Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
VĚNUJTE ZÁŽITEK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Teambuildingy

Nechte se zlákat jedinečnou geografickou polohou Vysokých Tater, nejmenších velehor na světě, které nabízejí nádherné scenerie a výhledy, které jsou podobné těm v italských Dolomitech. Odměňte vaše přátele, kolegy nebo zaměstnance a dopřejte jim hory zážitků šité na míru přesně podle vašich představ s Grandhotel Praha**** a  střediskem Vysoké Tatry.

Vysoké Tatry
netradiční teambuildingové aktivity
výhody ve střediscích
přimo u lanovky
množství turistických stezek

Cykloturistika


Výlet ve Vysokých Tatrách je možné osvěžit i cyklistikou. Přijďte si zasportovat a dobýt krásné slovenské výhledy na štíty, kopce, doliny, plesa a lesy ze sedla bicyklu. Kola nemusíte brát z domu, v Tatry Motion vám je pohodlně půjčíme. Využijte svůj den naplno a zdolejte nejednu cyklotrasu s kvalitními bicykly za příznivé ceny.

Turistika


Na území TANAPu se nachází přibližně 600 km značkovaných chodníků, které dovedou turisty k nejzajímavějším místům Vysokých Tater. Turistické chodníky procházející dolinami umožňují výstupy na tatranské chaty, některé náročné i méně náročné tatranské vrcholy, stejně jako přechody přes tatranská sedla

Výlet na Hrebienok


Pohodlně se vyvezte na Hrebienok pozemní lanovkou za 7 minut nebo pěšky za necelou hodinu do výšky 1285 m n. m. a poznávejte krásy tatranské přírody. Hrebienok je východiště mnohých turistických tras a atraktivní cíl návštěvníků Vysokých Tater.

Horské káry


Horské káry jsou bezmotorové trojkolky, které mohou přinést adrenalinovou zábavu každému. Dnes je to oblíbená letní outdoorová atrakce světových vysokohorských středisek, určená všem generacím. Horské káry neboli mountaincarts mohou jezdit v každém terénu (na poli, po lesní cestě i po lyžařské dráze), potřebné je jen příznivé počasí bez deště. Tato zábava je bezpečná a přizpůsobivá pro každého jezdce, i začátečníka.

Music Pub & Restaurant Humno


Music Pub & Restaurant Humno nabízí stylový prostor pro váš event, ať už organizujete školení, firemní akci nebo tematickou párty. Během přednášky vám nad hlavou bude viset Cadillac Escalade a klasický řečnický pult vyměníte za ratrak, z něhož můžete vést proslov. Po oficiálních povinnostech se nikam přesouvat nemusíte, zabavte se přímo v Humně. Moderní stodola disponuje tím nejkvalitnějším audioozvučením a poskytuje vše, co pro skvělou firemní párty potřebujete. Přijďte si užít kulinářská zážitek a skvělou zábavu přímo pod údolní stanicí lanovky v Tatranské Lomnici, s výhledem na Lomnický štít.

Kontakt a poloha

Kontaktujte nás a my se o vás postaráme.

Plánujete teambuilding nebo jinou akci? Zaručujeme vám skvělé zážitky a prvotřídní servis. Vyplňte náš nezávazný formulář a my vám připravíme nabídku na míru podle vašich představ.Případně nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na event@tmr.sk 

Tatranská Lomnica 8
Vysoké Tatry, 059 60
Slovensko