Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Konferencje 

Holiday Village Tatralandia oferuje wiele atrakcji w jednym miejscu. 

Wodna zabawa w Tatralandii, adrenalina w tunelu aerodynamicznym Hurricane Factory lub boiska sportowe bezpośrednio na terenie hotelu. Za drzwiami domków czekają atrakcje, które Twojej imprezie dodadzą niezapomnianych wrażeń. Zakwaterowanie w tematycznych, w pełni wyposażonych domkach letniskowych zapewni prywatność uczestnikom imprezy. Teren obiektu oferuje rozrywkę na boiskach sportowych, podczas robienia grilla na świeżym powietrzu i gry w bowling. Dzięki salom kongresowym mogącym pomieścić ponad 300 osób, Holiday Village Tatralandia jest idealnym miejscem do zorganizowania dużych imprez z mnóstwem wrażeń. 

Teambuildingi

Niezwykłe przeżycia

Czy chcesz zapewnić swoim pracownikom wspaniały relaks pełen fantazji, zabawy i sportu? Holiday Village oferuje przestrzeń zarówno dla tradycyjnych, jak i wyjątkowych imprez firmowych, aby pomóc pracownikom „wyluzować się”, umocnić zespół i kreować nowe pomysły. Szeroki zakres zajęć sportowych i rekreacyjnych pomoże każdemu naładować akumulatory, aby potem uzyskać lepszą wydajność.

Imprezy firmowe i dni sportu to nic trudnego. Powiedz nam swoje życzenia, a my zajmiemy się resztą. Nasz profesjonalny zespół zajmie się odpowiednim wsparciem technicznym i personalnym, a także zakwaterowaniem i wyżywieniem nawet dla ponad 500 uczestników.

Dla szkół

Zakwaterowanie z fantazją

Zakwaterowanie w fantazyjnych osadach tematycznych i taplanie się w wodzie przez cały dzień w parku wodnym to sprawdzony przepis na udaną wycieczkę szkolną, obóz lub zieloną szkołę. Szczęśliwe oczy dziecka, bogaty program i dni pełne zabawy – Holiday Village Tatralandia to zdecydowanie wymarzone miejsce dla każdego dziecka! Wiele atrakcji bezpośrednio w miejscu zakwaterowania - place zabaw, mini ZOO, program animacyjny w miesiącach letnich i duża przestrzeń oferuje wiele możliwości zorganizowania zajęć indywidualnych i grupowych.