenú jazdu na privátnej zjazdovke. Ponúkame vám možnosť usporiadať súkromné preteky podľa vlastných pravidiel! Prenajmite si profesionálnu trať s časomierou alebo priestor na ďalšie zimné outdoorové aktivity priamo na svahu a zorganizujte event, ktorí priláka vašich pracovných partnerov, kolegov či rodinu. Lanovky na vás čakajú na Štrbskom Plese alebo v Tatranskej Lomnici.

Bežecké trate


Štrbské Pleso ponúka bežecké trate na profesionálnej úrovni s pravidelnou úpravou. 8 bežeckých okruhov v dĺžke od 1,4 do 5 kilometrov. Štadión ako aj okruhy do 2,5 kilometra je možné vďaka umelému zasnežovaniu využívať počas celej sezóny. Niektoré trate sú homologizované FIS certifikáciou, väčšina z nich je horského charakteru s prevýšeniami, vhodné pre kondičné a športové bežkovanie. 

Cykloturistika


Výlet vo Vysokých Tatrách možno osviežiť aj cyklistikou. Príďte si zašportovať a dobyť krásne slovenské výhľady na štíty, kopce, doliny, plesá a lesy zo sedla bicykla. Bicykle nemusíte brať z domu, v Tatry Motion vám ich pohodlne požičiame. Využite svoj deň naplno a zdolajte nejednu cyklotrasu s kvalitnými bicyklami za priaznivé ceny.

Turistika


Na území TANAPu sa nachádza približne 600 km značkovaných chodníkov, ktoré dovedú turistov k najzaujímavejším miestam Vysokých Tatier. Turistické chodníky prechádzajúce dolinami umožňujú výstupy na tatranské chaty, niektoré náročné aj menej náročné tatranské vrcholy ako aj prechody cez tatranské sedlá.

Člnkovanie na Štrbskom Plese


"Tradícia člnkovania na Štrbskom plese a na Novom Štrbskom plese má takmer 130-ročnú históriu. V roku 2008 sa člnkovanie na Štrbskom plese opäť po 25 rokoch obnovilo. Jazero sa „odomklo“ a vy sa z neho môžete kochať nádherným pohľadom na Solisko a užívať si pokojnú hladinu tohto výnimočného unikátu, ktorý bojoval aj o jeden zo siedmich divov sveta. K dispozícii je 22 člnkov, ktoré sú pristavené v novovybudovanom móle s prekrásnym výhľadom na tatranské končiare. Výnimočným zážitkom môže byť i možnosť využitia služieb súkromného veslára. Odmeňte sa a doprajte si jeden z najznámejších slovenských pohľadov priamo zo stredu Štrbského plesa.

Aprés-ski bary


Najväčší Aprés-ski bar vo Vysokých Tatrách aj na Slovensku! Nalaďte sa na celodennú párty v nadmorskej výške 888 m n.m.,  kde je o zábavu postarané. V Aprés-ski bare v Tatranskej Lomnici na Vás čaká voňavá káva, drinky a veselá atmosféra počas celého dňa aj večer. Zabavte sa priamo na svahu s Vašimi kolegami a priateľmi.

Kontakt a poloha

Kontaktujte nás a my sa o vás postaráme.

Plánujete teambuilding alebo iné podujatie? Zaručujeme vám skvelé zážitky a prvotriedny servis. Vyplňte náš nezáväzný formulár a my vám pripravíme ponuku na mieru podľa vašich predstáv. 


Prípadne nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu na event@tmr.sk.

K vodopádom 4028/26
Štrbské Pleso, 059 85
Slovensko