Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najlepsza oferta
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli (12+ lat)
Juniorów (6-11 lat)
Dzieci (0-5 lat)
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Nasza historia

W sercu kompleksu sportowego nad Jeziorem Szczyrbskim

Odkryj górski Hotel FIS***, największy kompleks hotelowo-sportowy w Tatrach Wysokich, usytuowany bezpośrednio pod ich majestatycznymi szczytami na wysokości 1 346 m n.p.m. Dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu hotel jest idealną bazą dla sportowców poszukujących najlepszych warunków do odbycia treningu, jak również oazą spokoju dla osób marzących o wspaniałym wypoczynku i odprężeniu w samym sercu słowackich gór. Jego nazwa pochodzi od Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Hotel został ochrzczony w 1970 roku przez Marka Hodlera, ówczesnego prezydenta Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Hotel FIS 

Poczuj się jak w domu

Poczuj się jak w domu dzięki wyjątkowości miejsca, życzliwości personelu i przyjaznej górskiej atmosferze. Wszystko to sprawi, że pobyt w tym legendarnym hotelu będzie naprawdę niezapomniany.

Zaledwie kilka metrów od stoków narciarskich, tras do uprawiania narciarstwa biegowego i szlaków turystycznych hotel ski in & ski out zaprasza do aktywnego spędzania czasu, korzystania z jego usług i tradycyjnej gościnności w najlepszym tego słowa znaczeniu. Z otwartymi ramionami wita także czworonożnych przyjaciół człowieka, pierwszego hotelu przyjaznego psom w Tatrach Wysokich.

Poznaj legendę, która pamięta wszystkie wydarzenia sportowe nad Jeziorem Szczyrbskim i tworzy jej niepowtarzalny klimat. Legendę, która była częścią niezapomnianego słowackiego serialu telewizyjnego Spadła z obłoków.

Pszczoły w górach

Pszczoły Hotelu FIS

Latem 2018 dołączyły do grona naszych stałych gości pszczoły miodne, które zadomowiły się na dachu sali gimnastycznej. Tym unikalnym na Słowacji projektem, pragniemy wesprzeć ideę zachowania rzemiosła pszczelarskiego, a jednocześnie oferujemy możliwość skosztowania u nas domowego miodu, który podawany jest na śniadanie, do herbaty, do naszego nowego miodowego deseru, lub można skorzystać z relaksacyjnego masażu z miodem.

Chcemy dać pszczołom możliwość latania w Tatrach, na łonie przyrody, na którą będą miały pozytywny wpływ. Pszczelarstwo ma na Słowacji tysiącletnią tradycję, przyczyniając się w znacznym stopniu do ludzkiej egzystencji.

Produkty miodowe

Delektuj się smakiem górskiego miodu 

W ramach projektu „Pszczoły w górach” przygotowaliśmy w hotelu FIS tablicę oraz panele informacyjne o pszczołach i ich znaczeniu oraz kącik edukacyjny dla dzieci. W hotelu można skosztować naszego miodowego torta domowej roboty, zrelaksować się podczas masażu miodowego i kupić produkty miodowe.

W naszej recepcji można kupić produkty miodowe. Pobyt w hotelu można sobie osłodzić masażem miodowym lub masażem olejkiem miodowym. Po obiedzie nie może zabraknąć słodkiego deseru, dlatego polecamy nasz domowy tort miodowy.

Przypomnijmy sobie kultową Majkę z Gurunu

Spadła z obłoków do naszego Hotelu FIS.

"Spadła z obłoków" to popularny czesko-słowacki serial telewizyjny, nakręcany w latach 1978 – 1980, którego scenariusz powstał na podstawie książki czeskiego pisarza Václava Borovički „Spadla z nebe“ z 1967 roku. Serial był kręcony głównie na Słowacji w Tatrach Wysokich, a wiele legendarnych ujęć pochodzi z naszego Hotelu FIS. Film opowiada historię małej kosmitki Majki z planety Gurun, która wylądowała na Ziemi w pobliżu fikcyjnej słowackiej miejscowości Čabovce, w której poznała i zaprzyjaźniła się z grupą miejscowych dzieci, z którymi następnie przeżyła ekscytujące przygody.

W naszym hotelu powstał specjalny "kącik" poświęcony Majce z Kosmosu. Oprócz tego można zrobić sobie zdjęcie przy plakacie z filmu, przeczytać ciekawostki na temat serialu na panelu informacyjnym.