Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodov:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Prelyžované kilometre v aktuálnej sezóne:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
Najvýhodnejšia ponuka
Príchod
Odchod
Dospelí (12+ rokov)
Juniori (6-11 rokov)
Deti (0-5 rokov)

Rezervujte si pobyt plný aktivít:

 • využite najvýhodnejšiu online rezerváciu:
rezervovať online

Aktivity v stredisku Vysoké Tatry

V strediskách Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso vás počas leta čaká množstvo rodinných, dobrodružných, či oddychových aktivít. 


Štrbské Pleso

Výlet lanovkou

Ak vám učarovalo Štrbské Pleso, vyraziť môžete 4-sedačkovou lanovkou až na Solisko kde vás čaká množstvo výhľadov. 

Aktívny oddych

 • kyslíková dráha = Štrbské pleso ponúka okrem turistiky aj príjemnú prechádzku okolo jazera Štrbské pleso. Pri jazere je k dispozícií „kyslíková dráha“ s možnosťou cvičenia počas prechádzky.
 • člnkovanie na Štrbskom plese = K dispozícii je 22 člnkov, ktoré sú pristavené v novovybudovanom móle s prekrásnym výhľadom na tatranské končiare. Výnimočným zážitkom môže byť i možnosť využitia služieb súkromného veslára alebo svadobné fotenie na hladine plesa.


Tatranská Lomnica:

Výlety lanovkami

Vyberte sa lanovkami vo Vysokých Tatrách za dokonalými výhľadmi a jedinečnými zážitkami. Zo strediska Tatranská Lomnica sa môžete vyviesť lanovkami na Skalnaté Pleso, do Lomnického sedla alebo až na rozprávkový Lomnický štít, ktorý sa nachádza v nadmorskej výške 2 634 m n.m. 

Gastronomické zážitky

 • najvyššie položená kaviareň na Slovensku = kaviareň Dedo na Lomnickom štíte
 • reštaurácia Panorama = novozrekonštruovaná reštaurácia Panorama na Skalnatom plese zariadená v industriálnom štýle 
 • Humno Tatry restaurant = od júla sa môžete tešiť na zmodernizované a komfortné  priestory reštaurácie a disco baru. V Humno restaurant si môžete vychutnať rôznorodé špeciality priamo na letnej terase a v piatkové večery na tanečné hity počas disco.

Aktívny oddych

 • svištia krajinka na Skalnatom Plese = vonkajšie detské ihrisko pri stanici lanovky ponúka deťom nielen zábavu, ale deti si môžu pozrieť aké stopy zanechávajú tatranské zvieratká. Okrem preliezok sú vo Svištej krajinke aj drevené vyrezávané zvieratká (kamzík, svište, medveď, rys, atď.)
 • horské káry = požičovňa horských kár; začiatok trate pri bufete na medzistanici Štart a cieľ pri stanici kabínkovej lanovky Tatranskej Lomnice
 • vyhliadková veža a galéria Encián - Skalnaté Pleso = vystúpte až do nadmorskej výšky 1 754 m n. m. a užite si nezabudnuteľné výhľady z Vyhliadkovej veže budovy Encián

Objavte nový štít

 • Objavte nový štít vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnická veža 2 215 m n.m. Vyvezte sa lanovkou do Lomnického sedla (2190 m n. m.) a príjemnou prechádzkou turistickým chodníkom po zelenej značke sa dostanete až na Veľkú Lomnickú vežu (2 215m), úžasný vyhliadkový bod a zároveň najvyšší tatranský štít v Lomnickom hrebeni, ktorý je vďaka lanovke ľahko dostupný aj pre rodiny s deťmi. Počas prechádzky sa pristavíte na mieste, kde stála horská chata hlavných hrdinov kultových filmov Medená veža či Orlie pierko a keď budete mať šťastie, možno zazriete na lúkach svište, ktoré sú v tejto lokalite doma.  

Eventy

 • Večera pod hviezdami = netradičná večera priamo pod tatranskými hviezdami; počas tohto zážitkového večera je pre vás pripravená jazda lanovkou na Skalnaté pleso, skvelá večera v novej, modernej reštaurácií Panorama a jedinečný zážitok v podobe pozorovania hviezdneho neba a odborného výkladu od vedcov zo Slovenskej Akadémie Vied (6. júl / 20. júl / 10. august / 24. august / 14.september / 28. september 2024) viac


Starý Smokovec

Výlet lanovkou

Hrebienok (1 285 m) je atraktívnym cieľom návštevníkov Vysokých Tatier. Najstaršie turistické centrum Starý Smokovec je dopravným uzlom mesta Vysoké Tatry. Osada je odbočkou na Hrebienok - východiskový bod mnohých turistických trás. 

Gastronomické zážitky

 • Restaurant Hrebienok = Predtým ako nasadnete na pozemnú lanovku smerom dole do Starého Smokovca, môžete svoj výlet obohatiť o príjemné chute horských špecilít z reštaurácie Hrebienok. Reštaurácia, ktorá disponuje aj veľkou slnečnou terasou s výhľadom na štíty a doliny vás ohúri práve jej dizajnom.  viac
 • Degustačný bar R. Jelínek pri Grandhoteli Starý Smokovec = Špecializovaná predajňa s barom ponúka najširšiu ponuku výrobkov R. JELÍNEK na území Slovenska. Prinášame vám výber tých najlepších ovocných destilátov od tradičného výrobcu. Štýlovo zariadené príjemné prostredie na posedenie s možnosťou ochutnať veľké množstvo tradičných výrobkov od tohto renomovaného výrobcu značkových destilátov. viac

Aktívny oddych

 • Príjemná zóna = Na Dolnej lúke na Hrebienku v samotnej príjemnej zóne sa nachádza 10 medveďov z dreva. Návštevníci príjemnej zóny si budú môcť medvede prezrieť a dokonca si pri nich aj počas vysokohorských vychádzok a túr oddýchnuť na pohodlných ležadlách.
 • Interaktívna galéria svetla Kvantárium = Na vysokotatranskom Hrebienku vznikla novinka - interaktívna galéria svetla - Kvantárium. Zrekonštruovali sme ľavé prízemné krídlo momentálne zatvoreného hotela Hrebienok a v týchto priestoroch následne vzniklo osem miestností, v ktorých uvidíte rôzne audiovizuálne multimediálne show, vyskúšate si aj niekoľko interaktívnych exponátov a spolu s nami objavíte fyzikálne javy, ktoré sa nachádzajú za našimi špeciálnymi objektami v Kvantáriu.


Viac informácii o programe v stredisku nájdete na vt.sk

Rezervujte si pobyt plný aktivít:

 • využite najvýhodnejšiu online rezerváciu:
rezervovať online

ďalšie aktuálne ponuky

Vyššie zľavy z ubytovania za Gopass body

Skorá rezervácia so zľavou až do - 20%

Letná dovolenka vo Vysokých Tatrách s lanovkami a vodnými parkami

Užívajte si noc GRÁTIS