Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Numer karty Gopass:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Liczba dostępnych punktów:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Kredyt dostępny:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Przebieg w bieżącym sezonie:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
PODARUJ PRZEŻYCIE: BONY UPOMINKOWE

Wyjazdy integracyjne

Nagradzaj swoich pracowników w najlepszy sposób – powierz ich opiece naszego hotelu górskiego i zapewnij im aktywny wypoczynek w sercu Tatr Niskich. Przyjemne otoczenie z przyjazną atmosferą zadba o ich doskonały wypoczynek i doładowanie „baterii”. Jazda na nartach, letnie wędrówki i niekonwencjonalne aktywności przyczynią się nie tylko do integracji Twojego zespołu, ale także powstania wielu nowych kreatywnych pomysłów i jeszcze lepszej wydajności w pracy. Przeżyj piękne chwile w Hotelu Liptov i podaruj sobie, swoim przyjaciołom, kolegom lub pracownikom to co najlepsze, przygotowane z głębi serca i dostosowane do waszych potrzeb.

Gokarty górskie

Gokarty górskie lub Mountain Carts to trzykołowe pojazdy bez silnika, które mogą zapewnić każdemu dużą dawkę adrenaliny. Dziś to popularna atrakcja letnia w światowych ośrodkach górskich, dedykowana wszystkim pokoleniom użytkowników. Gokarty górskie poruszają się w każdym terenie (po polu, po drodze leśnej oraz trasie narciarskiej), niezbędna jest tylko dobra, bezdeszczowa pogoda. Ta zabawa jest bezpieczna i dostosowana do każdego, także początkujących. W Jasnej istnieje możliwość zjazdu gokartem z przewyższeniem nawet 662 metrów, z jednoczesnym podziwianiem widoków na piękny Liptów i Dolinę Górnego Hronu. Po prostu zabawa dla każdego.

Turystyka

Świeże powietrze, górskie słońce, relaks i najpiękniejsze wycieczki na Słowacji. Chopok latem zmienia się w oazę zieleni. Grzbiet o długości około 100 km otwiera swoje podwoje i zaprasza ciekawych turystów na wędrówki po sieci szlaków turystycznych. Swoją przygodę rozpocznij przy największym naturalnym jeziorze w Tatrach Niskich – Jeziorze Vrbickim i już tylko od Ciebie zależy, jaki poziom trudności trasy wybierzesz, po grani na najwyższy szczyt Tatr Niskich - Dziumbier (2043 m n.p.m.) lub rodzinny spacer po ścieżce edukacyjnej Doliny Demianowskiej. Ośrodek oferuje możliwość wjazdu na szczyt Chopoka w kilka minut kolejką Funitel od północnej i południowej strony także w sezonie letnim.

Turystyka rowerowa

Jasna oferuje optymalne warunki dla wszystkich miłośników turystyki rowerowej. W okolicy znajdują się trasy rowerowe o różnych poziomach trudności. Wynajmij rower elektryczny lub zwykły i odkrywaj piękno regionu podczas wygodnej jazdy na rowerze. Liptów oferuje odwiedzjącym wiele pięknych miejsc i zakątków, a odkrywanie ich na rowerze sprzyja zdrowiu i dobrej kondycji. Wypróbuj hit sezonu letniego i wybierz się na wycieczkę na Ebiku lub rowerze.

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z nami, a my się wszystkim zajmiemy.

Planujesz teambuilding lub inne wydarzenie? Gwarantujemy moc wrażeń i najwyższą jakość usług. Wypełnij niezobowiązujący formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę.


Ewentualnie skontaktuj się z nami drogą e-mailową na event@tmr.sk

Hotel Liptov,
Demänovská Dolina 76,
03101 Demänovská Dolina,
Slovensko