Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí
Deti
VENUJTE ZÁŽITOK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Martin

(04/10/2020)

Ak by som mohol dať 10* tak ich tu dám. Hotel je naozaj pekný, čistý a priestranný. Takisto aj základná izba je veľmi priestranná a vyhlaď či už na južnú alebo severnú stranu je úžasný. Vyhlaď na Tatry alebo výhľad na široké okolie. Veľmi milá obsluha ochotná splniť čo si želáte. Raňajky boli asi najpestrejšie ako som zažil. Ozaj sa tu veľmi radi vrátime.

Marian

(05/02/2019)
Krásny tatranský hotel s Vianočnou výzdobou. Supeéer obsluha aj priestory. V objekte sa nachádza kaviareň kde si nájdete čas si posedieť na kávičke s výbornou čerstvo zomletou kavou. Reštaurácia so širokou ponukou hotových či jedál na objednávku. Doporučujem ochotný personál rad vám aj poradí a pomôže. Parkovisko sa nachádza pri objekte.

Lenka

(18/10/2019)
Hotel 4 hviezdičky zaslúžene, ubytovanie izba deluxe - prima, strava - kuchár si dáva záležať, bez chybičky, upratovanie - každý deň, okolie no čo už povedať, priamo pod Slavkovským štítom a Tatry sú moja srdcová záležitosť, k tomu totálne bez oblakov, slniečko - dnes 17.10.19.

Eva

(09/11/2021)

Velmi pekný hotel, zrekonštruovaný. Chcem vyzdvihnúť TOP kvalitné matrace na posteliach, na ktorých sa človek dokonale vyspí. Personál je ústretový a milý. Jediné čo mi v izbách chýbalo bola možnosť regulovať si kúrenie. Hosť si nevie kúrenie vypnúť/zapnúť ani pridať/ubrať. Pre nás bolo na izbe veľmi teplo, čo je našťastie ten lepší prípad, ktorý sa dá vyriešiť vetraním. Inak sme boli so všetkým spokojní. Izby sú tiché. Pestré raňajky formou švédskych stolov, ktoré sa dokonca čiastočne obmieňajú.

Martin

(13/02/2019)
Luxusný hotel v malebnom podtatranskom mestečku Starý Smokovec. Hotel si svoj dizajnový štýl udržiava od svojho vzniku, samozrejme s pár úpravami a modernými vymoženosťami ale stále je tam silné citeľná atmosféra dôb minulých. S úpravou izby a personálom sme boli mimoriadne spokojný. Vždy nám vyšli v ústrety a s ničím nebol problém. Večere a raňajky na vysokej úrovni tu môžem tiež len pochváliť. Počas celej večere hrá na príjemnej hlasitosti klasická hudba čo ešte umocňuje celý zážitok z prostredia.

Sonja

(16/07/2019)
Zariadenia hotela pôsobilo luxusne a s atmosférou histórie. Všetko bolo čisté a voňavé, či už na izbe, ale aj vo verejných častiach hotela (asi kvôli tej vystavenej kozmetike). Wellness zahŕňal všetko potrebné na príjemné zrelaxovanie po turistike.

Janka

(07/05/2019)
Grand Hotel Starý Smokovec je perfektný. Izby sú priestranné, krásne zrekonštruované, veľmi čisté. Cestovali sme s bábätkom, takže ma potešila rýchlovarná kanvica a chladnička na izbe.