Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Teambuildingy

Daj się skusić doskonałą lokalizacją Tatr Wysokich, najmniejszych spośród wysokich gór na świecie, które zapewniają wspaniałe widoki i panoramy przywodzące na myśl włoskie Dolomity. Spraw radość swoim przyjaciołom, kolegom z pracy lub współpracownikom i zafunduj im góry wrażeń skrojone na miarę w Grandhotelu Praha**** i ośrodku Tatry Wysokie.

Vysoké Tatry
niezwykłe działania związane z budowaniem zespołu
świadczenia w ośrodkach wypoczynkowych
tuż przy kolejce linowej
wiele szlaków turystycznych

Turystyka rowerowa


Urozmaiceniem pobytu w Tatrach Wysokich są wycieczki rowerowe. Wpadnij się rozruszać i podziwiać słowackie panoramy majestatycznych szczytów, wzniesień, dolin, stawów oraz lasów na dwóch kółkach. Nie musisz przyjeżdżać z rowerem - sprzęt wypożyczysz w Tatry Motion. Wykorzystaj dzień w pełni i pokonaj niejedną trasę dzięki wysokiej jakości rowerom w doskonałych cenach.

Turystyka


Na terenie parku narodowego TANAP znajduje się około 600 km znakowanych szlaków turystycznych, które prowadzą turystów w najciekawsze miejsca Tatr Wysokich. Szlaki rozpoczynające się w dolinach umożliwiają wizytę w tatrzańskich schroniskach, zdobywanie mniej lub bardziej wymagających szczytów i tatrzańskich przełęczy.

Wycieczka na Hrebienok


Skorzystaj z wygodnej kolejki naziemnej i w 7 minut wjedź na Hrebienok lub wyrusz pieszo, by w niespełna godzinę dotrzeć na wysokość 1285 m n.p.m. Podziwiaj piękno tatrzańskiej przyrody. Hrebienok to punkt wypadowy, w którym rozpoczyna się wiele szlaków turystycznych i atrakcyjny cel wycieczek dla osób odwiedzających Tatry Wysokie.

Górskie gokarty


Górskie gokarty to bezsilnikowe trzykołowce, które zapewniają mnóstwo adrenaliny. Pierwszy sportowy trójkołowiec skonstruował bawarski inżynier Josef Jessberger. Obecnie jest ulubioną atrakcją outdoorową w ośrodkach wysokogórskich na całym świecie łączącą pokolenia. Górskie gokarty, znane jako mountaincarts, mogą jeździć w każdym terenie (po polach, leśnych ścieżkach i stokach). Wystarczy dobra bezdeszczowa pogoda. Zabawa jest bezpieczna i z powodzeniem można ją polecić każdemu, nawet początkującym.

Music Pub & Restaurant Humno


Music Pub & Restaurant Humno to stylowe miejsce doskonałe na różnego rodzaju wydarzenia: szkolenia, imprezy firmowe czy party tematyczne. Podczas wykładu nad głowami uczestników będzie wisiał Cadillac Escalade, a tradycyjną mównicę zastąpi ratrak, z którego można prowadzić wykład czy dyskusję. Po części oficjalnej nie trzeba się nigdzie przenosić - Music Pub & Restaurant Humno zapewnia doskonałą rozrywkę. Nowoczesna stodoła posiada najwyższej klasy nagłośnienie i zapewnia wszystko, co potrzebne do wyśmienitej zabawy. Wpadnij na świetne jedzenie i doskonałą zabawę przy dolnej stacji kolejki w Tatrzańskiej Łomnicy z widokiem na Łomnicę.

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z nami, a my się wszystkim zajmiemy.

Planujesz teambuilding lub inne wydarzenie? Gwarantujemy moc wrażeń i najwyższą jakość usług. Wypełnij niezobowiązujący formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę. Ewentualnie skontaktuj się z nami drogą e-mailową na event@tmr.sk

Tatranská Lomnica 8
Vysoké Tatry, 059 60
Słowacja