Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Informacje dla odwiedzających: Opatrenia - Aktualizacja COVID-19

Teambuilding

Daj się skusić doskonałą lokalizacją Tatr Wysokich, najmniejszych spośród wysokich gór na świecie, które zapewniają wspaniałe widoki i panoramy przywodzące na myśl włoskie Dolomity. Spraw radość swoim przyjaciołom, kolegom z pracy lub współpracownikom i zafunduj im góry wrażeń skrojone na miarę w Hotelu FIS*** na Jeziorze Szczybskim i ośrodku Tatry Wysokie.

zakwaterowanie bezpośrednio w centrum sportowym Strbske Pleso przy skoczniach narciarskich
bardziej innowacyjne działania związane z budowaniem zespołu
kilometry tras zjazdowych
wycieczki kolejkami linowymi
liczne szlaki turystyczne

Fresh Track


Szusowanie przed oficjalnym uruchomieniem kolejek w towarzystwie profesjonalnego przewodnika! Dzięki Fresh Track zaczniesz swój dzień aktywnie. Bądź na stoku przed otwarciem tras i ciesz się doskonale przygotowanymi stokami. Po szusowaniu zapraszamy na śniadanie na stoku, które pozwoli Ci uzupełnić energię, a poranna kawa pobudzi i zapewni wspaniały początek dnia.

Wieczorne szusowanie


Zorganizuj sobie aktywny zimowy wieczór i wpadnij odreagować na stok po zmroku! Najpierw naciesz się wyjątkowymi kolorami, jakie kreśli na niebie zachodzące słońce, a później używaj wieczornych uciech w górach! Nie musisz wyjeżdżać za granicę, aby spróbować wieczornego szusowania, ośrodek Jezioro Szczyrbskie oferuje przygodę na nartach i desce w świetle reflektorów. Wieczorne szusowanie uprzyjemni kubek grzanego wina, gorącej herbaty i muzyka! Wypróbuj trasę Interski, przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Zawody narciarskie


Cała trasa dla Ciebie! Zafunduj sobie niczym niezakłócone szusowanie na prywatnej trasie. Oferujemy możliwość organizacji prywatnych zawodów według własnych zasad! Wynajmij profesjonalną trasę z pomiarem czasu lub inne przestrzenie na stoku i zorganizuj event, który przyciągnie Twoich partnerów, współpracowników lub członków rodziny. Możliwość korzystania z kolejek nad Szczyrbskim Jeziorem lub w Tatrzańskiej Łomnicy.

Trasy biegowe


Ośrodek Jezioro Szczyrbskie oferuje profesjonalne trasy biegowe, które są na bieżąco utrzymywane. 8 tras o długości od 1,4 do 5 kilometrów. Stadion i trasy o długości do 2,5 kilometra są dostępne przez cały sezon dzięki sztucznemu naśnieżaniu. Niektóre trasy posiadają homologację FIS, większość tras ma charakter górski, co oznacza, że występują na nich przewyższenia. Nadają się do uprawiania narciarstwa biegowego kondycyjnego i sportowego. 

Turystyka rowerowa


Urozmaiceniem pobytu w Tatrach Wysokich są wycieczki rowerowe. Wpadnij się rozruszać i podziwiać słowackie panoramy majestatycznych szczytów, wzniesień, dolin, stawów oraz lasów na dwóch kółkach. Nie musisz przyjeżdżać z rowerem - sprzęt wypożyczysz w Tatry Motion. Wykorzystaj dzień w pełni i pokonaj niejedną trasę dzięki wysokiej jakości rowerom w doskonałych cenach.

Turystyka


Na terenie parku narodowego TANAP znajduje się około 600 km znakowanych szlaków turystycznych, które prowadzą turystów w najciekawsze miejsca Tatr Wysokich. Szlaki rozpoczynające się w dolinach umożliwiają wizytę w tatrzańskich schroniskach, zdobywanie mniej lub bardziej wymagających szczytów i tatrzańskich przełęczy.

Łódką po Jeziorze Szczyrbskim


Tradycja pływania łódką po Jeziorze Szczyrbskim i Nowym Jeziorze Szczyrbskim ma ponad 130-letnią historię. Po 25 latach wznowiliśmy tę piękną tradycję. Tafla wody otworzyła się i umożliwiła podziwianie przepięknych widoków na Solisko pośród spokojnej toni tego wyjątkowego miejsca, które walczyło o uznanie za jeden z siedmiu cudów świata. Na chętnych czekają 22 łódki przy nowo zbudowanym molo z cudownym widokiem na wierzchołki Tatr. Wyjątkowym przeżyciem może być również pływanie w towarzystwie prywatnego wioślarza. Zafunduj sobie jeden z najpopularniejszych widoków znanych ze słowackich widokówek prosto z tafli Jeziora szczyrbskiego.

Bary aprés-ski


Największy bar aprés-ski w Tatrach Wysokich i na Słowacji! Nastaw się na całodzienną imprezę na wysokości 888 m n.p.m., w miejscu, w którym nigdy nie wieje nudą. W barze aprés-ski w Tatrzańskiej Łomnicy możesz liczyć na aromatyczną kawę, drinki i świetną atmosferę przez cały dzień i wieczór. Zabaw się na stoku w towarzystwie współpracowników i przyjaciół.

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z nami, a my się wszystkim zajmiemy.

Planujesz teambuilding lub inne wydarzenie? Gwarantujemy moc wrażeń i najwyższą jakość usług. Wypełnij niezobowiązujący formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę. 


Ewentualnie skontaktuj się z nami e-mailem pod adresem event@tmr.sk.

K vodopádom 4028/26
Štrbské Pleso, 059 85
Slovensko