Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337

Teambuildingy

Nechte se zlákat jedinečnou geografickou polohou Vysokých Tater, nejmenších velehor na světě, které nabízejí nádherné scenerie a výhledy, které jsou podobné těm v italských Dolomitech. Odměňte vaše přátele, kolegy nebo zaměstnance a dopřejte jim hory zážitků šité na míru přesně podle vašich představ s Hotelem FIS*** na Štrbském Plesea střediskem Vysoké Tatry.

ubytování přímo ve sportovním centru Štrbského Plesa při skokanských můstcích
netradičnější teambuildingové aktivity
kilometry lyžařských sjezdovek
výlety lanovkami
množství turistických stezek

Fresh Track


Lyžovačka ještě před oficiálním spuštěním lanovek spolu s profesionálním průvodcem! Díky Fresh Track-u začnete svůj den aktivně. Buďte na svahu ještě před otevřením sjezdovek a vychutnejte si jako první perfektně upravené sjezdovky. Po lyžovačce pro vás bude připravena snídaně na svahu, kterou doplníte ztracenou energii, a ranní kávička nabudí ke skvělému rozběhu dne.

Večerní lyžování


Dopřejte si aktivní zimní večer a přijďte se odreagovat na svah dokonce i za tmy! Nejprve si vychutnáte pohled na jedinečné barvy, které na oblohu nakreslí západ slunce, a potom rozběhnete tu pravou večerní zábavu na horách! Abyste zažili populární noční lyžování, nemusíte překračovat hranice, Štrbské Pleso vám nabízí dobrodružství na lyžích a na snowboardu v záři reflektorů. Večerní lyžování si budete moci zpříjemnit svařeným vínkem, teplým čajem a nepochybně hudbou! Spusťte se na sjezdovce Interski, exkluzivně jen pro Vás.

Lyžařské závody


Sjezdovka jen pro vás! Dopřejte si ničím nerušenou jízdu na privátní sjezdovce. Nabízíme vám možnost uspořádat soukromé závody podle vlastních pravidel! Pronajměte si profesionální trať s časomírou nebo prostor na další zimní outdoorové aktivity přímo na svahu a zorganizujte event, který přiláká vaše pracovní partnery, kolegy či rodinu. Lanovky na vás čekají na Štrbském Plese nebo v Tatranské Lomnici.

Běžecké tratě


Štrbské Pleso nabízí běžecké tratě na profesionální úrovni s pravidelnou úpravou. 8 běžeckých okruhů v délce od 1,4 do 5 kilometrů. Stadion i okruhy do 2,5 kilometru je možné díky umělému zasněžování využívat během celé sezóny. Některé tratě jsou homologované FIS certifikací, většina z nich je horského charakteru s převýšeními, vhodné pro kondiční a sportovní běžkování. 

Cykloturistika


Výlet ve Vysokých Tatrách je možné osvěžit i cyklistikou. Přijďte si zasportovat a dobýt krásné slovenské výhledy na štíty, kopce, doliny, plesa a lesy ze sedla bicyklu. Kola nemusíte brát z domu, v Tatry Motion vám je pohodlně půjčíme. Využijte svůj den naplno a zdolejte nejednu cyklotrasu s kvalitními bicykly za příznivé ceny.

Turistika


Na území TANAPu se nachází přibližně 600 km značkovaných chodníků, které dovedou turisty k nejzajímavějším místům Vysokých Tater. Turistické chodníky procházející dolinami umožňují výstupy na tatranské chaty, některé náročné i méně náročné tatranské vrcholy, stejně jako přechody přes tatranská sedla.

Člunkování na Štrbském Plese


Tradice člunkování na Štrbském plese a na Novém Štrbském plese má téměř 130-letou historii. V roce 2008 se člunkování na Štrbském plese opět po 25 letech obnovilo. Jazero se „odemklo“ a vy se z něho můžete kochat nádherným pohledem na Solisko a užívat si klidnou hladinu tohoto výjimečného unikátu, který bojoval i o jeden ze sedmi divů světa. K dispozici je 22 člunů, které jsou přistaveny u nově vybudovaného mola s překrásným výhledem na tatranské vrcholy. Výjimečným zážitkem může být i možnost využití soukromého veslaře. Odměňte se a dopřejte si jeden z nejznámějších slovenských pohledů přímo ze středu Štrbského plesa.

Aprés-ski bary


Největšíí Aprés-ski bar ve Vysokých Tatrách i na Slovensku! Nalaďte se na celodenní párty v nadmořské výšce 888 m n.m., kde je o zábavu postaráno. V Aprés-ski baru v Tatranské Lomnici na Vás čeká voňavá káva, drinky a veselá atmosféra během celého dne i večer. Zabavte se přímo na svahu s Vašimi kolegy a přáteli.

Kontakt a poloha

Kontaktujte nás a my se o vás postaráme.

Plánujete teambuilding nebo jinou akci? Zaručujeme vám skvělé zážitky a prvotřídní servis. Vyplňte náš nezávazný formulář a my vám připravíme nabídku na míru podle vašich představ. 


Případně nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na event@tmr.sk.

K vodopádom 4028/26
Štrbské Pleso, 059 85
Slovensko