Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337

Teambuildingy

Nechajte sa zlákať jedinečnou geografickou polohou Vysokých Tatier, najmenších veľhôr na svete, ktoré ponúkajú nádherné scenérie a výhľady, ktoré sú podobné tým v talianskych Dolomitoch. Odmenťe vašich priateľov, kolegov alebo zamestnancov a doprajte im hory zážitkov šité na mieru presne podľa vašich predstáv s Grandhotel Praha**** a strediskom Vysoké Tatry.

Vysoké Tatry
netradičné teambuildingové aktivity
výhody v strediskách
priamo pri lanovke
množstvo turistických chodníkov

Fresh Track


Lyžovačka ešte pred oficiálnym spustením lanoviek spolu s profesionálnym sprievodcom! Vďaka Fresh Track-u začnete svoj deň aktívne. Buďte na svahu ešte pred otvorením zjazdoviek a vychutnajte si ako prvý perfektne upravené zjazdovky. Po lyžovačke pre Vás budú pripravené raňajky na svahu, s ktorými doplníte stratenú energiu a ranná kávička nabudí k skvelému rozbehu dňa.

Denná a nočná sánkovačka


Na Hrebienku v Starom Smokovci na vás čaká skvelá zimná zábava. Sánkovanie na upravenej dráhe počas dňa, ale aj noci je obľúbenou atrakciou pre partie kamarátov či kolegov. Bezstarostne si zapožičajte sane, pohodlne sa vyvezte pozemnou lanovkou a vychutnajte si jazdu až po 2,5 km dlhej trati. Neváhajte a príďte zdolať najdlhšiu sánkarsku trať na Slovensku!

Tatranský ľadový dóm


Originálne a okúzľujúce miesto pre teambuildingy, oslavy, koncerty či iné súkromné i verejné eventy. Zažite atmosféru ľadovej dominanty zimných Tatier a odneste si nezabudnuteľný zážitok z návštevy tematického Tatranského ľadového dómu. Rok čo rok na ňom pracujú sochári z celého sveta a na stavbu sa používa až neuveriteľných 1880 ľadových blokov, ktoré dokopy tvoria viac ako 225 ton ľadu. Príďte si vychutnať tento slovenský unikát a preneste sa na chvíľu do tatranskej ľadovej rozprávky. 

Lyžiarske preteky


Zjazdovka len pre vás! Doprajte si ničím nerušenú jazdu na privátnej zjazdovke. Ponúkame vám možnosť usporiadať súkromné preteky podľa vlastných pravidiel! Prenajmite si profesionálnu trať s časomierou alebo priestor na ďalšie zimné outdoorové aktivity priamo na svahu a zorganizujte event, ktorí priláka vašich pracovných partnerov, kolegov či rodinu. Lanovky na vás čakajú na Štrbskom Plese alebo v Tatranskej Lomnici.

Cykloturistika


Výlet vo Vysokých Tatrách možno osviežiť aj cyklistikou. Príďte si zašportovať a dobyť krásne slovenské výhľady na štíty, kopce, doliny, plesá a lesy zo sedla bicykla. Bicykle nemusíte brať z domu, v Tatry Motion vám ich pohodlne požičiame. Využite svoj deň naplno a zdolajte nejednu cyklotrasu s kvalitnými bicyklami za priaznivé ceny.

Turistika


Na území TANAPu sa nachádza približne 600 km značkovaných chodníkov, ktoré dovedú turistov k najzaujímavejším miestam Vysokých Tatier. Turistické chodníky prechádzajúce dolinami umožňujú výstupy na tatranské chaty, niektoré náročné aj menej náročné tatranské vrcholy ako aj prechody cez tatranské sedlá.

Výlet na Hrebienok


Pohodlne sa vyvezte na Hrebienok pozemnou lanovkou za 7 minút alebo pešo za necelú hodinu do výšky 1285 m n. m. a spoznávajte krásy tatranskej prírody. Hrebienok je východiský bod mnohých turistických trás a atraktatívny cieľ návštevníkov Vysokých Tatier.

Horské káry


Horské káry sú bezmotorové trojkolky, ktoré môžu priniesť adrenalínovú zábavu každému. Prvú športovú trojkolku skonštruoval bavorský inžinier Josef Jessberger. Dnes je to obľúbená letná outdoorová atrakcia svetových vysokohorských stredísk, určená všetkým generáciám. Horské káry alebo mountaincarts môžu jazdiť v každom teréne (na poli, po lesnej ceste aj po lyžiarskej dráhe), potrebné je len priaznivé počasie bez dažďa. Táto zábava je bezpečná a prispôsobivá pre každého jazdca, aj začiatočníka.

Aprés-ski bary


Najväčší Aprés-ski bar vo Vysokých Tatrách aj na Slovensku! Nalaďte sa na celodennú párty v nadmorskej výške 888 m n.m.,  kde je o zábavu postarané. V Aprés-ski bare v Tatranskej Lomnici na Vás čaká voňavá káva, drinky a veselá atmosféra počas celého dňa aj večer. Zabavte sa priamo na svahu s Vašimi kolegami a priateľmi.

Music Pub & Restaurant Humno


Music Pub & Restaurant Humno ponúka štýlový priestor pre váš event, či už organizujete školenie, firemnú akciu alebo tematickú párty. Počas prednášky vám nad hlavou bude visieť Cadillac Escalade a klasický rečnícky pult vymeníte za ratrak, z ktorého môžete viesť príhovor. Po oficiálnych povinnostiach sa nikam presúvať nemusíte, zabavte sa priamo v Humne. Moderná stodola disponuje tým najkvalitnejším audioozvučením a poskytuje všetko, čo pre skvelú firemnú párty potrebujete. Príďte si užiť kulinársky zážitok a skvelú zábavú priamo pod údolnou stanicou lanovky v Tatranskej Lomnici, s výhľadom na Lomnický štít.

Kontakt a poloha

Kontaktujte nás a my sa o vás postaráme.

Plánujete teambuilding alebo iné podujatie? Zaručujeme vám skvelé zážitky a prvotriedny servis. Vyplňte náš nezáväzný formulár a my vám pripravíme ponuku na mieru podľa vašich predstáv. Prípadne nás kontatujte prostrednístvom e-mailu na event@tmr.sk

Tatranská Lomnica 8
Vysoké Tatry, 059 60
Slovensko