Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Nejvýhodnější nabídka
Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
VĚNUJTE ZÁŽITEK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Náš příběh

Přímo ve sportovním centru Štrbského Plesa

Objevte horský hotel FIS***, hotelovo-sportovní komplex ve Vysokých Tatrách situovaný v nadmořské výšce 1 346 m n. m. nedaleko jezera Štrbské pleso. Svým jedinečným umístěním se stává opravdovou oázou pro sportovce hledající ty nejlepší podmínky pro kvalitní trénink, stejně jako pro lidi toužící po dokonalé relaxaci a uvolnění v srdci slovenských velehor. Silnou sportovní tradici hotelu potvrzuje i fakt, že je pojmenovaný podle mezinárodní lyžařské federace FIS a v roce 1970 ho křtil Mark Hodler, její tehdejší prezident.

Hotel FIS 

Zažijte pocit domova

Kombinace unikátnosti tohoto místa, přívětivosti personálu a přátelské horské atmosféry. Jsou to detaily, které nechají vyniknout výjimečnosti tohoto legendárního hotelu a udělají váš pobyt nezapomenutelným.

Jen pár metrů od lyžařských svahů, běžeckých tratí a turistických chodníčků vás tento unikátní ski in & ski out hotel zve aktivně využít váš pobyt a zároveň využít jeho pečlivý servis a tradiční pohostinnost v tom nejlepším slova smyslu. S otevřenou náručí vítá i čtyřnohé nejlepší přátele člověka, jako první hotel přátelský k pejskům ve Vysokých Tatrách.

Poznejte legendu, která pamatuje všechny sportovní události Štrbského Plesa a vytváří jeho nezaměnitelný obraz. Legendu, která byla součástí nezapomenutelného televizního seriálu Spadla z nebe.

Včely v horách

Včely Hotelu FIS

V létě 2018 přibyly mezi naše stálé hosty i včely medonosné, které se usídlily na střeše naší tělocvičny. Jde o slovenský unikát, kterým chceme podpořit myšlenku udržení včelařského řemesla a zároveň si tak budete u nás moci vychutnat chuť domácího horského medu při snídani, v čaji, okusit náš nový medový dezert nebo si dopřát relaxační masáž s medem.

Chceme dát včelám možnost létat přímo v lůně tatranské přírody, na kterou budou míst příznivý vliv. Vždyť včelařství má na Slovensku už tisíciletou tradici a přispívá k lidské existenci nemalou měrou.

Medové produkty

Vychutnejte si chuť medu 

V rámci projektu „Včely v horách“ jsme v hotelu FIS připravili naučnou stěnu s info panely o včelách a jejich významu a naučný dětský koutek. V hotelu si rovněž můžete vychutnat Náš Domácí medový dort, zrelaxovat při medové masáži a zakoupit medové výrobky.

Na naší recepci na vás čeká nabídka medových produktů, které si můžete zakoupit.  Jedinečný zážitek v našem hotelu si obohaťte masáží s medem či medovým olejem. Sladká tečka po oběde nesmí nikdy chybět. Dopřejte si ji s naším domácím medovým dortem.

Zavzpomínejte na kultovní Majku z Gurunu

Spadla z oblakov i k nám do Hotelu FIS.

"Spadla z oblakov" je populární televizní česko-slovenský seriál v slovenčine, natočený v letech 1978 - 1980 na motivy knihy Spadla z nebe (1967) českého spisovatele Václava Borovičky. Seriál se točil převážně na Slovensku ve Vysokých Tatrách a množství legendárních záběrů pochází právě z našeho Hotelu FIS. Film vypráví o neobvyklém mimozemském dívce Majka z planety Gurun, která se dostala na Zemi do malého slovenského městečka Čabovce, kde se seznámila s místními dětmi, se kterými pak prožívá vzrušující dobrodružství.

Na seriál si u nás zavzpomínáte při našem speciálním "koutku" věnovaném Majka z Gurunu. Vyfotíte se při plakátu, přečtěte si více o seriálu na info-panelu a v restauraci.